oszukał mnie

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Re: oszukał mnie

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 30 kwi 2015, 19:27

Ale go o to nie prisiłem i zaco mam bana dostać
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 kwi 2015, 15:59

Re: oszukał mnie

Postprzez Andrew » 30 kwi 2015, 21:59

Przeczytaj dobrze regulamin, to wszystkiego dokładnie się dowiesz. Na s3 naraziłeś się kilku graczom i dalej kombinujesz???
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: oszukał mnie

Postprzez witas88 » 01 maja 2015, 6:19

ANDREW nic dodać nic ująć mnie radzik obecnie PIO ileś tam nie ten prawdziwy PIO . też mnie wkręcił 3 raz powrócił do nas do sekcji znów będzie mieszał , ostrzegam przed jakim kolwiek handlem z nim bo was ponaciąga na gołębie kturymi puźniej handluje a za hwile prosi że niema naciąga na € i monety ja mu włanczam bez powrotną blokade na PW. nie chcę mieć z nim nic wspólnego , krętacz oszust i współczuję jego rodzinie i znajomym bo wyobrażam sobie co on może robić w realu skoro tutaj tak kombinuje . POZDRAWIAM
witas88
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sty 2015, 19:41

Re: oszukał mnie

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 01 maja 2015, 14:53

Witas nie sprzedałem ani jednego ptaka którego od cb kupilem
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 kwi 2015, 15:59

Re: oszukał mnie

Postprzez Moderator » 01 maja 2015, 19:52

witas88 to dla ciebie też ban się należy, zaniżanie ceny dawanie € czy monet ;) regulamin się kłania :)
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: oszukał mnie

Postprzez witas88 » 01 maja 2015, 20:08

no wiem że przegiołem ale tak jak chcesz pomuc nowym graczom a takowym byl u nas w sekcji i prosił o pomoc no ale myśle że nauczke dostałem na przyszłość i bez bana się obejdzie ;)
witas88
 
Posty: 20
Dołączył(a): 26 sty 2015, 19:41

Re: oszukał mnie

Postprzez ★★★PI0450★★★ » 01 maja 2015, 20:42

No ja tez nauczkę dostałem u mnie tez moze obejdzie sie bez bana a Witas88 pomógł mi tylko dlatego ze go porosiłem tak ze poczęści to też moja wina :|
★★★PI0450★★★
 
Posty: 20
Dołączył(a): 28 kwi 2015, 15:59

Re: oszukał mnie

Postprzez Moderator » 02 maja 2015, 14:55

Macie szczęście że trafił wam się taki dobry admin co na małe wykroczenia przymyka oko, bo ja bym kosił was jak zboże :D
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03


Re: oszukał mnie

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 9:39

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 324778
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości