Przerwa w działaniu gry

Ważne informacje związane z grą

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez PZHGP-219 » 22 cze 2014, 15:59

mlode nie zaobraczkowane i dzisiaj lipa sa juz bez obraczek ....zbyt dlugo panie administratorze co zrobimy z fantem....
PZHGP-219
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 sty 2013, 10:59

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez JumP.Street » 22 cze 2014, 16:07

PZHGP-219 napisał(a):mlode nie zaobraczkowane i dzisiaj lipa sa juz bez obraczek ....zbyt dlugo panie administratorze co zrobimy z fantem....


Proponuje abyś przeczytał wszystko po kolei a nie powtarzał to samo pytanie co inni bo odp zostala juz udzielona 8-)
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez rumcajs » 22 cze 2014, 17:19

chciałbym żeby gra została przywrócona do dnia w którym miał być lot z miejscowości Kury nie zdążyłem zapisać gołębi na ten lot i w rankingu spadłem o 20 pozycji tego już nieda sie raczej odrobic!!!
rumcajs
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 cze 2014, 16:52

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez nieuchwytny » 22 cze 2014, 17:59

Panie adminie nadal nie mogę zaobrączkować młodych po parze kupionej w 1 dniu giełdy,proszę o naprawę,mój nick to abcd
nieuchwytny
 
Posty: 65
Dołączył(a): 09 mar 2014, 9:02

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez rumcajs » 22 cze 2014, 18:04

adminie zrobisz coa z tym lotem KURY bo tyklo nie ja jeden jestem poszkodowany jes wielu hodowców co nie zapisalo golebi na ten lot!!!
rumcajs
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 cze 2014, 16:52

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez zico » 22 cze 2014, 19:36

Panie Adminie wyniki lotu Kury nalezy anulowac bezdyskusyjnie niewszyscy wlozyli golebie a maja prawo do 2 godzin przed rozpoczeciem lotu wkladac ! serwer niedzialał.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 22 cze 2014, 21:01

Panowie,trochę cierpliwości to po pierwsze. Co się da, to odkręcam.

Piszecie o tym, ze ktoś nie zapisał gołębi, bo serwer padł i owszem, ale stało się to dopiero po 22:30, była też przerwa koło południa (pierwsza próba przywrócenia gra do życia). Nie polemizuje, że cześć graczy ucierpiała, ale i ja ucierpiałem. Z mojej kieszeni ubyło kilka tysięcy zł by gra ponownie została uruchomiona, a nie zawiniłem i nie mam sobie nic do zarzucenia. Co do cofania gry o więcej niż jeden dzień (tak naprawdę chodzi tylko o sobotę) to jest problem ponieważ na serwerze 4 trwała giełda i takie cofnięcie spowoduje wydłużenie sezonu o jeden dzień.


Jeśli chodzi o serwer 3. Gdybym dziś cofnął o kolejny dzień, to pojawi się masa poszkodowanych, bo jest już późno i nie każdy zapisze ptaki. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest unieważnienie lotu, ale jeszcze muszę przeanalizować rozwiązanie techniczne tego problemu. Decyzje podejmę jutro.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Anna » 22 cze 2014, 21:06

Nie wygląda to aż tak strasznie jak na początku się wydawało.Młode zaobrączkowane i nic nie zdechło( warto mieć max karmniki i poidła).Termin dla s4 trochę do kitu bo akurat giełda itp. Ale awaria to ma do siebie ze terminu nie wybiera.
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez rumcajs » 22 cze 2014, 21:09

i to by bylo najlepsze rozwiazanie jezeli chodzi o s3 uniewaznic lot i kazdy byl by zadowolony z tego powodu panie adminie
rumcajs
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 cze 2014, 16:52

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 22 cze 2014, 21:10

Anna napisał(a):Nie wygląda to aż tak strasznie jak na początku się wydawało.Młode zaobrączkowane i nic nie zdechło( warto mieć max karmniki i poidła).Termin dla s4 trochę do kitu bo akurat giełda itp. Ale awaria to ma do siebie ze terminu nie wybiera.


Wyjaśnijmy jeszcze jedną kwestię.
Awarią nazywam sytuacje, gdy kod gry odmawia posłuszeństwa, a zaistniała sytuacja, to nic innego jak zamach na portal.
Z mojej perspektywy mówienie, ze gra się popsuła jest krzywdząca.
Rozważę jeszcze cofnięcie wszystkim ptakom lęgu o 1 w nowym sezonie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość