Prosze o sprawdzenie

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Prosze o sprawdzenie

Postprzez JumP.Street » 09 sty 2014, 22:13

Dość przypadkiem na to trafilem ale myslę ze się nie pomyliłem,tzn chodzi o gościa z forum z nicku Sylwekgolab z S3 o nicku >>>jurek<<< na s2 badz s1 jak na wpisie ponizej widac nick Mieczyslaw

(Re: ban
Ale te konta nie są moje czemu mi nikt nie chce uwierzyć po co mi 12 kont jak mam mieczysław konto dobre wescię pomyślcie trochę
przez sylwekgolab
07 gru 2013, 23:48)


napisał do mnie dziś gracz z prośbą o pomoc:

Nadawca: 11dawid11 (zablokuj)
Odbiorca: ™JumpSt®eet™
Data wysłania: 09.01.2014, 18:35:36
Temat wiadomości: Re: Re: Brak tematu
Treść wiadomości:

jurek
napisałem po ile żółte i on mi odpisał że za monety i ja napisałem że nie mam monet a on wtedy powiedział żebym doładował wysłał mi na jaki numer itp i ja cos czułem że mnie oszuka i dołADOWAŁEM i mi kazałwysłać mu kod co przyjdzie a on mi sprzeda gołębie po 1 e i mnie zablokował


po tej sytuacji dziwnym trafem zauwazyłem dzis 2 nick na s3 o podobnej nazwie jurek ktory zmienił nieoczekiwanie sie na Mieczyslaw,czy to zbieg okoliczności?niesądzę



do tego jeszcze kilka grzecznych wpisów:

przez sylwekgolab » 17 gru 2013, 20:01
jumpster czemu ty masz zawsze jakies problemy kurde daj se spokuj nie zawracaj komus dup* pierdolami

przez sylwekgolab » 17 gru 2013, 21:40
chyba ty oszukujesz złamasie

przez Moderator » 17 gru 2013, 21:51
sylwekgolab otrzymujesz ostrzeżenie za obrazę
Forum jest po to by pisać o wszystkim i prowadzić spokojne dyskusje a nie się obwiniać

i ostatnie wiadomości pw na forum

tą dostalem na pw forum

Wysłano: 05 sty 2014, 3:05
przez sylwekgolab
ty sie lepiej zamkinij parówo
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez Administrator » 09 sty 2014, 23:39

Czekam na wyjaśnienia poszkodowanego, tzn treść smsa i numer telefonu z którego został wysłany, jeśli wszystkie zapisy z logów będą zgodne z tym co piszecie, to Mieczysław nie zagra już na żadnym serwerze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez 11dawid11 » 10 sty 2014, 19:52

Dzieki wielkie jump za wprowadzenie tego watku co kolega wyzej mówi to wszystko prawda mysle ze admin zablokuje tego gracza a ja dostane spowrotem swoje monety i z gory dziekuje
11dawid11
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 sty 2014, 19:16

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez Moderator » 10 sty 2014, 19:58

Powinieneś dostać ale bana jak jeden tak i drugi
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez 11dawid11 » 10 sty 2014, 20:12

czy chodzi o mnie ???
11dawid11
 
Posty: 7
Dołączył(a): 09 sty 2014, 19:16

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez Administrator » 10 sty 2014, 21:42

Powiem tak, gracz "Mieczysław" został wykluczony, sprawdziłem wnikliwie wszystkie dowody i poszlaki, faktycznie doszło do wyłudzenia a sprawca był naprawdę wyrachowany, bo wyłudzony kod dotyczył serwera 2 i tam został wykorzystany. Osobnik ten na wszystkich serwerach posiadał blisko 50 kont, a raczej tyle z jego adresu ip jest już zablokowanych. Zastanawiam się poważnie nad donosem do prokuratury, bo mam dość użerania się z takimi osobami, działania w/w gracza narażają na straty materialne moją firmę, zniechęcają uczciwych graczy do dlaszej gry i nie można wobec tego przechodzić obojętnie.

Boli mnie tylko to, że znajdują się naiwniacy, którzy dają się złapać na takie chwyty, za nic mają regulamin i podobne przypadki, które miały miejsce w przeszłości, dlatego poszkodowany nie otrzyma żadnych monet i powinien się cieszyć, że sam nie dostał chociaż 14 dni odpoczynku od gry.

Cieszy natomiast postawa takich graczy jak Jumpstreet, który pomaga jak tylko może. Każdy powinien sobie uświadomić, że tylko dzięki uczciwości ta gra może istnieć i każdy, kto wie, a nie zgłasza oszustwa jest współwinny.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez Moderator » 10 sty 2014, 22:10

masakra :shock:
Później się dziwią że admin nie daje rady i na niektóre rzeczy trzeba dłużnej poczekać.

Ja proponuję zaostrzenie kar, obecnie to zabawa w kotka i myszkę
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez sadlak111 » 10 sty 2014, 22:17

Że też mu się chciało zakładać tyle e-maili żeby mógł założyć tyle kont... Nie wiem po co tyle zachodu, przecież ptaki które się dostaje na start to zwykłe dziady które nadają się do kupca, a na start jest tylko 1000€ czyli z 50 kont zebrał jakieś 50k€. Kupiłby za 5zeta te 2,5m, sprzedał je na rynku i zarobiłby jeszcze więcej, a tak to się tylko narobił na darmo :mrgreen: :mrgreen: Pzdr
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez Administrator » 10 sty 2014, 22:41

sadlak111 napisał(a):Że też mu się chciało zakładać tyle e-maili żeby mógł założyć tyle kont... Nie wiem po co tyle zachodu, przecież ptaki które się dostaje na start to zwykłe dziady które nadają się do kupca, a na start jest tylko 1000€ czyli z 50 kont zebrał jakieś 50k€. Kupiłby za 5zeta te 2,5m, sprzedał je na rynku i zarobiłby jeszcze więcej, a tak to się tylko narobił na darmo :mrgreen: :mrgreen: Pzdr



Po co? A policz ile euro wyciągnie przez miesiąc? Spokojnie kupi za nie 20m, tu pohandluje, tam wyłudzi i ba, kosztem innych można być wysoko. Zaostrzenie akr nic nie da, bo tak naprawdę obecnie są srogie, za bluzgi daje już po 3-7 dni, za multi stałego, za handel między serwerami stałego, tu po prostu dla przykładu trzeba kogoś pociągnąć do odpowiedzialności finansowej,a wtedy może 20% oszustów zastanowi się nad swoimi działaniami.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Prosze o sprawdzenie

Postprzez sadlak111 » 10 sty 2014, 22:48

W sumie ma Pan rację, tylko kto ''normalny'' chciałby się w to bawić? On chyba naprawdę sądził, że posiadanie tylu kont nigdy sie nie wyda heh. A jeszcze jedno pytanie: czy nie można by zrobić tak, że z 1 IP można założyć tylko 1 konto na danym serwerze?? Niestety przez takich ludzi jak on cierpią uczciwe osoby...

Edit: No tak zapomiałem o prezencie na świeta po 10m, zapewne wtedy te konta zostały założone...
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Następna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość