Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Anna » 06 sty 2015, 11:04

Przecież można sprawdzić bardzo szybko pieniądze danego gracza. Jeżeli ma kasę zdobyta w normalny uczciwy sposób to chyba nikt takiego nie banuje. A jeżeli robi szereg podejrzanych operacji aby zdobyć kasę no to to już daje do myślenia. Więc zostawmy to ADMINISTRACJI wie co robi. W końcu działa w naszym imieniu i dla naszego dobra.Cwaniak prędzej czy później wpadnie.
Pozdrawiam
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 06 sty 2015, 11:15

A jeszcze coś dodam panu adminowi! Twierdzi pan, że sprzedałem 30 gołębi po zawyżonej cenie. Sprawdził pan wczoraj wszystkie moje transakcje i ma mi pan coś do zarzucenia, tylko że cena za gołębia w przeciągu 2 tygodni może się tak zmienić, że głowa mała, trzeba częściej obserwować co się dzieje na bierząco, a nie obudzić się ze snu po 2-3 miesiącach i dopiero zajrzeć! Ostatnio naprawdę dobrą ofertę dostałem od Paweł 008 i też gość sam napisał do mnie! Napisał, że da mi za 10 szt 8500e, a ptaki też z niewiadomo jakim pot były, poprostu, cała gra zaczyna się walić po pańskich zmianach, to co się wyrabia jest żenujące. Chciał pan aukcje, żeby ceny były ustalane to ma pan, ale to że daje pan bany, kiedy cena jest wyższa o 44 e to już przesada, linki pan dostał ile dają za pot 44, czy 47, mi się należy zwrot tych 3200e, a dla GOJA odbanowanie. Bo to wcale nie była sprzedaż bo zawyżonej strasznie cenie. Jakby cena była zawyżona 3 razy to rozumiem, ale nie o 44e, tak samo Wielki pasjonat sportu gołębiarskiego, czy jakoś tak kupował odemnie ptaki, ale pewnie z jakieś 2 miesiące temu, w porównaniu z tamtym okresem ceny mołgy spaść 4 krotnie, dlatego to co Administracja wyrabia to jest nie w porządku!!!!!!!!!!!


Właśnie często administracja nie działa dla naszego dobra, tylko dla swojego ;)
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 11:45

Anna napisał(a):Przecież można sprawdzić bardzo szybko pieniądze danego gracza. Jeżeli ma kasę zdobyta w normalny uczciwy sposób to chyba nikt takiego nie banuje. A jeżeli robi szereg podejrzanych operacji aby zdobyć kasę no to to już daje do myślenia. Więc zostawmy to ADMINISTRACJI wie co robi. W końcu działa w naszym imieniu i dla naszego dobra.Cwaniak prędzej czy później wpadnie.
Pozdrawiam


Dokładnie wszystko i każdy ma swój czas.

Od nas graczy zależy czy będziemy się tu dalej dobrze bawić. Lub wymyślać jakieś bzdety skacząc sobie do gardeł.


Ja się wypowiem ogólnie i pisałem już nie raz, admin to też człowiek i zależy mu na dobro graczy, bany sypały się nie takie i nawet winni dogadywali się z adminem o zmianie kary, wy o wszystko oskarżacie admina i posądzacie go że zależy mu tylko na kasie.
Przekręty są i będą to nieuniknione i należy to tępić, admin nie jet służbistą i udaje że pewnych rzeczy nie widzi bo gra polega na dobrej zabawie, ale wszystko z umiarem.
Wiele z tych linków tu podanych to tylko zabieranie czasu adminowi bo nie trzeba być adminem by stwierdzić gdzie jest przekręt gdzie pomyłka a gdzie jeszcze coś innego, zmuszacie admina by zaostrzył swój wzrok i skończyła się zabawa to niech zacznie od obrączek gdzie schodzą jak świeże bułeczki po 300-500e
Na forum łatwo wywołać zadymę wystarczy zwołać klasę bo każdy pisze jako anonim, mało kto się podpisuje pod czymś więc można pisać bzdury o wszystkim i na wszystkich
Gracze powinni komentować propozycje i linki ipt, ale jak większość top graczy twierdzi na forum są tylko dzieciaki i potrafią robić zadymy a oni cenią sobie spokój, milczenie graczy co mają coś do powiedzenia utrudnia tylko pracę adminowi
Tak więc wystarczy kilku zgranych kolegów i można robić cuda na forum i grze a jaka ona będzie to zależny tylko od graczy.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez lady65 » 06 sty 2015, 13:09

seba2203 napisał(a):Lady cwaniaczku, a może byś tak pomyślał??? Kupujący napisał do mnie, że kupi gołębie za 30 k, żebym mu coś zaproponował,często daję ogłoszenia, zaproponowałem od takich pot zacząć i do góry, miała być w tym zestawie para pot 50x49, 51x52,51x52 i jeszcze kilka wysokich pot(łącznie 40 sztuk) i to przez ciebie łosiu, tamten gość stracił swój dorobek, a z tego co wiem, to ładował trochę zł w tą grę. Teraz za to co zrobiłeś powinieneś go przeprosić, nie wiem, jak to zrobisz, ale zachowałeś się strasznie hamsko, te poprzednie aukcje co zgłaszałeś, to myślisz, że kupujący do mnie na priv nie pisali! Ty tylko czekasz, żeby kogoś udupić, widocznie tamtego mojego wyjaśnienia nie przeczytałeś, bo po co, tylko zgłaszać potrafisz!Ja też czuję się poszkodowany, bo kilka tysiaków przez ciebie leszczu straciłem, a chciałem coś kupić w najbliższym czasie sobie z wysokim pot! Chciałem wszystko co mam sprzedać dla tego człowieka!!! Czekam na przeprosiny, bo tak beszczelnego człowieka, żeby tak się uwziął i zgłaszał, to jeszcze nie widziałem!!!!!!!

Ja mam Was przepraszać?????
Przeczytaj to co napisałeś i może Ty byś tak przeprosił.
Ja zgłosiłem tylko podejrzane aukcje bo nie lubię być dymany, może inni lubią np. szymek czy też kotu których zapraszam do ponownego przeczytania tematu: viewtopic.php?f=5&t=2554, kotu nawet nick zmienił z Syn i Ja, specjalnie żeby Cię bronić, a sam był "święty" jak nikt inny :D
Baba dobrze napisał wrzuć te pogaduchy z Goją gdzie to tak się umawiałeś na sprzedaż, nic prostszego ewentualnie goja bo odwołał się od bana więc czyta.
Czyżby znikły?
Szymek: sam zgłaszałeś podejrzane aukcje ciekawe po co?
Seba po co Ci mój nick chcesz mnie na randke zaprosić i wydymać, sorry nie skorzystam. :D
Dobrze wiesz że nie musiałem tego umieszczać na forum tylko wysłać na PW adminowi i tyle byś wiedział :D :D Ale chcę aby wszyscy zobaczyli co się tu dzieje.
P.S. łoś to cię zrobił w dodatku miękkim.
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 06 sty 2015, 13:22

wiadomości usuwam codziennie regularnie, żeby nie mieć śmietnika, także nie wyczaruję ci jej! Po drugie zdrowo cwaniaczysz! Ja uważam, że oni nie chcą mnie bronić tylko GOJA, bo z tego co wiem, to znają ją od dawien dawna, poprzeglądaj linki to zobaczysz łosiu jakie są ceny, widać, że tobie chodzi tylko o wyeliminowanie i tylko latasz do admina zgłaszać!
Poobserwowałbym twoje aukcje i twój profil w grze, po to mi twój nick! I jak możesz to go podaj, bo twoje zachowanie jest żenujące, czemu na innych nie skarżysz tylko na mnie???? Odpowiedz na te proste pytanie, bo codziennie jest 10 podejrzanych aukcji, a dziś to jeszcze więcej, także bierz się do roboty i zgłaszaj, ale na początku odpowiedz na moje pytanie!
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 06 sty 2015, 13:31

Aha i założę się, że wielu graczy kasuje wiadomości codziennie, także tutaj proszę się nie czepiać!
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 13:36

lady65

jak miałbym zgłaszać aukcję musiałbym codziennie to robić:) Sam miałem bana i nie kryje się z tym.

Tak samo jak i nie ukrywam nicku z gry:)

Wydaję mi się że lady65 to albo dawny zico albo romulas :) To co gracze, co dostali bany :)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 06 sty 2015, 13:40

Aha i kotu napewno nie zmienił nicku tu dlatego, żeby mnie bronić, bo jak chciałem kupić od niego białe i pisałem kilka wiadomości, to jeszcze na żadną mi nie odpisał, nie mam z nim żadnego kontaktu i nie jest moim przyjacielem od obrony, także jeszcze jego powinieneś przeprosić, chciałeś wojny, to ją masz, jak widzisz wszyscy stoją murem za GOJA, tylko ty ze swoją przyjaciółką cały czas chcecie mnie wykończyć, bo GOJA już wykończyliście i to w taki sposób, że ban jej się nie należał, wasze zachowanie jest żenujące, że tak oczerniacie mnie, ty lady to szczególnie, chcesz poprostu wszystkich udupić, bo widocznie czegoś zazdrościsz, ale jak chcesz byś wysoko to niestety trzeba ładować zł na monety, albo dużo gołębi sprzedawać.

Teraz widocznie chce innych udupić, taką formę odbicia się wybrał, ale miejmy nadzieję, że pochwali się swoim nickiem
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 06 sty 2015, 14:04

Panie Administratorze, jak pan widzi, lady nie ma odwagi odpowiedzieć na postawione przezemnie pytanie, ewidentnie można stwierdzić, że chce udupić tylko mnie, tak samo dopytywał się, czemu sprzedający nie poniósł kary(któryś ze wcześniejszych postów), wobec zaistniałej sytuacji proszę o zwrócenie tych pieniędzy które pan odebrał za aukcje, na których licytowała GOJA, ponieważ uważam , że zostały odebrane niesłusznie, bo ceny wcale nie były zawyżone strasznie, a o jedyne 44e, co można stwierdzić po podesłanych przezemnie linkach, gdzie pot 44 stoi 600e. Do tego serdecznie proszę zarządzić stałą kontrolę konta lady w grze( myślę, że można ustalić po ip). W końcu dba pan o dobro graczy, wobec tego trzeba zapobiegać takim sytuacjom, gdy ktoś osądza kogoś, później nie chce odpowiedzieć na proste pytanie i chodzi mu jedynie o wyeliminowanie innej osoby. Takim zachowaniem zdecydowanie może zaszkodzić innym, mi zaszkodził i to bardzo i GOJA też z pewnością, ładowała zł w tą grę, z tego co mi wiadomo chciała wrócić do gry, rozmnożyć pare ptaków i w przyszłym sezonie zacząć lotować! ON zdecydowanie pokrzyżował jej plany i dorobić się takiego majątku będzie trudno, chyba, że właduje 600 zł, ale przecież sam pan mówił, że trzeba dbać o dobro graczy, a nie o jak największy przychód w zł
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez tylkoja » 06 sty 2015, 15:01

seba2203 skoncz wasc wstydu oszczedz.Z tego co tu wypisujesz to tylko Ty jestes odpowiedzialny za bana GOJA!!!Dlaczego?A dlatego ze jako dlugoletni gracz ugadales sie na wysokie ceny srednich ptakow.Chciales sie wzbogacic?Piszesz ze Goja chciala rozmnozyc pare ptakow i zaczac lotowac.Ok po co jej wciskales srednie ptaki a nie te lepsze jak pisalez,ze miales dla niej ,ale bla bla bla.Teraz pisz co chcesz ale wg mnie tak to wydlada,takie jest moje zdanie nikt nie musi sie z nim zgadzac.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości