Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 05 sty 2015, 19:43

Ja powiem to na swoim przykładzie. Gra miała być zmieniona na lepszę i co co dzien trzeba ładować po 400e na trening i co to zmienia nic? i tak pot rośnie jak rósł poprzednio tylko z tym że tym bogatszym graczom:D ( mnie tam na trening stać)

A jak na giełdzie gołębie kosztują po 15tys e albo i więcej to jest dobrze?
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 05 sty 2015, 19:51

Właśnie miało być lepiej, a mi szkoda wywalać na trening 400 e i ja nic nie zdziałam i tak samo z tą ceną! Jakby Goja kupił odemnie te gołębie 40 szt, to miałbym na porządną parę, ale dla lady się nie podobały aukcje, no to cóż, widać, że czegoś zazdrości!
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez GUCIO » 05 sty 2015, 20:50

szymczak16 napisał(a):Ja powiem to na swoim przykładzie. Gra miała być zmieniona na lepszę i co co dzien trzeba ładować po 400e na trening i co to zmienia nic? i tak pot rośnie jak rósł poprzednio tylko z tym że tym bogatszym graczom:D ( mnie tam na trening stać)

A jak na giełdzie gołębie kosztują po 15tys e albo i więcej to jest dobrze?


Kup sobie auto to trening będzie cię kosztował 100 e, na matematykę nie chodziłeś...
GUCIO
 
Posty: 36
Dołączył(a): 07 gru 2014, 16:25

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 05 sty 2015, 21:10

GUCIO napisał(a):
szymczak16 napisał(a):Ja powiem to na swoim przykładzie. Gra miała być zmieniona na lepszę i co co dzien trzeba ładować po 400e na trening i co to zmienia nic? i tak pot rośnie jak rósł poprzednio tylko z tym że tym bogatszym graczom:D ( mnie tam na trening stać)

A jak na giełdzie gołębie kosztują po 15tys e albo i więcej to jest dobrze?


Kup sobie auto to trening będzie cię kosztował 100 e, na matematykę nie chodziłeś...




kurde a ja tyle kasy wydawalem:) Wcześniej tak nie bylo i nie zauważyłem. Jednak czasami warto sie odzywac na forum:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Radoslaf » 05 sty 2015, 21:16

seba2203 napisał(a):Jest to potrzebne, bo widział pan ile ten człowiek stracił kasy, a proszę to przeliczyć na zł, to jest strasznie dużo, a z tego co mi wiadomo to on ładował zł! Ban powinien zostać skrócony do 14 dni i lady powinien na to przystać! Ewidentnie widać, że chodzi mu w tej grze o wyeliminowaniu mnie, ponieważ jeszcze się dopytywał o to, czemu sprzedawca nie dostał bana! Ja mam podejżenia, kto to może być HODOWCA I jakieś cyferki, ale 100% pewności nie mam, zazdrości ewidentnie mi czegoś, ja z przyjemnością poznam jego nick w tej grze!


wydawał realne zł i nie myślał o tym że za przekręty są bany... nie normalny :shock:
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 05 sty 2015, 21:47

Radoslaf, ty się lepiej nie odzywaj. Przykro mi, że tak się dzieje aukcje cena identyczna, albo i wyższa od moich, mam nadzieję, że kupujący dostaną bany, albo ja dostanę zwrot 3200 i GOJA zostanie odbanowany, bo te kwoty nie były zawyżone, mam nadzieję, że osiągniemy porozumienie!


http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62073/
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62075/
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62048/
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62048/
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62073/
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 05 sty 2015, 22:13

Witam

Specjalnie załozyłem konto i co widze tutaj to jakas paranoja... Goja gracz który gra od poczatku swiata dostaje bana(bana stalego) za aukcje których widze na rynku 100 dziennie... przeciez to jest jakas paranoja, taki aukcji jest pełno a gracze graja dalej... nie ma twardego regulaminu a admin daje bana jak sobie chce... Sam admin przyznał ze nie przeglada aukcji bo nie ma na to czasu... jeden z graczy wieczorem wstawił linki a admin rano wpadł i zbanował gracza;) :D pieknie zachecamy do gry.. jak tak patrze na te aukcje to sredno 15 graczy dzienie bym zbanował.. strach kupywac strtach sprzedawać, jedyba pewnośc ze wszystko jest zgodnie z regulaminem to kupywać monetki i stad czerpac euro.. Przeciez sa gołebniki pokazowe.. sam to czesto stosuje zawsze mam 80 ptaków w pokazowym jest kupiec na ptaka podaje cenne jaka chce i sprzedaje.. tak to wykonczymy kazdego... ja rozumiem gdy aukcja przekracza 10 krotność danej tranzakcji czyli.. ptak warty 300 euro a sprzedajesz za 3 tyś(i przed banem tak porozmawiał bym z danym graczem i sprawdził historie)... to nie jest tak trzeba sprawdzic całą historie... ale tak to jest jak ktos wpada na minute i słucha krzykaczy :mrgreen:


Syn i Ja
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 05 sty 2015, 22:22

no widzisz, ty też ustalasz cene wcześniej często, ja też tak robiłem, dlatego to jest paranoja i mam nadzieję, że admin zwróci mi te 3200, a GOJA odbanuje! Bo cena wcale nie była zawyżona, bynajmniej ja tak uważam, widać po aukcjach, których linki podałem.
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 05 sty 2015, 22:24

Jedni krzyczą że admin nie banuje a inni ze banuje :)
Admin nie sugeruje się graczami bo byłby istny bałagan, nie wiem ale ten ban nie jest tylko za wysokie ceny z pewnością coś tam jeszcze jest, admin jak będzie to się wypowie na ten temat
Druga sprawa ceny gwałtownie wzrosły dziś to też dość ciekawe i do sprawdzenia te ciekawe aukcje
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 05 sty 2015, 22:32

Hehe mnie to już śmieszy wszystko. Kotu dobrze napisał w tej grze nie ma sztywnego regulaminu, co chwila wszystko się zmienia, a przy zmianach zawsze jakiś gracz cierpi z czołówki. Można było by tak wymieniać ciągiem graczy, którzy dostali po dupie.
PS dawno nie czytałem forum ale dzisiaj coś poczytałem o zmianie potencjału na gołębie maratończyki, średnie i sprintery:) Wtedy przy takiej zmianie to czołowi gracze by dostali po tyłku:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości