Regulamin działu "Artykuły"

Artykuły z możliwością przesyłania własnych propozycji

Regulamin działu "Artykuły"

Postprzez Administrator » 10 gru 2012, 10:06

Witam,

W tym dziale dajemy Wam możliwość napisania artykułów, wśród których najlepsze zostaną umieszczone w grze. Poniżej w punktach znajdują się zasady kierujące i obowiązujące w tym dziale forum.

1. Każdy wątek na forum zawiera propozycje artykułów dla jednego tematu.
2. Posty (artykuły) wstępnie są niezaakceptowanymi postami, aby uniemożliwić wzorowanie się na cudzych pracach.
3. Pierwszy post każdego tematu jest postem administratora. Zawiera się w nim data zaakceptowania wszystkich artykułów - staną się one widoczne. W pierwszym poście będzie również treść, najlepszego moim zdaniem, artykułu. Ten artykuł będzie również widniał w grze.
4. Wspomniana w punkcie trzecim data (zaakceptowania artykułów) jest również datą wyłonienia najlepszego artykułu. Jednak istnieje możliwość, że żaden nie będzie satysfakcjonujący. W takim wypadku pierwszy post tematu, jak i miejsce na artykuł w grze będzie puste.
5. Artykuły można przesłać w każdej chwili. Jeżeli po wyłonieniu najlepszego artykułu, zostanie napisany jeszcze lepszy, zostanie od podmieniony.
6. Jeżeli okaże się, że napisany artykuł jest w pełni satysfakcjonujący, wątek na forum zostanie zamknięty, a przesyłanie postów (artykułów) stanie się niemożliwe. Ten punkt jest wyjątkiem dla punktu 5.
7. Nagrodami za napisanie artykułu (lub kilku) będą monety w grze (na wybrane konto i serwer). Przewidziana maksymalna nagroda za jeden artykuł to 3 monety.
8. Wysokość nagrody obrazuje jakość artykułu. Artykuły bardzo słabej jakości mogą wcale nie zostać nagrodzone. To, że pewien artykuł został wybrany za najlepszy, nie powoduje wyższej wartości nagrody od pozostałych uczestników konkursu.

Praca dla niektórych może być przyjemna i satysfakcjonująca. Dla innych dodatkowym motywatorem może być łatwa możliwość wzbogacenia się. Zapraszam do tworzenia :)

Propozycje tytułów nowych artykułów można przesyłać mi na PW.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1583
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Powrót do Artykuły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość