potencjał mlodych

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

potencjał mlodych

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 01 mar 2015, 12:11

Panie szanowny admini co się dzieje z tym potencjałem młodych?Rozumiem ze nie każdy będzie miał dobry pot ale to co się dzieje to wola o pomstę do nieba. Rodzice 360 w górę a młode poty mają ledwie ponad 300 gdzie są te niby widełki z dziedziczeniem potencjału ! Widzę tylko ze chodzi aby nabić wam kasę kupując monety i nie gadaj ze nie! Wypadało by ze jak ktoś kupi te monety i młode po takich rodzicach to niech by chociaż połowa dostała względny potencjał ! To jest normalnie wyłudzenie w biały dzień wiadomo nikt nikomu nie karze kupować monet. Może jakieś wyjaśnienia by się przydały bo z tego co wiem to nie tylko ja mam z tym problem. Sorry za błędy jak są ale pisze z telefonu
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: potencjał mlodych

Postprzez zico » 01 mar 2015, 13:38

Pisałem juz kiedys ze młode sa za slabe dlatego popieram to co kolega napisal. Panie adminie wiem ze czolowi gracze sa z tego niezadowoleni dlatego powinien pan zwiekszyc ilosc dobrych młodych a nie jak jest podobno 10 %.Na 20% było by dobrze.Niemoze tak byc że na gieldzie daje sie 40,50 m za sztuke z najlepsze golebie a na 6 młodych wychodzi z nich 5 z najnizszym potem z najwyzszym zaden.Taksamo jest ze sprzedaza ,sprzedalem 30 mlodych 365-372 pot rodzicow i wychodzi kupujacemu 1 szt 366 a reszta cienkie i w duzej mierze szmelc.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: potencjał mlodych

Postprzez Moderator » 01 mar 2015, 15:45

Dokładnie ten temat był już wałkowany nie raz i nie oczekujcie od admina że co sezon będzie wam pisał to samo

Chcecie mieć lepsze potomstwo i chcecie by ptaki z giełdy były na 2-3 sezony, wymagacie rzeczy nie możliwej.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: potencjał mlodych

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 01 mar 2015, 15:58

Nie możliwe a niby czemu? Problemu juz nie ma jak ktoś monety kupuje wydałem ostatnio 200 zł na monety kupiłem sporo ptaków po rodzicach z super potem i co z tego mam 4 co mają po 360! W realu ju taniej jest czegoś się do howac za te pieniadze niż w tej grze. Temat będzie walkowany ciągle do czasu aż nie będzie tak jak należy!
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: potencjał mlodych

Postprzez Moderator » 01 mar 2015, 16:29

To się zgodzę ze temat będzie ciągle wałkowany, bo nigdy nie będzie tak jak się należy to kolejna nie możliwa rzecz ;)
hans-robinho@wp.pl
! Widzę tylko ze chodzi aby nabić wam kasę kupując monety i nie gadaj ze nie!



Na twoje posty nie ma sensu odpowiadać bo znasz odpowiedz na wszystkie pytania, w grze nie trzeba myśleć, liczy się tylko kasa, adminowi zależy tylko na kasie. Nie pamiętam ile tysięcy razy już to czytałem.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: potencjał mlodych

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 01 mar 2015, 16:51

Prawda w oczy kole co! postaw się w roli gracza i zobacz jak on to widzi
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Re: potencjał mlodych

Postprzez zico » 01 mar 2015, 20:11

kolego moderatorze przestań juz z ta bajka o mysleniu !Jak wszyscy beda myslec to TY dasz adminowi kase na prowadzenie serwera !, Jesli kupuje monety a za nie prawie najlepsze golebie z giełdy to oczekuje ze bede miał lepsze golebie niz ten co 'mysli' , jak tak sie nie stanie to zaraz bedziecie namawiac zeby połaczyć s3 z s2i s1.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: potencjał mlodych

Postprzez Moderator » 01 mar 2015, 20:24

zico ty zawsze najwięcej biadolisz, a jak młode będą ok to będziesz biadolił że wydajesz 30m na ptaka a nadaje się na jeden sezon, bo przy większym potencjale tak będzie i ptaki z giełdy tylko na lęg i do kupca.

Następnie szybszy wzrost potencjału bo młodym podskoczy jeszcze na lotach i zacznie się gonitwa tak jak było na s4
Obecnie widełki są ustawione bardzo dobrze ktoś jak patrzy tylko na młode i by najwięcej na nich zarobić to jest niezadowolony a ci co lotują to są cicho bo dobry lotnik nadgoni potencjał w 2-3 sezony a jak jest dziad to nawet potencjał nie pomorze

kolego moderatorze przestań juz z ta bajka o mysleniu


Prosty banalny przykład ogłoszenie na s2
sprzedam 0,5 m za 16 tysiecy euro pisac priv

koszt ogłoszenia 0,2-0,5m
Jesli kupuje monety a za nie prawie najlepsze golebie z giełdy to oczekuje ze bede miał lepsze golebie niz ten co 'mysli'


Oczekujesz żeby kasa zrobiła wszystko za ciebie :D
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: potencjał mlodych

Postprzez zico » 01 mar 2015, 21:01

moderatorze ja niebiadole ,mam jakies rozeznanie gram prawie od poczatku jakbys niewiedział to nietraktuj mnie jak malego jasia. z gieldy niech bedzie nawet na jeden sezon ale niech mam z niego choc jednego z takim potem jak on a nie na 12 mlodych ani jeden tylko same 80-90 % .
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: potencjał mlodych

Postprzez hans-robinho@wp.pl » 01 mar 2015, 21:48

To jest walenie głową w mur bo jak się pisze prawdę to gadacie ze ktoś biadoli albo ciągle na was naskakuj ze chodzi o kas!
hans-robinho@wp.pl
 
Posty: 8
Dołączył(a): 10 lut 2015, 19:08

Następna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron