Za co ban?

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Rafa

Postprzez Rafa0373 » 09 sty 2013, 22:23

Ta gra nie pokrywa się z realem a jak komuś gołębie na lęg pożyczyłem to za ile miałem pożyczać za 100e pewnie że za 1 e, a i euro pożyczałem i monety. Jest jakaś szansa na od banowanie konta. Bo nie macie dowodu że ja zakładałem konta, ten regulamin pogrąża jednych a innych nie rusza bo czopkami są i głęboko w ..... wchodzą.
Rafa0373
 
Posty: 50
Dołączył(a): 18 gru 2012, 19:07

Re: Za co ban?

Postprzez Administrator » 10 sty 2013, 8:32

Przeraża mnie Pańska postawa.
Konto odbanuje, ale jeszcze dziś zostanie ogłoszony nowy regulamin, skończą się dobre czasy i tym razem radzę dobrze zaznajomić się z treścią, bo nie będzie zmiłuj.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Rafa

Postprzez Rafa0373 » 10 sty 2013, 10:41

Podziękował Panu Administratorowi. Proszę czytelnie i wyraznie regulamin napisać, typowym językiem dla naszego kraju a nie łamigłówką nic z realem nie mającą wspólnego. Proszę o poinformowanie mnie jak powstanie nowy regulamin, abym mógł z nim się zaznajomić. Pozdrawiam
Rafa0373
 
Posty: 50
Dołączył(a): 18 gru 2012, 19:07

Re: Za co ban?

Postprzez Rafa0373 » 15 sty 2013, 17:25

Podziękował za bana,a ta gra już mi się znudziła i bym radził dokładnie sprawdzić, bo co nie którzy mają po kilka kont mnie to już nie dotyczy bo już prawie wyzdrowiałem to sobie w fifę pogram. Wiadomość jak wiadomość ale wyrwana z kontekstu nikogo nie obraziła, nie może być dowodem w sprawie. A do Administratora bym prosił się spiąć bo jak ktoś płaci to wymaga a nie miał kto się błędami zająć. Proponuje sprawdzić Bolka:P, Dragona, Dominiktkoczxx, Hubert. Proponował bym sprawdzić ile kont mają, bo to co zdążyłem zauważyć to po kilka i te gołębie to też z lewizny na kontach, a w święta wyczaiłem okazję bo te głąby przenosiły z konta na konto to ich podkupiłem nawet nie wiedzieli kiedy he he. Dzięki za wysłuchanie. Pozdrawiam 3majcie się :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Rafa0373
 
Posty: 50
Dołączył(a): 18 gru 2012, 19:07

Re: Za co ban?

Postprzez Administrator » 16 sty 2013, 9:36

Ja ogólnie nie przykładam wielkiego znaczenia do rozmów prywatnych graczy, ale gdy ktoś zgłasza to reagować muszę. Skoro masz informacje o innych oszustwach to troszeczkę sam w tym uczestniczyłeś? A przynajmniej na to wygląda. Trzeba uważa co komu się pisze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban?

Postprzez Rafa0373 » 16 sty 2013, 16:58

Nie uczestniczyłem, bo trzeba być kretynem żeby tego nie widzieć. W pokazowych siedzą gołębie sprawdzam rodowód a tam na konta rodziców tych gołębi nikt nie zaglądał z 2 tygodnie. A co do wulgaryzmów to sprawa tak się przedstawiała gościu pisał do mnie pożycz kasy , ja odp nie, gołębie nie chcesz kupić on do mnie ja patrze a tam w pokazie z tych cudów co dziwne pochodzenie. To jak go olałem cieplutki mo.... to poskarżył się że wulgaryzmów używam. A jak ma dotrzeć do oszołoma jak co dzień gołębie by chciał żebym od niego kupował. Albo przypadek był gościu miał nick CIPA i napisał do mnie oddaj gołębia bo bana dostaniesz to mu wytłumaczyłem po ludzku jak do człowieka. A gołąb był za 3m kupiony. Takich cwaniaczków na pęczki jest i wcale się nie zdziwię jak Złote Skrzydło padł ofiarą tych kosmitów. Ja nie posiadałem żadnych innych kont od tego. Gołębi też nie miałem na koncie z dziwnym pochodzeniem oprócz zakupionych za monety. Dla jasności ja nie chcę od banowania konta, bo mnie ta gra znudziła. Tylko chce aby inni co grają nie wpadali w pułapki oszustów i oszołomów co myślą że ktoś się ich boi. I więcej nadzoru nad grą bo co nie którzy mają rację że nikogo ta gra nie obchodzi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na forum widzę ten kretyn co mi świnię podrzucił zmienił nick z Dominiktkoczxx na TABLET i chce sprzedać konto to komu tu wierzyć. Ale Admin rady sobie nie daję.
Rafa0373
 
Posty: 50
Dołączył(a): 18 gru 2012, 19:07

Re: Za co ban?

Postprzez Łukasz » 16 sty 2013, 17:59

proszę odbanować konto rafa bo to jest naprawdę spoko chłopak i nie pisać że jestem adwokatem od tego gracza
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Za co ban?

Postprzez Rafa0373 » 17 sty 2013, 22:44

Witam. Tak sobie zajrzałem na forum a tu patrze znajoma morda ten tekst to jest tego co na mnie doniósł że wulgaryzmów używam. Moje podejrzenie jest takie że ten oszołom to dominiktkoczxx zmienił po doniesieniu na Tablet a dziś ten tekst go sprzedał Ziomexx też jego konto. Pozdrawiam Admina że za takimi kosmitami się wstawia a innych banuje. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Rafa0373
 
Posty: 50
Dołączył(a): 18 gru 2012, 19:07

Re: Za co ban?

Postprzez Rafa0373 » 27 sty 2013, 9:52

Postanowiłem po dwóch niesłusznych banach i od banowaniach, na znak protestu usunąć konto. Ze względu że uważam że faceta poznaje się jak kończy, a nie jak zaczyna, dlatego postanowiłem tak postąpić. Pozdrawiam Administratora i graczy z którymi miałem do czynienia w tej grze. 3majcie się. RAFA :( :( :(
Rafa0373
 
Posty: 50
Dołączył(a): 18 gru 2012, 19:07

Re: Za co ban?

Postprzez Marcin0292 » 27 sty 2013, 11:42

Ahh jakie to męskie ;)
;]
Marcin0292
 
Posty: 353
Dołączył(a): 21 paź 2011, 16:07

Poprzednia strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości