Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:19

Ja Ci tą samicę oddam jak te młode wyciągnę. Ale chcę też swoją odzyskać. Potencjał 627 i 5 lat miała.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:20

mich napisał(a):i ciekawe czemu na filmie nie pokazałeś tej wiadomości co ci wysłałem wczoraj dziwnym trafem pewnie ci zaginęła

Wysyłałeś mi że mam Ci ją oddać i tego roczniaka. Ale pomyliły mi się pary i dostałeś inną samicę i roczniaka po niej. Piszę Ci to od południa. W kółko jedno i to samo, a Ty dalej robisz z siebie wielkiego poszkodowanego.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:21

twoja samica poszła do handlarza gdyż czekałem na swoją do godziny 20:00 i niestety wolałeś ją przywłaszczyć niż mi ją oddać więc ja już jej nie chce bo z wykorzystanym lęgiem to sobie już ją trzymaj i tak rada dla wszystkich nie dawajcie mu samic na lęgi na pół bo was też oszuka i tyle mam do powiedzenia na twój temat
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:23

mich napisał(a):twoja samica poszła do handlarza gdyż czekałem na swoją do godziny 20:00 i niestety wolałeś ją przywłaszczyć niż mi ją oddać więc ja już jej nie chce bo z wykorzystanym lęgiem to sobie już ją trzymaj i tak rada dla wszystkich nie dawajcie mu samic na lęgi na pół bo was też oszuka i tyle mam do powiedzenia na twój temat

Pisałem Ci że Ci oddam tą Twoją samicę jak młode wyciągnę bo tak byliśmy ugadani. Niczego nie przywłaszczyłem bo Ci ją oddam tak jak gadałem.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:24

mich napisał(a):twoja samica poszła do handlarza gdyż czekałem na swoją do godziny 20:00 i niestety wolałeś ją przywłaszczyć niż mi ją oddać więc ja już jej nie chce bo z wykorzystanym lęgiem to sobie już ją trzymaj i tak rada dla wszystkich nie dawajcie mu samic na lęgi na pół bo was też oszuka i tyle mam do powiedzenia na twój temat

To fajnie że pożyczałem samice od Tymka. Parę sezonów temu od Slavkooo, Witasa, Rafalskiego raz pożyczałem, Viziona itd. Dalej mam wymieniać? Który z nich ma problemy? Nikt, a wiesz czemu? Bo jak byliśmy ugadani tak i tak to tak było, a nie że Ty teraz jakieś gówno robisz.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:24

wczoraj dostałeś wiadomość ze ta samica ma być dzisiaj rano u mnie nic nie było że będzie robiony lęg na młode
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez kolegaMateusz » 31 sie 2016, 19:26

Kolego mich z filmu wynika że tobie było obojętne czy kolega hanys zrobi jeden lęg czy dwa więc o co spinasz
Tobie chodziło o to aby młode dostać
Pozdrawiam :)
kolegaMateusz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 05 lip 2016, 8:52

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:27

mati ja chciałem żeby ona do mnie wróciła sam widziałeś pisałem że ma mi ją oddać a że nie
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez Dromed » 31 sie 2016, 19:27

mich napisał(a):wczoraj dostałeś wiadomość ze ta samica ma być dzisiaj rano u mnie nic nie było że będzie robiony lęg na młode

No i złą samicę Ci dałem bo się pomyliłem. Jedno oczko potencjału różnicy było między nimi to łatwo się pomylić. A ty potem od razu. DAWAJ MOJĄ SAMICĘ ZŁODZIEJU, KŁAMCO, OSZUŚCIE. Ciężko Ci zrozumieć że ktoś błędy popełnia? Ogólnie ciesz się że nie zgłaszam Twoich wiadomości z PW jak mnie obrażasz.
Nick w grze Hanyss
Dromed
 
Posty: 88
Dołączył(a): 13 maja 2015, 0:38

Re: Kolega Mich nazywa mnie oszustem.

Postprzez mich » 31 sie 2016, 19:29

Szczególnie łatwo się pomylić na swoją korzyść i to właśnie zrobiłeś
mich
 
Posty: 178
Dołączył(a): 21 lut 2016, 15:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość