Za co ban??

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Za co ban??

Postprzez Administrator » 09 sty 2013, 21:25

Zacznijmy od tego, że odwołuje się Pan na punkt odpowiedzialności Administratora, a nie zasad gry. Jeśli interpretować regulamin na Pana sposób to każde oszustwo w grze jest dostępne, legalne i ja w nic nie powinienem ingerować, bo każdy może napisać, że sprzedał/kupił za gotówkę. Tylko takie kupowanie/sprzedawanie nie jest niczym innym jak okradaniem mnie. Gra z założenia jest darmowa, a zakup premium jest dobrowolny, nieprzymuszony i gracz nie może żądać roszczeń z tego tytułu.

Punkt regulaminu, który Pan złamał.

§ 7 Zasady rozgrywki
1. Zabrania się handlu między Kontami wszelkimi zasobami dostępnymi w grze (w tym gołębie, monety, pieniądze, tipesy), gdy stawka transakcji znacznie odbiega od stawki na rynku (np. wymiana €1 za 1 monetę, €1000 za gołębia o często spotykanym kolorze z niskim potencjałem). Zabrania się również ciągu operacji, który powoduje znaczny zysk jednej ze stron.

I na podstawie tego punktu, operacje, które Pan wykonywał są złamaniem regulaminu niezależnie od dodatkowych umów.
Skoro nie jest Pan zainteresowany ugodą ban zostanie utrzymany.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 21:39

Mogę być zainteresowany załatwieniem sprawy kompromisowo ale nie w postaci utraty gołębi. To w jaki sposób mam Panu udowodnić że ja kurde kupowałem te gołębie??? Mam nr tel mam wyciąg z banku że kwoty zostały dokonywane. To co miałem kupować za M i jeszcze za realne pieniądze? Co ja bym z tego miał Nic.

Mi tam na tej grze nie zależy ale nie pozwolę się poniżać. Gra jest darmowa tylko jest tak zrobiona że bez konta PREMIUM nikt nic nie zdziała wiec proszę takie bajki zostawić dla siebie.
Regulamin gry jest też napisany dziwacznie. Gwarantuję że jeszcze Pan się ze mną pomęczy jako KONSUMENTEM i będę ubiegał się o rękompensata za starty materialne jak i moralne bo czuję się potraktowany przez Pana jako OSZUST.
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez Administrator » 09 sty 2013, 21:48

Logi wskazują, że Pan złamał regulamin i wyraźnie napisałem jaki punkt.
Jeżeli zakupiłby Pan ptaka za monety ja miałbym na to konkretne dowody, a tak nie mam nic. Nawet ten rachunek, który Pan posiada ma się nijak do stanu faktycznego, bo może być kogokolwiek, a idąc dalej to pretensje powinien mieć Pan do osoby, z którą dokonywał Pan transakcji.

Sposób w jaki skonstruowana jest gra nie ma nic wspólnego z zakupem monet, bo te kupuje Pan z własnej woli. Monety można również uzyskać poprzez sprzedaż euro, ptaków, wygrać w konkursach czy dostać w prezencie, więc o jakich roszczeniach może być tu mowa?

Ustępstwo z Pańskiej strony wygląda tak, że ja mam zdjąć bana, czyli mam udawać, że regulamin nie został złamany?


No i dodam, że czekam na ustosunkowanie się Pańskiej osoby do mojego wpisu odnośnie złamania punktu regulaminu, który podałem.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 22:15

Administrator napisał(a):Logi wskazują, że Pan złamał regulamin i wyraźnie napisałem jaki punkt.
Jeżeli zakupiłby Pan ptaka za monety ja miałbym na to konkretne dowody, a tak nie mam nic. Nawet ten rachunek, który Pan posiada ma się nijak do stanu faktycznego, bo może być kogokolwiek, a idąc dalej to pretensje powinien mieć Pan do osoby, z którą dokonywał Pan transakcji.

Sposób w jaki skonstruowana jest gra nie ma nic wspólnego z zakupem monet, bo te kupuje Pan z własnej woli. Monety można również uzyskać poprzez sprzedaż euro, ptaków, wygrać w konkursach czy dostać w prezencie, więc o jakich roszczeniach może być tu mowa?

Ustępstwo z Pańskiej strony wygląda tak, że ja mam zdjąć bana, czyli mam udawać, że regulamin nie został złamany?


No i dodam, że czekam na ustosunkowanie się Pańskiej osoby do mojego wpisu odnośnie złamania punktu regulaminu, który podałem.


W takim razie proszę dobrze napisać regulamin, a każdy będzie sie do niego stosował. W rzeczywistości też zdarzają się okazje, tak? - tak. Mi już nie zależy na tej grze na prawdę. Miesiąc w miesiąc kupowałem M. Proszę mi zwrócić wartość zegara, tipesów i min. 3 miesiące wpłat jakich dokonywałem na Pańskie konto kupując M.( Może nie kupowałem tyle M co nie którzy ale kupowałem) Zobaczy Pan sobie że ta gra więcej mnie kosztował niż gra kupiona w sklepie dobrej firmy ( tu nie może być mowy o grze darmowej)
Następnie proszę szukać graczy którzy mi sprzedawali gołębie. To Pana wina że nie pilnuje Pan gry a nie moja. Ja jak mam okazje to kupuje, tak?-tak!!! Co ja mam każdego gracza sprawdzić czy on przypadkiem zaraz nie usunie konta? Na początku były pretensje o gołębie kolorowe. Ile ja mam tych kolorowych? Może z 6szt. Mi na kolorowych nie zależy tylko na wysokim pocie.

Czekam na Pańsko decyzję. Jutro lot narodowy i tak już tracę dużo. Za 2-3 dni nie będziemy mieli o czym rozmawiać bo ptaki pozdychają z głodu.

Proszę mi podać dokładny adres korespondencyjny do Pana siedziby a będziemy rozmawiać w inny sposób.
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez Administrator » 10 sty 2013, 8:28

Nie ma Pan racji w żaden kwestii, o których Pan piszę. Ja nie jestem od pilnowania czy gracz oszukuje, ale od wyciągania konsekwencji wobec oszustów. Czyli jeśli policja złapie złodzieja po miesiącu od popełnienia przestępstwa to jest on niewinny, bo nie został złapany na gorącym uczynku? Do zwrotu kosztów nie ma Pan żadnych praw i to już też wyjaśniłem. Gra jest darmowa. A druga sprawa, kupuje Pan chleb, zjada go następnie żąda zwrotu, bo był niesmaczny?

Wykorzystywanie okazji jest zabronione i jest o tym mowa w regulaminie.

Jedyna rzecz, która trochę mnie trapi to ubogość regulaminu. Konto odbanuje i jeszcze dziś zmienię regulamin. Na pewno nie będzie tak korzystny jak ten. Zakończę raz na zawsze pożyczanie ptaków, handel za 1 euro czy sprzedaż czegokolwiek.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 10 sty 2013, 9:02

Dzięki za odblokowanie. Radzę sformułować lepiej regulamin. A co do pożyczania, sprzedawania za realne pieniądze ja bym tego nie zmieniał tylko zmienił bym że takie sprawy trzeba zgłaszać do Administracji:) Wtedy nie byloby czarnego rynku:)

A co do wątku z chlebem też nie ma Pan racji. W każdej restauracji konsument ma prawo do zwrotów kosztu przy zjedzeniu mniej niż 10% posiłku:)Gdy okaże się że posiłek jest np. nie smaczny:)

Pozdrawiam
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21


Re: Za co ban??

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 8:01

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
vivero
 
Posty: 325454
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości