Przerwa w działaniu gry

Ważne informacje związane z grą

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 23 cze 2014, 20:22

Zapłacili za pomocnika i mają prawo to reklamować, proste jak budowa cepa. Tak się składa, że sytuacja skrzywdziła pierwszych 5-6 topowych graczy i nie można tego tak zwyczajnie zostawić. Ogólnie pokrzywdzonych zostało 40 graczy czyli 1/4 grających na serwerze 4. Poza tym do tej pory widzę tylko jeden sprzeciw przeciwko anulowaniu wyników z lotu Kury.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez UnderPantsMachine » 23 cze 2014, 20:50

Dla niewtajemniczonego czytelnika sprawa wydaję się prosta niczym drut lecz 5-6 osób to chyba nadal mniejszość, tak? :D zatem ci, którzy nie zapłacili nie mają możliwości zgłaszać reklamacji ? :shock: heheh teraz sytuacja wydaję się bardziej klarowna :) ,,sponsorzy" mają prawo i są uprzywilejowani a nie płacące osoby nie mają tych przyjemności ehhehe suuuuuuuuper :D i tak trzymać ;) przecież nie można dyskryminować ,, sponsorów " :D przypomnę, że sprawa dotyczy lotu kury na S3 a niestety nie dostrzegam związku z S4 to tak na marginesie XD poza wyjątkiem wspólnej awarii :D i owszem być może mój głos jest jedynym przeciwnym w tej kwestii ale chyba nietrudno wyobrazić sobie, że więcej aniżeli jedna osoba jest i będzie przeciwna anulowaniu tego lotu :D ale ok, Pan administrator ma zawsze rację :D zawsze i ze wszystkim rzecz jasna :D zwłaszcza jeżeli chodzi o mniejszości i jak zawsze poszkodowanych sponsorów hehehe gratuluję genialnej decyzji :o , która moim skromnym zdaniem jest rażącym i okropnym błędem i kompletnym brakiem kompetencji :D bravo!!!! 8-)
UnderPantsMachine
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2014, 17:45

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez rumcajs » 23 cze 2014, 20:57

UnderPantsMachine sa tacy gracze ktorzy wkladaj w ta gre duzo pieniedze poto zeby byc w nia najlepszym a nie po 1 nieudanym locie spasc 0 30 kilka pozycji poem sie nieda juz tego odrobic zreszta w rankingu jestes daleko notowany to poco te twoje jakies sprzeciwy anulowania lotu kury ja jestem za anulowaniem go
rumcajs
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 cze 2014, 16:52

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez tylkoja » 23 cze 2014, 21:01

Pewnie sie napalil na pare euraskow za pozycje w rankingu :lol: Bo co oprocz tego zyska? NIC!!! W nastepnym sezonie(bez awari) znowu bedzie sie szukal na 2giej stronie rankingu. Heh
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez vanHelm » 23 cze 2014, 23:44

Kolega ma racje nigdy nie bieze sie mniejszosci pod uwage do przeprowadzania istotnyych zmian...
vanHelm
 
Posty: 6
Dołączył(a): 02 mar 2014, 9:22

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez vanHelm » 24 cze 2014, 0:06

W cywilizowanym swiecie wybory I referenda sa po to zeby dbac o interesy ogolu a nie jednostek,a co do pomocnika premium to on nie zadzialal a koszt jego dzialania na jeden dzien czy dwa jest okreslony I to powino byc brand pod usage co do zadosc uczynienia jednostkom ktorzy go oplacaja
vanHelm
 
Posty: 6
Dołączył(a): 02 mar 2014, 9:22

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez vanHelm » 24 cze 2014, 0:22

Np.moj opiekun golebi zapil I nie wyslal golebi na lot : to czy przez to ktos anuluje lot ktory sie odbyl bbez mojego udzialu ,chyba nie..? konsekwencje ponosi pomocnik straty mam ja ,dochodze roszczen od pomoocnika ewentualnie od firmy ktora mi go wynajela chyba tak powinna wygladac sprawa cooo do lotu
vanHelm
 
Posty: 6
Dołączył(a): 02 mar 2014, 9:22

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Mateo » 24 cze 2014, 9:07

UnderPantsMachine napisał(a):Dla niewtajemniczonego czytelnika sprawa wydaję się prosta niczym drut lecz 5-6 osób to chyba nadal mniejszość, tak? :D zatem ci, którzy nie zapłacili nie mają możliwości zgłaszać reklamacji ? :shock: heheh teraz sytuacja wydaję się bardziej klarowna :) ,,sponsorzy" mają prawo i są uprzywilejowani a nie płacące osoby nie mają tych przyjemności ehhehe suuuuuuuuper :D i tak trzymać ;) przecież nie można dyskryminować ,, sponsorów " :D przypomnę, że sprawa dotyczy lotu kury na S3 a niestety nie dostrzegam związku z S4 to tak na marginesie XD poza wyjątkiem wspólnej awarii :D i owszem być może mój głos jest jedynym przeciwnym w tej kwestii ale chyba nietrudno wyobrazić sobie, że więcej aniżeli jedna osoba jest i będzie przeciwna anulowaniu tego lotu :D ale ok, Pan administrator ma zawsze rację :D zawsze i ze wszystkim rzecz jasna :D zwłaszcza jeżeli chodzi o mniejszości i jak zawsze poszkodowanych sponsorów hehehe gratuluję genialnej decyzji :o , która moim skromnym zdaniem jest rażącym i okropnym błędem i kompletnym brakiem kompetencji :D bravo!!!! 8-)

Nie 5-6 tylko około 40 graczy nie zapisało to po pierwsze, po drugie liczba gołębi normalnie zapisywanych na loty wynosi 10-11 tys na locie kury było trochę ponad 7 tys. i brakowało dużo topowych lotników, po trzecie demokracja działa w obie strony skoro gra około 170 osób a protestuje 2-3...
UnderPantsMachine, a może powodem twojego protestu jest to że złapałeś 16 konkursów na locie Kury gdzie wcześniej łapałeś 3-9?
Mateo
 
Posty: 24
Dołączył(a): 03 sty 2013, 19:21

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 24 cze 2014, 9:09

Literówka, w poprzednim poście chodziło mi o serwer 3 i patrząc na statystyki sezonu, to lot Kury opuściło 25% graczy, a to liczba wystarczająca by anulować lot. I śmieszą mnie teksty "sponsorzy" bo bez nich żaden free gracz nie miałby możliwości grania. Nie twórzcie papierowych mistrzów.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez buli » 24 cze 2014, 10:16

nie powinno się anulować lotu kury nikt nie kazał komuś w nocy zapisywać na lot mógł zapisać wcześniej
buli
 
Posty: 5
Dołączył(a): 09 sty 2013, 18:35

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości