Za co ban??

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 16:08

Chciałbym się zapytać dlaczego moje konto zostało zbanowane? Mój nick to SZYMEK
Za co za to że kupowałem za realne pieniądze gołębie?( to jest dozwolone na S3 Za to że kupowałem gołębie z rynku?
Czekam na szybko odp. W przeciwnym razie sprawa zostanie rozstrzygnięta inaczej. Nie po to wkładałem w tą grę tyle pieniędzy aby być teraz zbanowany... Czekam na konkretną odp w przeciwnym razie sprawa będzie skierowana do Rzecznika Praw Obywatelskich!!!!
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez Administrator » 09 sty 2013, 17:41

A proszę kierować sobie sprawę nawet do prezydenta.
Po pierwsze, kupowanie kilkunastu ptaków po 1 euro nie jest uczciwym zagraniem, kupowanie kolorowych ptaków po śmiesznie niskich kwotach również nie jest uczciwie. A co najciekawsze, większość powiązanych operacji powiązanych jest z kontami już usuniętymi, albo fikcyjnymi, tzn takimi założonymi w okresie świątecznym w celu wykorzystania błędu. Na osłodę znalazłem jeszcze bliźniacze konto do Pańskiego, które używane jest z innego adresu ip i również powiązane jest z fikcyjnymi kontami.

To, że ktoś zakupił monety nie oznacza, że jest lepszy od graczy grających bez premium. Ostrzegałem, że zajmę się oszustwami świątecznymi i właśnie zaczynam. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 17:59

hmhm kolorowych ptaków za 1e? Tylko pytanie ile ja miałem tych kolorowych?
A to że kupowałem za 1e od kogoś ptaki to nie znaczy że mam z nimi powiązania. Miałem dużo kolegów z którymi się wymieniałem gołębiami itp. Jest Pan osobą nie kompetentną do takiej gry. Było siedzieć w święta i naprawiać błędy w grze i usuwać nie uczciwych graczy!!! Te gołębie które mam kupowałem od graczy za doładowania do tel. Mam pokazać wyciąg bankowy? Może nie wie Pan że mamy zawrto między sobą umowę i to z czymś wiąże. Jak doładowywałem sobie M to było ok a jak przestałem i zacząłem kupować gołębie u innych graczy to jest już źle. Skoro nie mam dostępu do gry w takim razie ja składam REKLAMACJE na ciągłe błędy, co za to będę miał? A to że każe mi Pan kierować sprawę do prezydenta dużo mówi o Panu....

Na ile czasu mam zbanowane konto? Proszę przedstawić mi konkretne dowody a potem banować. Czekam na wiadomość z dokładnym wyjaśnieniem na PW
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 20:04

A to jest w regulaminie do czego zobowiązany jest Administrator
2. Administrator:
a) nie ponosi odpowiedzialności za treści opublikowane w grze, z wyjątkiem napisanych przez niego samego,
b) nie ponosi odpowiedzialności za błędy powstałe w grze, awarie sprzętu użytkownika czy awarie serwera,
c) zobowiązuje się do świadczenia usługi przez przynajmniej 90% dni w roku,
d) w przypadku awarii, zobowiązuje się do interwencji w ciągu 24 godzin,
e) zastrzega sobie prawo do wycofania Gry w dowolnym momencie, ale nie krótszym niż 30 dni od podania informacji,
f) zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie i zobowiązuje się poinformować o zmianach Graczy w ciągu najbliższej godziny od zmiany,
g) nie ponosi odpowiedzialności za transakcje i umowy graczy odbywające się poza Grą (np. sprzedaż surowców za realne pieniądze, kredyty udzielane sobie wzajemnie).



I co z tego wynika? Moim zdaniem jedno wielkie NIC. Ze wszystkiego umywa ręce. Tylko kasę umie brać i tyle:)
Pozdrawiam
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez Łukasz » 09 sty 2013, 20:11

to jest gra a jej utrzymanie kosztuje i przeczytaj uważnie to co jest napisane później powiedz że admin kasę wyłudza :lol:
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 20:15

Łukasz napisał(a):to jest gra a jej utrzymanie kosztuje i przeczytaj uważnie to co jest napisane później powiedz że admin kasę wyłudza :lol:

przeczytaj sobie punkt g) ja wlasnie tak robiłem i zostałem za to zbanowany.

Tak naprawdę cało to grę mam w nosie. Ale chodzi mi o uczciwość i nie chce aby ktoś mówił o mnie że robiłem przekręty. A grałem bo nie powiem podobała mi się ta gra, ale jak nie będę grał też nic się wielkiego nie stanie. Więcej kasy w portfelu zostanie...
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez Administrator » 09 sty 2013, 20:23

No i tu kłania się interpretacja regulaminu. Kupno/sprzedaż ptaków za 1 euro jest wykroczeniem niezależnie od tego czy była jakaś dodatkowa umowa między graczami, ponieważ ja w żaden sposób nie mogę potwierdzić autentyczności Pańskich słów.

Wytłumaczę na przykładzie:
Gracz A posiada białego ptaka z potencjałem 50.
Gracz B chce nabyć w/w gołębia i oferuje uczciwą cenę.
Gracz A oferuję kontrofertę i oczekuje uczciwej ceny + doładowania - w tej sytuacji ja nie ingeruje w kwestię finansową pomiędzy graczami. Gra ma służyć celom rozrywkowym, a nie zarabianiu pieniędzy. Co do "stwierdzenia udzielania kredytu" to również chodzi o pożyczanie realnych pieniędzy wydanych na zakup np monet. Przykład:
Gracz A piszę do gracza B "kolego doładujesz mi monety? Oddam w przyszłym tygodniu po wypłacie."
Gracz B się zgadza na propozycje, tydzień mija i nie dostaje zwrotu po czym piszę do supportu o zaistniałej sytuacji - ja w tym momencie faktycznie widzę zakup monet przez gracza A, ale kod został wykorzystany przez gracza B, mimo oszustwa monety zostały wykorzystane i administracja nie zareaguje, bo to wiążę się z stratą monet na nasz koszt. Dobry zwyczaj nie pożyczaj.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 20:38

ale ja jako dowód mam nr tel którym doładowywałem konta. Mam nr ponieważ doładowywałem przez konto bankowe. Czyli co jak bym kupił za 10E i rzeczywistą kase to było by wszystko ok? Bo ja już nie rozumiem tego całego nie jasno napisanego regulaminu? Proszę mnie poinformować co mam zrobić z tym banem? Moje konto zostanie odblokowana czy nie?
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Za co ban??

Postprzez Administrator » 09 sty 2013, 20:59

szymczak16 napisał(a):ale ja jako dowód mam nr tel którym doładowywałem konta. Mam nr ponieważ doładowywałem przez konto bankowe. Czyli co jak bym kupił za 10E i rzeczywistą kase to było by wszystko ok? Bo ja już nie rozumiem tego całego nie jasno napisanego regulaminu? Proszę mnie poinformować co mam zrobić z tym banem? Moje konto zostanie odblokowana czy nie?


Tylko co z tego, że Pan ma dowód, ze konto faktycznie zostało doładowane? To jest jedynie dowód na to, że zarobił Pan moim kosztem, sprzedając coś, do czego nie posiada Pan prawa. Regulamin jest jasno napisany i zawsze można zapytać, a dopiero potem działać.

Ogólnie konto zostało trwale zablokowane, mógłbym się zgodzić na jakieś ustępstwo, ale na naprawdę niewielkie, np okres zablokowania konta zostanie zmniejszony do 7 dni,a ilość gołębi przypisanych do konta zostanie zmniejszona o 60%
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban??

Postprzez szymczak16 » 09 sty 2013, 21:05

Administrator napisał(a):
szymczak16 napisał(a):ale ja jako dowód mam nr tel którym doładowywałem konta. Mam nr ponieważ doładowywałem przez konto bankowe. Czyli co jak bym kupił za 10E i rzeczywistą kase to było by wszystko ok? Bo ja już nie rozumiem tego całego nie jasno napisanego regulaminu? Proszę mnie poinformować co mam zrobić z tym banem? Moje konto zostanie odblokowana czy nie?


Tylko co z tego, że Pan ma dowód, ze konto faktycznie zostało doładowane? To jest jedynie dowód na to, że zarobił Pan moim kosztem, sprzedając coś, do czego nie posiada Pan prawa. Regulamin jest jasno napisany i zawsze można zapytać, a dopiero potem działać.

Ogólnie konto zostało trwale zablokowane, mógłbym się zgodzić na jakieś ustępstwo, ale na naprawdę niewielkie, np okres zablokowania konta zostanie zmniejszony do 7 dni,a ilość gołębi przypisanych do konta zostanie zmniejszona o 60%



Tylko że ja nie sprzedawałem a kupowałem. Czyli wkładałem prawdziwe pieniądze.. Na takie ustępstwa tego typu że tracę 60% gołębi na pewno się nie zgadzam ponieważ nie ma szans potem w grze. A nie po to tyle grałem żeby wszystko stracić. Jeżeli nie chce mi Pan odblokować proszę o zwrot kwoty jakie włożyłem w tą grę i nie chce tego konta. Będę miał więcej czasu na siebie a nie na grę w której są ciągłe błędy i dostaje się blokadę konta można powiedzieć za nie winość. W Regulaminie jest jasno napisane że za handel surowcami w grze Adm.. nie bierze odpowiedzialności. A jednak bierze daje bany!!! Dodam jeszcze że ja Pana kosztem nie zarobiłem ponieważ ja kupowałem zarobił ktoś inny. A to że nie pilnuje PAn gry to nie moja wina. To ja mam pytać się nie wiadomo kogo czy mogę kupić danego gołębia od danej osoby tak?
Dla Pana jasności ja w tej grze jestem KONSUMENTEM, a KONSUMENT TEŻ MA SWOJE PRAWA.
Jest w regulaminie jasno napisane że można handlować w grze surowcami i Admin nie bierze za to odpowiedzialności.!!!
Na pewno tak tego nie zostawię. Jedyne ustępstwo to zwrot kwoty jaką włożyłem w tą grę lub odblokowanie mi konta i nie wiem jakieś ostrzeżenie.( blokada licytacji gołębi na giełdzie itp) Czekam na konkretną odpowiedź ponieważ chce postawić sprawę jasną.Albo Tak albo Nie
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości