UWAGA NA ZŁODZIEJA

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

UWAGA NA ZŁODZIEJA

Postprzez szymczak16 » 23 wrz 2012, 20:00

Uwaga na złodzieja o nicku Bojkoś. Z pokazu mojego wybrał sobie najlepszego gołębia z pot 27. Zaproponował mi 700e i młodziaka z pot 20. Zgodziłem się. Tranzakacja miała polegać na tym że on mi wyślę ofertę na 700e. A młodziaka wystawi za 100e na rynku. Oczywiście nie miał pokazu. Gdy ja zaakceptowałem jego ofertę. On przez pewien czas się nie odzywał. Potem młodziaka wystawił na rynek ale już za 500e. A umawialiśmy się na 100e. Po za tym bezczelnie wystawia opis oczerniając mnie. Jeśli ktoś chce mam jego całą korespondencję i screna z jego opisem oczerniającym mnie. Mam nadzije, że admin się tym zajmie. A Was kolegów uprzedzi przed dokonywaniem z nim jakich kol wiek transakcji
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: UWAGA NA ZŁODZIEJA

Postprzez Koziołek2 » 06 paź 2012, 12:18

Trzeba było uważać .Sami jesteście sobie winni ile już się tutaj pisze o takich sytuacjach a wy dalej dajecie się jak 5 letnie dzieci :lol: :lol: :lol:
Koziołek2
 
Posty: 30
Dołączył(a): 12 lip 2012, 19:33


Re: UWAGA NA ZŁODZIEJA

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 8:53

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 382608
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości