Sprzedaż portalu golebieonline.pl

Ważne informacje związane z grą

Sprzedaż portalu golebieonline.pl

Postprzez ibelieveicanfly » 26 mar 2012, 9:30

Witam,

w dniu dzisiejszym podjęto decyzję o sprzedaży udziałów portalu golebieonline.pl. Portal jest dochodowy, wypozycjonowany w wyszukiwarce google.pl, działający na serwerach serveradmin.pl.

W ramach sprzedawanego pakietu wchodzą:
- portal golebieonline.pl
- autorski skrypt gry
- serwery
- domena golebieonline.pl i gołębieonline.pl
- baza danych
- dostęp do poczty @golebieonline.pl
- prosty, przejrzysty panel CMS
- forum działające na phpBB

Osoby ubiegające się o zakup portalu, powinny cechować się doświadczeniem w kwestii prowadzenia oraz rozwoju portali internetowych, a także, co jest bardzo ważne, powinny mieć jak największe pojęcie o prawdziwych hodowlach gołębi, co umożliwi dalszy rozwój portalu zgodnie z obecnym biegiem.

Warunki umowy oraz cena sprzedaży są do negocjacji. Jednocześnie pragnę poinformować wszystkich graczy, iż ta decyzja nie wpływa na rozwój gry w sposób negatywny, wręcz przeciwnie - jako, iż portal golebieonline.pl jest pierwszym tego typu w Polsce, oraz jednym z bardzo niewielu na świecie, chcemy aby rozwijał się dynamiczniej w oparciu na opracowaną do tej pory strategię i plany rozwoju. Z pieniędzy pozyskanych ze sprzedaży udziałów zostaną przeprowadzone inwestycje ukierunkowane na rozwinięcie usług oferowanych przez witrynę oraz dotarcie do szerszej grupy odbiorców.

W celu pozyskania wstępnych informacji prosimy o kontakt pod adresem mailowym kontakt@golebieonline.pl lub w tym temacie. Wszelkie posty osób niekompetentnych oraz nic niewnoszących do tej sprawy zostaną kasowane.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Sprzedaż portalu golebieonline.pl

Postprzez ibelieveicanfly » 26 mar 2012, 16:20

Osoby zainteresowane prosimy składać podania do dnia 30 kwietnia 2012r.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57

Re: Sprzedaż portalu golebieonline.pl

Postprzez ibelieveicanfly » 01 kwi 2012, 11:43

Pragniemy poinformować, iż po rozmowach z inwestorami wszystko przebiegło pomyślnie. Zapewniamy, iż nowy właściciel, przy współpracy z obecnym składem administracyjnym zadba o to, by serwis rozwijał się we właściwym kierunku, biorąc pod uwagę obecny stan i plany rozwoju serwisu. Wyborem nowego właściciela pokierowały głównie jego umiejętności, styczność z tematem hodowli gołębi oraz zaangażowanie, a także sama jego propozycja współpracy, zgodna w całości z wymaganiami postawionymi przez sprzedawcę portalu.
ibelieveicanfly - Stróż Prawa GO
ibelieveicanfly
Administrator
 
Posty: 457
Dołączył(a): 26 wrz 2011, 17:57


Powrót do Ogłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość