Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Anna » 07 sty 2015, 14:08

GUCIO hehe ręce opadają ale przynajmniej mnie rozśmieszyłeś :D ehh..
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 07 sty 2015, 14:40

Decyzja dotycząca zmiany jest przesądzona, bo nie będę walczył z wiatrakami i kółkiem wzajemnej adoracji. Skoro część graczy nie potrafi uszanować tego co jest, to trzeba sprawić by za tym system zatęsknili. Ceny zapewne przez to trochę spadną, ale skończy się naciąganie, bajerowanie i takie sytuacje jak ta opisana w tym temacie. Dla ludzi z mniejszą ilością czasu pozostanie giełda oddziałowa. Wszyscy nagle są zadowoleni, bo odpuściłem, ale to nie znaczy, że ktoś mnie do czegoś przekonał, dalej uważam, ze nie padły sensowne argumenty broniące w/w dwójkę graczy, a moich argumentów nikt nie obalił. Gdybym teraz niczego nie zmienił, to oznaczałoby przyzwolenie na kolejne akcje tego typu, a na to pozwolić nie mogę, bo część z Was utrzymuje tą grę i jest robiona w wielkiego wała przez grupę cwaniaków, chociaż najciekawsze w tym wszystkim jest to, że Ci gracze nie mają wielu zastrzeżeń, problemów, a najwięcej ryczą Ci, co do gry wnoszą niewiele, ale to już inna para kaloszy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 07 sty 2015, 16:54

ooo te zmiany są dobre i jestem za, kiedy zostaną wprowadzone?
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 07 sty 2015, 17:41

Wydaje mi się, że pomysł jest dobry ale dla graczy co mają dużo czasu. Na pewno na tym zyskają słabsi. Mam nadzieje, że ceny z aukcji spadną za gołębie ale i też spadną ceny z wystawy gołębia. Teraz co się dzieje to jest dla mnie śmieszne. Gołąb z wystawy kosztuje ok 15 tys e czyli 200zł.:D

Ja bym proponował chociaż coś w stylu allegro, czyli np. licytacja o 10e do wartości gołębia do 999e. Natomiast od 1000e niech będzie przebitka już o 50e czy 100e. a nie o 10e

A co do krętactwa to i tak może być. Tak jak Pan admin napisał wystarczy 3-grupa 3-4 osób i bd sie przebijać nawzajem.
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 07 sty 2015, 17:57

nie, to co wcześniej zaproponował ktoś, to jest dobre, byle weszło przed wystawą, czy wejdzie to przed giełdą?
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 07 sty 2015, 18:12

Poraz kolejny powtarzam ze ja nie broniłem danych graczy tylko odnosiłem sie do podanych linków aukcji gdzie cenny za nie nie rozniły sie niczym innym od innych aukcji.. Jedyne co było wątpliwe to to ze sa kupywane od jednego gracza... Ale to juz moze tylko admin może sprawdzić... Co do zmian sa to juz kolejne zmiany na tym swiecie.. które już?? Obecny system mysle ze jest oki.. limit 10 ptaków aukcje widoczne(poprostu w tej grze jest potrzebny sztywny regulamin którego nie ma. Grałem w rózne gry i zawsze był regulamin i co za niego grozi) Kolego adminie ja nie chce sie kłócić naprawde ale w tej chwil wszystko w tej grze jest robione wedle uznania.. jeden gracz dostaje bana za cos a ja srednio widze na aukcjach 10 graczy co wedle tego tez powinni byc zbanowani... Ja rozumiem ze ta gra nie ma duzo zwoleników i nie jestes w stanie zatrudnic ludzi.. Lecz czy naprawde jest trudno sprawdzic po pracy 400 aukcji i sprawdzic te kilkanascie aukcji podejrzanych?? No ale zeby to kontrolować to trzeba sztywnego regulaminu i regularnie poswiecać czas(zreszta kazdy biznes tego wymaga).. Co do zmian kazdye zmianu musza być przemyslane, ostatnie sadze ze były fajne ale czy przemyslane kilka problemów rozwiązało, ale z tego co wiem to miały rozwiążać rosnąćego zbyt szybko potu.. a czy rozwiązały nie sadze, pot rosnie jeszcze szybciej Młode o 3 a rodzica ich o 2... gdzie kiedyś tylko młode dziedziczyły po 2/3 a ich rodzice wcale... co do aukcji i zmiany czyli jak teraz aukcje ile beda trwac kilka godzin... bo o takie przebijanie 10 to do kwoty tyś bedzie trwala dwie godziny a jak aukcje beda sie kumulowac to w 2 godzinie licytacji bedzie wielki bajzer.. kolejna sprawa to czas ta gra jest fajna bo nie trzeba długo przy niej siedziec a po tych zmianach to tylko uczniowie i gimnazjum bedzie kupowac bo ludzie co pracuja i najprawdopodobniej kupuja monety nie maja tyle czasu.. ja nie wiem o co tu chodzi i naprawde gram tylko i wyłacznie bo w tej chwili nie mam własnej hodowli w realu lecz mam nadzieje ze od wiosny sie to zmieni... niech admin wszystko przemysli oszustwa zawsze były są i bedą, tylko musi być regulamin aby to spowalniać i osoby które to sprawdzaja.. kolejna sprawa to ostatnia promocja x2 na wymiane monet.. mysle że to nie jest takie głupie aby zostało na stałe bo w tej chwil koszt zakupu gołebia na giełdzie to jest 200 zł realne przeliczając na monety... mysle ze mozna byłoby troche promować graczy którzy inwestują(chodz z drugiej strony sam sobie strzelam w noge bo jeden gracz jeszcze bardziej mi odskoczy)... Swiat 4 to miał być ten przelomowy gdzie nie miało być wszystko za monety a te wszystkie zmiany powoli do tego kierują...


A sie rozpisałem lece do pracy bo juz tak jestem spózniony miłej nocki :D :roll:
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 07 sty 2015, 19:02

kotu1989 regulamin jest i nie jest zły, do tego tematu było zawsze ok a banów było mnóstwo ale nigdy jeszcze nie było tyle szumu, a tak jak admin pisał nie będzie walczył z wiatrakami.
Robotnik co zwyższa ceny o 350e na kilku ptakach u jednego hodowcy to wystarczający argument do bana, bo jeżeli kogoś nie stać na doładowanie i gra tylko z pracy to liczy się nawet z 1e i zawsze kupuje jak najtaniej, ina sprawa jak ktoś kupuje cały rynek i zawyża ceny bo się doładował, kto bogatemu zabroni, niech kupuje to zwykle jest chwilowe nie na dłuższą metę. Dla mnie to przelew między serwerami, a mało tego odwołanie do bana pisała Goja ale z IP szymczak16, więc więcej nic nie trzeba pisać.
Zasady forum
Administracja nie prowadzi dyskusji, odpowiada tylko na pytania, jak i nie ma obowiązku z czegokolwiek się tłumaczyć, nie uszanowanie decyzji administracji jest nagradzane banem.

Odwołanie do bana może pisać tylko sam poszkodowany czego nie uczynił a zrobili to inni i to jet właśnie najdziwniejsze w całej tej szopce.
Zawsze na wszystkim ucierpią stali gracze bo jak ktoś próbuje coś kombinować to wcześnie czy później wpadnie albo usunie konto a stali gracze zostaną , Wystarczy kilku zgranych graczy by zrobić zadymę bo gracze nie są w stanie tego sprawdzi co może admin.
W sekcjach nie brakuje ogłoszeń o wymianie między serwerami albo doładowanie na Tel, ale nikt tego nie zgłasza bo po co, niech admin się martwi i prawda jet taka że na tym cierpią stali gracze, ta zmiana trochę ukróci to wszystko.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 07 sty 2015, 19:22

to nieźle =D, ja dziś doładowałem za 100 zł i myślałem, że zdąrze bo wymiana była x2, a tu nic, kiedy następna taka okazja taka będzie? =D bo nie wiem, czy czekać
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 07 sty 2015, 19:30

Ale już więcej nie doładuję, ta gra strasznie uzależnia muszę przyznać :)
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 07 sty 2015, 20:42

Moderator napisał(a): kotu1989 regulamin jest i nie jest zły, do tego tematu było zawsze ok a banów było mnóstwo ale nigdy jeszcze nie było tyle szumu, a tak jak admin pisał nie będzie walczył z wiatrakami.
Robotnik co zwyższa ceny o 350e na kilku ptakach u jednego hodowcy to wystarczający argument do bana, bo jeżeli kogoś nie stać na doładowanie i gra tylko z pracy to liczy się nawet z 1e i zawsze kupuje jak najtaniej, ina sprawa jak ktoś kupuje cały rynek i zawyża ceny bo się doładował, kto bogatemu zabroni, niech kupuje to zwykle jest chwilowe nie na dłuższą metę. Dla mnie to przelew między serwerami, a mało tego odwołanie do bana pisała Goja ale z IP szymczak16, więc więcej nic nie trzeba pisać.
Zasady forum
Administracja nie prowadzi dyskusji, odpowiada tylko na pytania, jak i nie ma obowiązku z czegokolwiek się tłumaczyć, nie uszanowanie decyzji administracji jest nagradzane banem.

Odwołanie do bana może pisać tylko sam poszkodowany czego nie uczynił a zrobili to inni i to jet właśnie najdziwniejsze w całej tej szopce.
Zawsze na wszystkim ucierpią stali gracze bo jak ktoś próbuje coś kombinować to wcześnie czy później wpadnie albo usunie konto a stali gracze zostaną , Wystarczy kilku zgranych graczy by zrobić zadymę bo gracze nie są w stanie tego sprawdzi co może admin.
W sekcjach nie brakuje ogłoszeń o wymianie między serwerami albo doładowanie na Tel, ale nikt tego nie zgłasza bo po co, niech admin się martwi i prawda jet taka że na tym cierpią stali gracze, ta zmiana trochę ukróci to wszystko.

To ze są powiązania miedzy tymi kontami tego nie wiem bo nie mam jak tego wiedziec. To wie tylko admin.. Z jednym się nie zgodzę ze dla mnie to bez różnicy czy pieniądze pochodzą z monet czy pracy... Ja się odnosiłem do danej symulacji czyli tych 10 aukcji... Ale jeżeli są tam powiązania to inna sprawa... Poprosi chodzi mi o to ze gracz za 2 tys euro dostaje bana... A jest 100 podobnych aukcji o tej samej kwocie a nawet wieksze
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość