Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 08 sty 2015, 6:56

Poraz kolejny podkreslam ze nie mam admina...... Ja w danych aukcjach nie widziałem nic dziwnego i są takie setki dzienie wiec dlatego było moje oburzenie... Dopiero po dluszym czasie admin przedstawił jakie kolwiek dowody(wiem nie musi tego robic) sytułacja cała była dziwna ale mniejsza z tym, z mojej strony nie ma sensu dalej ciągnąć tej rozmowy.....

Pamietajcie ze winna zawsze leży po obu stronach...


Co do zmian aktualne zmiany mi sie podobają... A nowe zobaczymy... Oby były równe dla każdej strony czyli administracji i nas(graczy) Mam takie wrazenie ze administracji nie podoba wogóle sie handel na tym swiecie ale z drugiej strony to rozumiem :lol: ...


Kolego Moderatorze to ze nie pisałem na forum to nie znaczy ze nie czytam;)

Dobranoc
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 08 sty 2015, 6:57

seba2203 napisał(a):Ale ja jak najbardziej chcę wprowadzenia zmian, będą wtedy uczciwe ceny




Seba ty z tego co admin argumentował to masz mało wspólnego z uczciwością :shock:
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 08 sty 2015, 8:40

Dopiero po dluszym czasie admin przedstawił jakie kolwiek dowody

Czy musi to robić raczej nie i nie powinien a tym bardziej osoba trzecia nie może tego żądać bo taki cyrk może być przy każdym banie i admin wolny czas poświęci tylko na tłumaczenia i przedstawianie dowodów zamiast na grę i jakieś konkretne sprawy.

Masz rację nie ma sensu tego ciągnąc co się stało to się nie odstanie ale każdy powinien wyciągnąć wnioski z tego tematu, bo mnie zgubiła ciekawość i gdyby nie ta ciekawość to posypały by się ostrzeżenia i banty. co do GOJA i szymczak16 to się posypią bo nikt nie raczy się wytłumaczyć a jest tyle argumentów żeby ban był nałożony na IP
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 08 sty 2015, 9:42

Szanowny Panie Moderatorze. Odsyłam do tematu ,, Debata" tam juz nie raz wspominałem o wspolnym Ip:) Tylko tyle mam doppowiedzenia. Miłego dnia:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 08 sty 2015, 10:50

Panie Kotu, wiem co Pan sugeruje, ale proszę to jakoś uargumentować. Co ja niby zyskam nadchodzącą zmianą, co wpłynie pozytywnie na mój zarobek? Nic... Ceny jeśli spadną, to spadną na obu giełdach, a to raczej odbije się negatywnie na sprzedaży monet. Zmiana co najwyżej wyrówna trochę autentyczne wartości ptaków, bo skoro dla Pana potencjał 45 za 600e to nic dziwnego, to ja się bardzo dziwie, że potencjał 56 na giełdzie będzie kosztował tylko 15 tysięcy. Przy czym trzeba wziąć pod uwagę, że to skrajnie maksymalna cena, bo i zdarzały się ptaki topowe w cenie 8-9 tys, a gracz z stażem w grze na samej pracy w sezon zarabia 4230, gdyby założyć, ze przez cały sezon rozmnaża ptaki nawet z potencjałem 1, nie zakłada im obrączek to po sprzedaży kupcowi kwota wzrośnie o drugie tyle. Czyli praktycznie każdego stać na jednego topowego ptaka bez inwestycji, jeśli ceny mocno spadną, to będzie można kupić np parę, a to na sprzedaż monet się nie przełoży w pozytywny sposób. We wszystkim widzicie tylko próbę mojego wyzysku, a nie widzicie, że ktoś wykorzystuje luki w regulaminie czy też samej grze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 08 sty 2015, 11:05

A i jeszcze jedno. Panowie, którzy myślicie, że na zmianie stracicie, ok, może stracicie trochę na cenie ptaków, ale zyskacie na tym, że nikt Was nie oszuka, więc w ogólnym rozrachunku to będzie raczej spory plus.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez GUCIO » 15 lut 2015, 10:48

Bardzo Dobry za jak wspaniałą cenę
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/78010/
Wał jak nic
GUCIO
 
Posty: 36
Dołączył(a): 07 gru 2014, 16:25

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 18 lut 2015, 13:18

No i ban stały w nagrodę. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Olgerd » 21 sty 2022, 13:41

Myślę, że wielu, którzy szukają różnych drobiazgów do prac domowych, uzna moją obserwację za pomocną. Odkryłem ten sklep jesienią i radzę rzucić okiem na kilka przydatnych drobiazgów https://bee-shop.pl/ jest całkiem przyzwoity wybór i byłem bardzo, bardzo zadowolony, gdy odkryłem, że mogę znaleźć prawie wszystko. Ponadto masz mnóstwo promocji, które zdarzają się cały czas.
Olgerd
 
Posty: 11
Dołączył(a): 14 sie 2021, 7:30

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 10:40

vivero
 
Posty: 325161
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości