Daniel Rogut

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Daniel Rogut

Postprzez tylkoja » 27 lip 2012, 22:31

hehe a jednak sie przyznal :roll: :lol: ban
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Daniel Rogut

Postprzez ibelieveicanfly » 27 lip 2012, 22:34

Dobrze, całkowita blokada konta zostaje zdjęta, propozycja zmiany w regulaminie zostanie wprowadzona. Natomiast w związku z niesmakiem pozostałych użytkowników serwera, zostanie nałożona kara zakazu handlu do czasu nastąpienia najbliższe giełdy ptaków na Świecie 3. Kara nie obejmuje pozostałych serwerów. Czy Danielu, akceptujesz karę?
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Daniel Rogut

Postprzez Daniel Rogut » 27 lip 2012, 22:37

jasne, dzięki
Wracam do gry!!!
Pozdrawiam
Daniel Rogut
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:18

Re: Daniel Rogut

Postprzez tylkoja » 27 lip 2012, 22:37

Przepraszam Cie ibelieveicanfly czy Ty sobie (wiesz co) robisz ?
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Daniel Rogut

Postprzez kleniu1 » 27 lip 2012, 22:38

moje ip jest z playa/ tak temat mozna walkowac w nieskonczonosc w imie trzech prawd: moja,twoja i g.... prawda:)/moze i nasze dzialania byly troche nie etyczne ale nie lamaly regulaminu.czemu praktykowalem taki handel bo nie jest on nowy i odbywa sie odkilku miesiecy miedzy graczami i nikt z tego tytulu nie zostal zbanowany.winny co do posiadania multikonta sie nieczuje bo takiego nie posiadalem.a rodzaj takich transakcji wymuszalo to ze nikt normalnie nie chcial nic dobrego nawet za pozadna kase na s3 sprzedac tylo za transakcje laczone serwow tak wiec o mozliwosci walki o czolowe pozycje przy pocztkowym 17 pot najwyzszym musialem cos dokupic.a niekupowalem samych asow 20 tylko rozne z przedzialu 11-20 za rozne ceny jak to w zyciu na rynku raz lepszego kupisz za duze raz za ale a skad masz znac jego pochodzenie?

ja wnioskuje o odwolanie bana sam wiesz ja bedac z danielem i tulenczykem na s2 w jednej sekcj osoby lamiace podkreslam regulamin zglaszalismy..
kleniu1
 
Posty: 81
Dołączył(a): 11 paź 2011, 22:27

Re: Daniel Rogut

Postprzez ibelieveicanfly » 27 lip 2012, 22:40

tylkoja - tak wiem co robię, zaraz dostaniesz ostrzeżenie, ponieważ zgodnie z zasadami działu, powinny się w temacie odwołania wypowiadać osoby tylko bezpośrednio związane z tematem. A tak na poważnie... Sprawa Daniela jest kontrowersyjna, niejednoznaczna, jednakże nałożona kara dla czołowego gracza jest bolesna.

Danielu, Twoja kwestia została zamknięta, jeśli chodzi o Klenia, jeżeli chce dalej rozmawiać, proszę o zastosowanie się do zasad obowiązujących przy odwołaniach.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Daniel Rogut

Postprzez Daniel Rogut » 27 lip 2012, 22:41

A ty tylkoja jeszcze grasz czy już dawno po banie, Boisz się grać ze mną na jednym serwerze?
Karę akceptuję, masz przewagę tylkoja
Daniel Rogut
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:18

Re: Daniel Rogut

Postprzez Daniel Rogut » 27 lip 2012, 22:43

dziękuję za pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy
Z mojej strony to wszystko
Pozdrawiam
Daniel Rogut
 
Posty: 77
Dołączył(a): 19 lis 2011, 17:18

Re: Daniel Rogut

Postprzez ibelieveicanfly » 27 lip 2012, 22:44

Temat zamykam, a Kleniu, jeżeli chcesz dalej rozmawiać nt odwołania, zapraszam do postępowania zgodnego z regulaminem działu.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron