Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:06

Witam.
Dnia 28.08 dogadałem się z Michem że da mi samicę z giełdy by parować roczne. Wszystko było fajnie, aż do dnia kiedy miałem mu ją oddać bo mi napisał. Pomyliły mi się samice i dałem mu przez przypadek moją i roczniaka po niej. Potem zaczął wyzywać mnie od oszustów i tak dalej. Gadam mu że oddam tą samicę jak młode wyciągnę spod niej i w ramach rekompensaty mojego błędu dostanie jeszcze młodego po niej. Ale on niestety dalej się kłócił że jestem oszustem itd.
Ogólnie z tym problemu nie miałem. Tylko napisał mi że moją samicę z potem o jedno oczko niższym dał handlarzowi bo powiedział że dziadostwa trzymać nie będzie, tak więc swojej nie dostanie bo muszę mieć rekompensatę :). Nie chcę by dostał bana, ani nic tylko piszę to by poinformować parę osób że nie warto robić z nim jakichkolwiek interesów.
Powyższą wypowiedź umacniam nagranymi filmami na temat tego zajścia.
https://www.youtube.com/watch?v=iJJo0LC2XOQ
https://www.youtube.com/watch?v=aU7HMM_W0YI
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:09

Z tobą tym bardziej to możliwe że ptak nie wróci nigdy albo wróci z wykorzystanymi lęgami bo potrafisz sobie to przywłaszczać
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:12

mich napisał(a):Z tobą tym bardziej to możliwe że ptak nie wróci nigdy albo wróci z wykorzystanymi lęgami bo potrafisz sobie to przywłaszczać

Ale człowieku ogarnij się. Pomyliły mi się gołębie, a Ty spinasz i od razu gadasz że jakimś złodziejem jestem. Zastanów się. Na filmie są dokładnie nagrane wiadomości które pisaliśmy i tam jest jak się ugadywaliśmy. Robisz teraz z siebie tylko pośmiewisko. Nikt nigdy problemów ze mną nie miał. Zawsze Ty. Zniszczyłeś sekcję. Jedną sekcję co za darmo dostałeś to chciałeś sprzedać. Proszę Cie.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:14

Przypomnę ci że wczoraj po południu dostałeś wiadomość że ptak ma być u mnie jutro rano już tego nie pamiętasz
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:14

i jak nagrywasz już ten filmik to byś nie kłamał samica ma 3 lata to po pierwsze
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:15

mich napisał(a):Przypomnę ci że wczoraj po południu dostałeś wiadomość że ptak ma być u mnie jutro rano już tego nie pamiętasz

No i przez pomyłkę dałem swoja samicę. Nie potrafisz tego zrozumieć że ludzie błędy popełniają robocie? Mam na głowie nie tylko gołębie w grze, ale i swoją hodowlę w realu. Loty młodych są jakbyś nie wiedział. Myślisz że łatwo wszystko spamiętać i błędu nie zrobić?
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:16

mich napisał(a):i jak nagrywasz już ten filmik to byś nie kłamał samica ma 3 lata to po pierwsze

Nie mogę z Ciebie typie haha.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:16

to trzeba było przerwać lęg i zapłacić za swój błąd ale ty tego nie zrobiłeś i wolałeś się moim kosztem wzbogacić
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:18

mich napisał(a):to trzeba było przerwać lęg i zapłacić za swój błąd ale ty tego nie zrobiłeś i wolałeś się moim kosztem wzbogacić

A powiedz mi gdzie jest moja samica hmm? Czego Ty oczekujesz? Moją handlarzowi sprzedałeś. Nie zmarnuję lęgu swojego samca. A pisałem że w ramach rekompensaty dostaniesz młodego jakiego sobie wybierzesz z tej pary.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:19

i ciekawe czemu na filmie nie pokazałeś tej wiadomości co ci wysłałem wczoraj dziwnym trafem pewnie ci zaginęła
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Następna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości