Zdobyte konkursy

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Zdobyte konkursy

Postprzez Andrew » 02 lis 2014, 14:58

Nie do końca wiem czy to błąd, ale w powiadomieniach o ostatnim locie mam wiadomości że8 moich gołębi zdobyło konkurs a w klasyfikacjach 5 z całości i 7 z całości są brane pod uwagę tylko 4 gołębie. Mój nick Andrew a błąd dotyczy lotu Brzezie - Tartak.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez Anna » 02 lis 2014, 16:35

Za dużo ginie gołębi na lotach i to o wysokich potach olać to wszystko. Tylko straty nic wiecej
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez Łabuz » 02 lis 2014, 18:10

Anna napisał(a):Za dużo ginie gołębi na lotach i to o wysokich potach olać to wszystko. Tylko straty nic wiecej



Jakoś muszą zmobilizować graczy do kupna monetek handel ograniczony dobre ptaki ginął więc innego sposobu na rozwój nie ma bo inaczej nie zarobi się nawet na utrzymanie dotychczasowego poziomu.
Łabuz
 
Posty: 95
Dołączył(a): 30 wrz 2013, 11:43

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez łukasz151336830 » 02 lis 2014, 20:55

Anna napisał(a):Za dużo ginie gołębi na lotach i to o wysokich potach olać to wszystko. Tylko straty nic wiecej


Jak masz same czolowe poty to wiadomo że dziad Ci nie zginie, a druga sprawa to zależy od ilosci wiadomo że jak zapisujesz większą ilośc gołębi to szansa na zgubienie ptaka rośnie :lol: . A z resztą w końcu jest jakiś zarys realizmy jak chcesz żeby dobry ptak nie zgniął to jak w życiu w rozpłód go , jak dajesz na loty w realu zawsze wszystko wraca , to i tak dobrze że w grze nie ma lotów katastrofalnych, u mojego znajomego roczniaki dal na 700 chyba to z 15 mu 2 wróciły to tygodniu ,ale pogoda była wtedy zła , jego wina ale strata ogromna jakby tak było w grze to ile by ptaków niewróciło i tych czołowych i nie?
łukasz151336830
 
Posty: 119
Dołączył(a): 20 paź 2012, 14:59

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez Andrew » 03 lis 2014, 8:31

Ja tam uważam, że gołębi ginie stosunkowo mało. Chcielibyście żeby ginęły tylko słabe poty, a co z tymi którzy w większości tylko takimi lotują.
Swoją drogą zauważyłem, że ostatnio gołębie które pogubiłem na lotach wcale nie wracają. Kiedyś częściej zagubiony gołąb wracał, często po sezonie, a teraz jak zgubi się gołębia to nie ma co liczyć na jego powrót. To są tylko moje spostrzeżenia i dotyczą mojej sytuacji, ja wcale nie narzekam, cieszę się nawet z takiego urozmaicenia jakim jest strata gołębi (co z tego że z silnym potem, nieraz już taki zgubiłem).

Poza tym temat dotyczy błędu, a nie narzekań.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez Andrew » 03 lis 2014, 8:34

poza tym głupio zrobiłem, że zgłosiłem taki błąd. Już wiem o co chodziło (ranking jest aktualizowany co godzinę), tak więc przepraszam i pozdrawiam.
Czasami człowieka zaćmi i pisze głupoty ;)
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez Anna » 03 lis 2014, 10:10

Wiadomo że giną i to normalka ale... Konkretnie to chodzi o to że jak już zginie to nie wraca a dawniej wracały nawet po 14 dniach. Teraz ginie +-10% to sporo. Żeby zdobyć czołowa lokatę na koniec lotów 1-3 to potrzeba dużo dobrych gołębi(300 szt to min.). Więc można policzyć ile się zgubi na koniec a to trochę za dużo. Mając 100 szt dobrych zgubisz 10 OK ale nie dasz rady tym co maja od 300 szt .I tu jest pies pogrzebany
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez Andrew » 03 lis 2014, 21:02

Czyli to jakaś zmiana że nie wracają i już...... czy tak się działo na s4, bo nie kojarzę?
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 10:31

vivero
 
Posty: 325341
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Zdobyte konkursy

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 13:25

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 325341
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Następna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości