Serwer 3 - Złoty Kłos

Ważne informacje związane z grą

Serwer 3 - Złoty Kłos

Postprzez Administrator » 20 lip 2012, 22:12

Witam!

W dniu 20.07.20012r. został na nowo uruchomiony serwer 3 pod nową nazwą Złoty Kłos. Serwer ten prowadzony będzie w klasyczny sposób, czyli na identycznych zasadach co s1 i s2. Zmieniliśmy natomiast charakterystykę serwera tak by promował graczy "długoterminowych" z ambicją i cierpliwością. Wprowadziliśmy kilka zmian, które zostały opisane poniżej.

Zmiany:

1. Potencjał młodych ptaków wynosić będzie od 40 do 95% średniej potencjału rodziców. Przy okazji usunęliśmy zapis, że przynajmniej co 8 młody musi posiadać większy potencjał od średniej potencjału rodziców.

2. Usunęliśmy bonusy potencjału za 1,2,3 miejsce z każdego lotu. Teraz jedynym sposobem na podniesienie potencjału będzie zdobywanie doświadczenia przez ptaka.

3. Podczas giełd sprzedawane będą jedynie ptaki rozpłodowe (lotowane). Ma to na celu ograniczenie wpływu giełdy na rozgrywkę.

4. Zmieniliśmy system barw ptaków przydzielanych na starcie rozgrywki. Na tym serwerze nie będzie łatwo stać się posiadaczem "kolorowych" gołębi i nie pomoże w tym zakładanie 100 kont - także oszustów ostrzegam!

Wszystkie zmiany wprowadzamy z nadzieją, że chociaż trochę przybliżą wirtualną hodowle do tej z podwórka. :)

Pozdrawiamy, administracja.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1587
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość