potencjał mlodych

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Re: potencjał mlodych

Postprzez Moderator » 01 mar 2015, 22:51

zico doskonale wiem od kiedy grasz i traktuję cię poważnie ale zobacz druga stronę medalu, bo te ptaki 90% za 1-2 sezony mają taki pot jak ptaki na giełdzie w danym sezonie

na 12 mlodych ani jeden tylko same 80-90 % .

a inny gracz na 2 młode a ma jednego 100%,




hans-robinho@wp.pl szkoda że nic nie możesz napisać na temat gry bo tylko piszesz o kasie, a jak ktoś mądry powiedział ta co ryczy najmniej daje
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: potencjał mlodych

Postprzez saper » 02 mar 2015, 18:59

Już nie przesadzajmy z tym wzrostem pot, przy intensywnym treningu dzień w dzień (co wymaga poświęcenia i nakładu e) i odbytych lotów to jest max 4 oczka w sezonie.
saper
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 cze 2014, 20:29

Re: potencjał mlodych

Postprzez Moderator » 02 mar 2015, 19:58

saper 4 oczka ale trening 1k i co trzeci lot, 4 oczka to młodemu podnosisz do lotów, ale nie potrzebne takie intensywne treningi, do tego jeszcze dwa sezony i ile oczek jest wyżej a ile oczek są wyżej ptaki na giełdzie
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: potencjał mlodych

Postprzez saper » 02 mar 2015, 20:37

Nie wiem ale ja nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś.

"gonie" młode w czasie lotów starych i na odwrót, takie treningi za czas lotów starych i później lotów młodych w siedzibie pozwoliły na podniesienie 4p potencjału młodego.Tzn swego czasu goniłem, wczas rano zapisywałem gołębie aby wróciły jeszcze tego samego dnia i były "gotowe" na jutro :) a teraz mam na to wy.... no bo jak inaczej mieć na grę gdzie za kilkudniową nieobecność mogę pozbyć się białych jak śnieg ciśniętych i krzyżowanych na maxa aby tylko magiczne zielone gwiazdki poszły w góry :) i można by tak wymieniać jeszcze dużo z kasą na czele która jest nie do odrobienia, no ale nie o tym temat... :).

Intensywne treningi? A czy dla gołębia z s3 się to liczy? Bo ja nie zauważyłem, no przy wzroście pot to i owszem ale co do formy to bez różnicy, nie padały nie chudły :D.
Pozdro
saper
 
Posty: 77
Dołączył(a): 25 cze 2014, 20:29


Re: potencjał mlodych

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 9:36

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 325279
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Poprzednia strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości