Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 06 sty 2015, 0:49

Administrator napisał(a):
szymczak16 napisał(a):Panie Adminie

Nie chce się kłócić i nie obstaje za nikim. Sam miałem bana:D ale wypowiedź Pana jest śmieszna. Jak Goja nie miała gołębi i zaczęła kupować bo miała już pewną sumę to Pan ją zbanował:) hehe pewnie jedyna dziewczyna, która grała w naszym gronie i nie umie się bronić. I ona dostała bana tylko za te aukcję co licytowała teraz czy jeszcze za coś? Jeśli za to to to jest cyrk na kółkach:D

A co do samej kontroli gry. Może kontrolujmy tez wystawie i np. za maksymalny pot niech kosztują dajmy na to tylko 5 tys? a nie jeden z pot np. 53 na ostatniej giełdzie kosztował nawet 17 tys e a mię udało kupic za 8 tys. Taka jest logika aukcji.

Fajnie by było jak by się Pan wypowiedział cos na temat ulepszenie gry, a nie tylko ciągłe straszenie i tylko gadanie o banach. Najlepiej zatrudni Pan kilku pracowników na etat i to w 3 zmianach do pilnowania tej gry bo w tą grę grają tylko sami oszuści. Takie ma Pan zdanie o nas czyli GRACZACH!
Pozdrawiam.



Ok, to kilka faktów.
Ptaki których dotyczy spór jest cała masa, są powszechnie dostępne w cenie do 300 euro, a przynajmniej tak wychodzi z statystyk z ostatnich paru dni. Dlaczego więc zaoferowane kwoty były zaporowe, skoro uważa Pan, że ceny były adekwatne, to czemu nikt nie przebił nawet jednego z dziesięciu ptaków nawet o euro? Patrząc obiektywnie, to był przerzut kontrolowany, pewnie nie raz i nie dwa komuś coś podobnego się udało. Sam Pan pisał, że czasami kupi Pan ptaka za grosze i sprzeda za dużą kwotę, to czemu daje Pan grosze a nie ceny zaporowe? Jeśli gracze rywalizacja między sobą to ja w wiele rzeczy nie wnikam, jeśli kombinują, to owszem, z resztą większość graczy tego wymaga.

Nie uważam, że wszyscy gracze to oszuści, ale uważam, że jest grupa kombinatorów, przez którą cała reszta musi mieć pod górkę. Panowie na serwerze 4 istnieje troszkę ponad 8 tysięcy kont, z czego ponad 3 tysiące jest zablokowanych za multikonto, więc jaki wniosek się nasuwa?

PS. 3 zatrudnionych ludzi na etacie przy niskich pensjach, to wydatek blisko 10 tysięcy miesięcznie, a ta gra chyba nigdy nie miała takiego przychodu, nie mylić z zarobkiem. :) także muszę bazować na sobie i na graczach.



Czyli gracz goja dostał bana tylko i wyłacznie za te tranzakcje czy jeszcze za inne??? bo jesli za róznice 200 euro dostaje sie bana to ja sie boje licytować... kolejna sprawa ja naprzykład na wystawie idąć do pracy wale cenne za ptaki po 15 tyś dwa mnie przebija reszta nie.. a drugi kolega kupi ten sam pot za 9 tyś.. to ja mam sie bać o bana?? naprawde róznice na danym potencjale wynosza nawet tysiać... i ja tu niechce atakować chce sie dowiedziec na czym to polega
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 06 sty 2015, 0:53

Administrator napisał(a):
szymczak16 napisał(a):A mi się wydaje, ze nie śledzi Pan aukcji tylko widzi Pan statystyki z całego tygodnia, miesiąca itp. Rzeczywistość jest jednak inna. Podam swój przykład raz kupiłem podajrze samicę z pot 50 za 333e chyba, a dosłownie za dwa dni sprzedałem za 1900e. taka jest prawda. W dalszym ciągu nie wiemy za co ma Ban GOJA?

A co do dzisiejszych aukcji to nie jest to spowodowane aby pokazać Panu, że nie ma Pan racji tylko tym, że Pan dał Promocję. Trzeba śledzić grę jak Pan Admin dał Promocję + 70% to tego dnia było zobaczyć jakie były ceny. Pot 45- ok 1500-2000e, a pot 49-3000e. Bylo tak przed świetami.

Ja nie obstaje za nikim ale jeśli tak sa przyznawane bany to ja dziękuje.



No ok, cytuje Pana "raz kupiłem" ok, raz- nie 10 z rzędu.
Jeśli dzisiejsza promocja podnosiła cenę, to jest to argument na moją korzyść i potwierdza tylko fakt, ze ceny były zawyżone, bo jeszcze dziś rano nie wiedziałem, że będzie promocja, wiec i gracze nie mogli tego wiedzieć, a ceny były takie jak po promocji.

Zgadzam się, generalnie posiłkuje się statystyka, ale bana nakładam po analizie i porównaniu dowodów, które w tym przypadku były jednoznaczne.
Goja otrzymała bana, za sztuczne zawyżanie cen/przelewanie surowca, jeśli tylko napisze odwołanie, to ban zostanie stosownie skrócony, ale uważam, że adwokatów nie potrzebuje. Osobiście uważam, że to konto jest nieaktywne i ktoś je sztucznie utrzymuje właśnie w celu takiego handlu jak widzieliśmy, po prostu aktywność konta na to wskazuje. Wyroku jednak nie wydaje.

Kotu, wiek, adaptacja, kolor, to ma dla mnie kluczowe znaczenie, w dalszej kolejności lęgi, ilość konkursów absolutnie, bo nie ma żadnego wpływu na dalsza eksploatacje gołębia. I skoro zakładamy, że ceny wzrosły przez dzisiejszą promocje i nadal nie są wyższe od wczorajszych, to potwierdza moje przypuszczenia.



ale te cenny sa wyzsze juz tak od 22 grudnia bo wtedy pan dał promocje... ilośc konursów absolutnie nie... a spora czesć graczy jak chce kupić ptaka do rozpłodu to pierwsze co pisze aby miał dużą ilośc konkursów...

Poprostu cześć graczy spedza sporo czasu przy tej grz i wie praktycznie wszystko na temat tej gry
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 0:55

ale te cenny sa wyzsze juz tak od 22 grudnia bo wtedy pan dał promocje... ilośc konursów absolutnie nie... a spora czesć graczy jak chce kupić ptaka do rozpłodu to pierwsze co pisze aby miał dużą ilośc konkursów...

Poprostu cześć graczy spedza sporo czasu przy tej grz i wie praktycznie wszystko na temat tej gry


Nie przesadzaj promocja była w grudniu i ceny były w miarę stabilne, a dziś o 300% poszybowały w górę
za to dostałbyś 30e w czasie promocji świątecznej
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62113/
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 0:56

Hehe to Panie adminie za drobne kilka monet moge pilnowac aukcji:)
tylko musi Pan wyznaczyć do ilu dany golab ma kosztowac, czyli wiek golebia ubarwienie, legi itp. A ja bd mial tabelkę z cenami i bede banowal kazdego. Sadze ze przez miesiac nikogo na serwerze nie bd jak Pan patrzy tylko na statystyki niczym dyrektor w mojej firmie:)

Ja naprawde za nikim nie obstaje ale naprawde goja dostala bana za te kilka aukcjo i tylko za to?

Co do mnie to ja calkiem nie kupuje na aukcji tylko jak mam czas i widze okazje. Ja kupuje na wystawach:) na aukcji wole sprzedawac:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 0:58

Prosze niech Pan admin sprawdzi ile dzisiaj osob kupilomonety? Sam mialem dwoch graczy co pisali mi ze po 500 zl dzisiaj zaladowali to i ceny automatycznie ida w gore. Jak byla promocja pierwszego dnia +70% to ceny byly wtedy nawet 400 razy wieksze:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 06 sty 2015, 0:59

Moderator napisał(a):
ale te cenny sa wyzsze juz tak od 22 grudnia bo wtedy pan dał promocje... ilośc konursów absolutnie nie... a spora czesć graczy jak chce kupić ptaka do rozpłodu to pierwsze co pisze aby miał dużą ilośc konkursów...

Poprostu cześć graczy spedza sporo czasu przy tej grz i wie praktycznie wszystko na temat tej gry


Nie przesadzaj promocja była w grudniu i ceny były w miarę stabilne, a dziś o 300% poszybowały w górę



I tu sie nie zgodze ja te cenny juz widze od swiąt... srednio okołoo 7-11 tyś przychodu dzienie na 10 ptakach... no ale co ja wiem wkoncu tylko kilka godzin spedzam przy grze....

Na prawde piszac na tym forum sie boje ze zaraz sam dostane bana... ale poprostu widze co dzieje sie na danym swiecie... roznice w cenach sa kolosalne

jednego dnia za młodziaka pot 48 sostaniesz 200 drugiego dnia 1200
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 06 sty 2015, 1:01

Moderator napisał(a):
ale te cenny sa wyzsze juz tak od 22 grudnia bo wtedy pan dał promocje... ilośc konursów absolutnie nie... a spora czesć graczy jak chce kupić ptaka do rozpłodu to pierwsze co pisze aby miał dużą ilośc konkursów...

Poprostu cześć graczy spedza sporo czasu przy tej grz i wie praktycznie wszystko na temat tej gry


Nie przesadzaj promocja była w grudniu i ceny były w miarę stabilne, a dziś o 300% poszybowały w górę
za to dostałbyś 30e w czasie promocji świątecznej
http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/62113/

oczywiscie ze bym nie dał ja za ptaka 48 bym nie dał 100 euro bo w swojej hodowli takie likwiduje a inny gracz da tysiac
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Andrew » 06 sty 2015, 1:03

Co to znaczy- konto sztucznie utrzymywane? jest możliwość pracy i gry bez lotowania, które GOJA uznał za bezsensowne póki co, a po jego niku wnioskuje, że nie jest nowym graczem (gdzieś ten nick już się pojawił, na którymś ze światów). Kolega/koleżanka taką obrał taktykę, trafił na sprzyjające warunki i kupił niezłe ptaki za taką a nie inną cenę. Skorzystał na tym gracz seba, który sam twierdzi, że GOJA trafił do niego poprzez ogłoszenia. Nie ma w tym nic dziwnego, dla nas graczy. Czy było w tym jakieś kombinowanie ze strony obu graczy wie tylko Pan, ale z tego co Pan ujawnia nie wynika, żeby gracze złamali w jakikolwiek sposób regulamin gry.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 1:05

Ja naprawde za nikim nie obstaje ale naprawde goja dostala bana za te kilka aukcjo i tylko za to?

gdzie jest jakoś nic nie pisze


kotu1989 są okazje o czym tu się pisze a ceny poszybowały dziś, niech admin sprawdzi ile godzin spędzasz a ile ja spędzam ;) ale w tej kwestii to nie istotne ile kto spędza czasu

Każdy nawet ci co są winni się odwołują goja tego nie zrobił więc możemy sobie tylko gdybać
Odwołania są po to by się odwoływać, ile razy admin zmieniał już bana po debacie, no nie raz więc o co wam chodzi.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 1:57

Hehe nie pisze bo moze ma juz gdzies taka grę:) Widocznie nic nikomu nie zrobila skoro tyle graczy za nia obstaje:) A nas tylko ciekawi za co dostala bana, tylko za te aukcje czy jeszcze za cos? Bo jak za aukcje to ja sie zaczynam bac sprzedawać golebi:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości