Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Bizon » 01 lis 2013, 13:20

Witam mam opiekuna i zaznaczone golebniki a golebie nie poszly na lot dodam ze wczoraj i dzis rano nie moglem sie zalogowac myslalem ze to prace serwisowe ale widze ze lot sie odbyl a mi nie zapisalo golebi licze na szybkie rozwiazanie problemu pozdrawiam;p
Bizon
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2011, 10:53

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Moderator » 01 lis 2013, 16:24

Była awaria i dlatego nie zapisał na lot i nie mogłeś też się zalogować, taki problem miał więcej graczy ale na szczęście nie zdarza się to często bo dosyć dawno nie było takiej awarii

tu jest inny temat

viewtopic.php?f=4&t=2081
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Bizon » 01 lis 2013, 18:14

a czy zostanie to jakos naprawione bo w lotach jestem w plecy juz na starcie?
Bizon
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2011, 10:53

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Moderator » 01 lis 2013, 18:23

Błędu już nie ma, że jesteś stratny to nie jesteś sam, czy coś będzie robione, nie wiem od tego jest administrator
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Bizon » 03 lis 2013, 13:10

ale dlaczego mam byc stratny juz na poczatk w tym momencie mam stracony sezon a zawsze bylem blisko pierwszej 10 a teraz jestem setny to nieuczciwe jak tak mamy grac to ja dziekuje szkoda mojego czasu jesli czegos z tym nie zrobicie to rezygnuje z tej gry podejrzewam ze nie ja pierwszy i nie ostatni wiec graczy zamiast przybywac bedzie wam coraz wiecej ubywac
Bizon
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2011, 10:53

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Administrator » 04 lis 2013, 10:22

Nieprawdą jest, że z powodu błędu domeny gracze korzystający z pomocnika cokolwiek stracili. Serwer pracował poprawnie, ale nie był dostępny dla gracza, wcześniej napisałem, że był wyłączony, bo gdybym tłumaczył tą sytuacje od strony technicznej, to większość graczy i tak by nic nie zrozumiała. Proponuje sprawdzić czy pomocnik miał zaznaczone gołębniki do zapisu i wszystko się wyjaśni. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Administrator » 04 lis 2013, 10:23

Dodam także, że za pewne sprawy nie odpowiadam tzn za domeny czy serwery, które wynajmuje lub posiadam do nich cesję. W przypadku ich awarii niewiele mogę zrobić sam.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez Bizon » 04 lis 2013, 11:21

jak juz wczesniej pisalem pomocnik mial zaznaczone golebniki pomimo tego golebie nie zostaly wyslane na lot, po za tym nie ma obowiazku wynajmowania pomocnika wiec nie mogac sie zalogowac nie moglem wyslac golebi na lot wiec i tak jestem pokrzywdzony wzgledem innych graczy, nalezaloby w tym momencie uniewaznic ten lot skoro jest wiecej osob pokrzywdzonych
Bizon
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lis 2011, 10:53

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 8:22

vivero
 
Posty: 375591
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Mam wynajętego opiekuna a nie zapisal mi golebi na lot

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 11:15

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 375591
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość