Przerwa w działaniu gry

Ważne informacje związane z grą

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez eloymartinez » 23 cze 2014, 9:53

wydaje mi sie ze gra byla nieczynna dluzej niz dobe, bynajmniej wtedy jak probowalem sie zalogowac ,wiec jak nie mialem swierzo wylegnietych mlodych,tylko mialy prawie dobe to cofniecie o dobe i tak nie pozwolilo mi na ich zaobraczkowanie. to tak dla wyjasnienia. z drugiej strony i tak sie nie licze wiec co tam.
eloymartinez
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 lip 2013, 9:14

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez lotion333 » 23 cze 2014, 10:33

no dobrze ale ja nie zapisałem gołebi na 2 loty
na pierwszy bardzo późno w nocy sie starałęm ale juz bylo cos nie tak i na drugi to samo wiec trzeba cofnąć o 2 dni nie kazdy zapisuje gołebie o 21 czy wczesniej
lotion333
 
Posty: 86
Dołączył(a): 05 mar 2013, 11:10

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Mateo » 23 cze 2014, 12:44

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem wydaje się być anulowanie lotu Kury.
Mateo
 
Posty: 24
Dołączył(a): 03 sty 2013, 19:21

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Jasiek Hodowca » 23 cze 2014, 16:52

a dlaczego gołębie na s3 które się u mnie wykluły i były lotowane nie mają wpisów w historii? czy da się coś z tym zrobić?
Jasiek Hodowca
 
Posty: 16
Dołączył(a): 01 mar 2014, 12:24

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez rumcajs » 23 cze 2014, 17:17

admin co bedzie z lotem kury zostanie on anulowany czy niee???
rumcajs
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 cze 2014, 16:52

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 23 cze 2014, 18:48

Lot Kury zostanie anulowany, reszta lotów pozostaje bez zmian.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez UnderPantsMachine » 23 cze 2014, 19:15

Jeżeli o mnie chodzi to nie zgadzam się na anulowanie lotu Kury na s3 ponieważ większość graczy czyli 126 osób dało na ten lot. Dla jasności na lot wcześniejszy czyli Mechowiec (dystans: 430 km) dało 163 osób, zatem większość wzięła udział w locie, a tak na marginesie serwer działał do 1-2 w nocy, w związku z tym każdy miał czas na włożenie swych gołębi. Dlatego uważam, że będzie to niesprawiedliwe i krzywdzące dla większości graczy. Myślę, że każdy uczestnik lotu Kury nie będzie zadowolony z anulowania tego lotu :!:
UnderPantsMachine
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2014, 17:45

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez rumcajs » 23 cze 2014, 19:29

serwer nie dzialal od godz 22;30 jak cos bo wlasnie chcialem o tej godzinie zapisac golebie
rumcajs
 
Posty: 17
Dołączył(a): 10 cze 2014, 16:52

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez Administrator » 23 cze 2014, 19:38

UnderPantsMachine napisał(a):Jeżeli o mnie chodzi to nie zgadzam się na anulowanie lotu Kury na s3 ponieważ większość graczy czyli 126 osób dało na ten lot. Dla jasności na lot wcześniejszy czyli Mechowiec (dystans: 430 km) dało 163 osób, zatem większość wzięła udział w locie, a tak na marginesie serwer działał do 1-2 w nocy, w związku z tym każdy miał czas na włożenie swych gołębi. Dlatego uważam, że będzie to niesprawiedliwe i krzywdzące dla większości graczy. Myślę, że każdy uczestnik lotu Kury nie będzie zadowolony z anulowania tego lotu :!:



Tak? A co z ludźmi, którzy korzystają z płatnej opcji pomocnika? Pomocnik zapisuje ptaki 2 godziny przed rozpoczęciem lotu, a wtedy serwer był już wyłączony. Rozumiem, że część osób zyskała na tym parę lokat, ale to błędne koło, jeśli ktoś nie ma topowej kadry, to nie może być top i tyle w temacie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Przerwa w działaniu gry

Postprzez UnderPantsMachine » 23 cze 2014, 20:07

Owszem, rozumiem, że łatwiej ustawić grę pod sponsorów i anulować lot, którego nie lecieli hehehe paranoja heheh XD a ile jest takich osób, które korzysta z TEGO KONTA PREMIUM 10 może 12 ??? bo nie więcej.... w związku z tym lepiej jest anulować lot bo oni nie włożyli, ciekawe :D a co z 126 osobami, ktore włożyły na ten lot? olać ich? nie brać ich pod uwagę, tak?
sądziłam, że takie decyzje podejmuję się w oparciu o większość a nie ze względu na zdecydowaną mniejszość ( przypomnę, że chodzi tu o ok. 10 osób) ale cóż najwyraźniej niektórzy są uprzywilejowani :D zatem podsumowując, lot kury zostaje aulowany, ponieważ uprzywilejowana mniejszość nie włożyła, a 126 osób w tym momencie nie bierzę się pod uwagę bo...właśnie nie wiem dlaczego, ale to przecież nieistotne :D i teraz to właśnie wszystko w temacie ;)
UnderPantsMachine
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 cze 2014, 17:45

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości