lot kuriozum

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

lot kuriozum

Postprzez zico » 07 lis 2014, 10:33

Panie Adminie ile razy jeszcze beda sie zdazać takie loty jak narodowy Trabzon?.Jak pamietam to pisze taki watek juz 3 czy 4 raz bo takie loty przytrafiaja sie chyba tylko mi .Moze Pan sobie wyobrazic jaki jest stan emocjonaly moj w tej chwili dlatego go nie wyraze w slowach bo to niewypada !Loty dlugie klasyfikacja w siedzibie po lotach miejsca od 1-6 zalezy od kategori .Miejsca 5 gołebi z calosci z lotow długich 9,6,5,3,4,3 .To sa wyniki na czołowke na s3 .Lot Trabzon 5 z calosci 24 pozycja,zobywam tylko 4 kon.To chyba jest powód do zdenerwowania .Ponosze koszty zeby utrzymac wysoki poziom hodowli to i oczekuje odpowiednich wyników a nie jakichs 'cudów' .Srednia potencjału włozonych golebi moich to prawie 330 .Gracze z golebiami srednia 285-310 mieli po 2-6 kon a u mnie 1 szt .Znowu Pan wrocil do losowania wynikow na chybil trafil jak bylo wieki temu czy sa jeszcze brane pod uwagę istotne czynniki jak pot i doswiadczenie golebi,Rozsadek mowi mi ze niepowinienem zajac miejsca nizej 10 pozycji i nikt mnie nieprzekona ze tak niepowinno byc , bo losowosc bo szczescie itd.Gdyby to sie przytrafiło któremuś z czolowki graczy zdanie moje by bylo takie same ale niepamietam zeby choc jeden zgłosiltaki przypadek .
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: lot kuriozum

Postprzez Moderator » 07 lis 2014, 17:26

zico że jesteś wku... to ci wieżę, bo można się w takiej sytuacji wku twierdzę to po sobie jak grałem.
Nie wiem jak to wygląda od strony technicznej ale ja to zawsze widziałem tak że ma się po prostu pecha, bo licznik wybiera ptaki i jest ustawiony że tyle % robi konkursy te słabsze a tyle te z większym potenciałem i jest ptaków więcej z wysokim potem to więcej ich nie robi konkursów a ty miałeś takie szczęście że trafiło to na ciebie.
Podobnie jak ją tematy ktoś tam kupił jednego ptaka na giełdzie bo na więcej go nie stać i zaraz go zgubił, ty kupisz 10szt a zgubisz jednego to to przebolisz bo to normalka że ptaki muszą się gubić i licznik też jest ustawiony że tyle % gubi się słabych a tyle z wysokim potem a akurat trafiło na tego co kupił jedną sztukę i się zgubiła to pech, więc myślę że pech i fart jest w tej grze.

Poziom ptaków jest coraz wyższy na każdym serwerze więc może należy zrobić większą rusznicę % zdobywaniu konkursów, nie wiem i nie chcę nikogo wprowadzać w błąd.

zico admin pisał nie raz by doświadczeni gracze dawali swoje pomysły, masz jakiś pomysł by nikt na tym nie ucierpiał a było lepiej, jak tak to pisz






Ponosze koszty zeby utrzymac wysoki poziom hodowli to i oczekuje odpowiednich wyników a nie jakichs 'cudów' .


Rozsadek mowi mi ze niepowinienem zajac miejsca nizej 10 pozycji i nikt mnie nieprzekona ze tak niepowinno byc , bo losowosc bo szczescie itd.Gdyby to sie przytrafiło któremuś z czolowki graczy zdanie moje by bylo takie same ale niepamietam zeby choc jeden zgłosiltaki przypadek .


Mam taką małą uwagę do tych słów, być może źle je odczytałem ale odnoszę wrażenie że uważasz jak Kowalski zainwestuje mniej od ciebie to nie może być przed tobą , teraz jak 15 graczy zainwestuje taką samą kwotę to jak wszyscy się zmieszczą w 10 tylu nie ma chyba ale może tak być i każdy może napisać że chce być w 10 bo inwestuje
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03


Re: lot kuriozum

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 9:32

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 325342
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości