Nadchodzace zmiany i serwer plus.

Ważne informacje związane z grą

Nadchodzace zmiany i serwer plus.

Postprzez Administrator » 17 lut 2012, 19:23

Witam Serdecznie!

Po dłuższej przerwie chciałbym przedstawić Państwu harmonogram prac na najbliższe 6-10 miesięcy.
Zacznę od prezentacji serwera 3, który umownie zostanie nazwany "serwerem plus". Pewnie zapytacie się czemu akurat plus? Już wyjaśniam, plus będzie serwerem z nagrodami rzeczowymi. Nagrody w postaci pucharów i upominków przydatnych w każdym realnym gołębniku zdobędzie piątka najlepszych graczy z rankingu punktowego jak i pierwsza piątka najlepszych graczy z rankingu konkursów. Wyżej wymieniony serwer będzie posiadał ograniczoną liczbę miejsc w ilości 500 kont i rozpocznie rewolucje wśród wirtualnej hodowli. Jedna z głównych zmian będzie zmiana naliczania punktów do rankingu punktowego, gdyż zostanie wprowadzona seria 7 ptaków na zasadzie, że nie ważne ile gracz posiada ptaków punkty zdobywa tylko pierwsze siedem gołębi. Ponadto naliczanie punktów będzie odbywać się na zasadzie wzoru matematycznego: 1000/[ilość miejsc konkursowych], np: 1 miejsce zawsze otrzymuje 1000 punktów. Załóżmy, że w locie konkurs zdobywa 500 ptaków. W takim przypadku różnica punktów lotowych między kolejnymi miejscami wynosi 2 punkty (1 tys / 500 ptaków). Gdyby w locie brało udział tysiąc gołębi, różnica między kolejnymi miejscami wynosiłaby 5 punktów (1 tys/200 miejsc konkursowych). Zmiana ta ma na celu likwidacje "ferm drobiu" i sprawić, że małe hodowle zaczną odgrywać większe role w grze, ponadto potencjał ptaków będzie odgrywał jeszcze większe znaczenie. Postanowiliśmy nie zmieniać systemu naliczania miejsc konkursowych, co zaowocuje tym, że ranking konkursów może znacznie się różnic od rankingu punktowego (fermy mimo wszystko mogą zdobywać sporo konkursów, ale punktów zyskiwać nie będą.)

Aby ograniczyć oszustwa gracz otrzyma limit transakcji na rynku jak i za pomocą gołębnika pokazowego.

Na deser istotna zmiana, przy rejestracji gracz otrzyma 10 losowych ptaszków i sumę 100 punktów potencjału do rozdania według własnego uznania, więc kunszt taktyczny będzie miał znaczenie i zostanie wyeliminowana losowość przy rejestracji.

Rozgrywka na serwerze plus będzie odbywać się w cyklu 4 miesięcznym, po czym nastąpi reset. Natomiast sezon przewidziany jest na 30 dni.
Start serwera planowany jest na marzec 2012r.


Zaplanowane dodatkowe aktualizacje!!
I. Wprowadzenie pomocnika (pomocnik będzie pomagał nam w karmieniu gołąbków np podczas nieobecności - uruchomiony zostanie wkrótce)
II. Wprowadzenie rodowodów (gracz będzie posiadał możliwość wyrobienia rodowodu i nazwanie własnej linii ptaków - wprowadzenie wkrótce )
III. Wprowadzenie serii na s1 i s2 (nastąpi po uruchomieniu s3)
IV. Rozbudowana wyszukiwarka rynkowa (wprowadzenie wstępnie planujemy na koniec marca).
V. Giełda graczy (na jej wprowadzenie czekać trzeba do końca kwietnia lub początku maja)

Plany długoterminowe!

Jako, że jak większość naszych użytkowników jesteśmy miłośnikami gołębi, więc chcemy wyjść ponad grę i stworzyć coś, co przyciągnie jeszcze większe grono użytkowników na nasz portal. W związku z tym planujemy stworzenie stron internetowych hodowców, co zaowocuje przełożeniem realnych hodowli graczy w świat wirtualny, pomoże w poszukiwaniu kupców na swoje żywe ptaszki, a także da możliwość polemiki z bardziej doświadczonymi hodowcami. Jeśli pomysł zostanie pozytywnie przyjęty stworzymy forum i czat poświęcony żywym hodowlom.

Powiem więcej, nie jesteśmy minimalistami i w bardziej odległym czasie rozważamy stworzenie portalu aukcyjnego poświęconego tylko i wyłącznie ptakom i artykułom hodowlanym.

Także jak widać, zapowiada się dla nas pracowita wiosna i lato, ale czego się nie robi dla pasji.

Pozdrawiamy i zapraszamy do dyskusji - zespół administracji.
http://forum.golebieonline.pl/viewtopic.php?f=4&t=840
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Nadchodzace zmiany i serwer plus.

Postprzez ibelieveicanfly » 20 mar 2012, 17:40

W regulaminie gry pojawił się punkt, odnoszący się do Świata 3 (Plus):
§ 6 Ogólne zasady użytkowania
14. Każdy użytkownik serwera Plus może uczestniczyć w grze, używając tylko jednego konta gracza. W przypadku posiadania kilku kont, gracz zostaje trwale wykluczony z gry, nieodwołalnie.

Pragnę poinformować, iż ze strony administracji, złamanie owego punktu powoduje jednoznaczną, nieodwołalną blokadę powiązanych kont.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość