Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 23:45

Administrator napisał(a):
Moderator napisał(a):Te zmiany jak najbardziej na miejscu, skoro gracze sami wymuszają to jak najszybciej to wdrożyć, zniknie wiele problemów ;)


Na miejscu i nie, bo zawsze powtarzam, że kij ma dwa końce, ta zmiana uderzy w pewna grupę graczy, licytacje będą zajmowały więcej czasu, ale skoro społeczność tego wymaga, to nie ma problemu. Póki gracze nie zrozumieją, że muszą szanować siebie wzajemnie, to zmiany muszą być przeprowadzane w takim kierunku, który uniemożliwia wykorzystanie luk w regulaminie czy też zwykłej przyzwoitości.



Zawsze ktoś będzie łamał prawo bo prawo od tego jest. Żeby wykasować wszystkich oszustów trzeba do tego jakiś zespół aby dzień w dzień kontrolował tą grę a nie wejście od czasu do czasu i kogoś ukaranie. A raczej to jest nie realne. Takie jest moje zdanie. Mi tam aukcję akurat się podobają ponieważ wystawiam 10 na dzień i zawsze coś się sprzeda. Przedtem musiałem się martwić aby coś sprzedać a teraz zawsze sie sprzedadzą:)

Ja bym zmienił aukcję na aukcję podobne z allegro czyli : cena minimalna, Kup teraz i sama aukcja:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 23:51

Ja bym zmienił aukcję na aukcję podobne z allegro czyli : cena minimalna, Kup teraz i sama aukcja:)


No tak co oczy nie widzą tego sercu nie zal :D
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 06 sty 2015, 23:52

szymczak16 napisał(a):Zgadzam się z Panem adminem w 100%.
Aha i żeby było jasne ja nikogo nie broniłem.

Co do aukcji dzisiejszych jest to spowodowane właśnie promocją taką cena. Proszę sprawdzić jeszcze promocję przedświąteczną tam też były takie ceny:)
Tylko jeśli mają być zmiany to proszę zrobić zmiany też na wystawę. Czyli na wystawie też przebijajmy się o 10e:) Jak ktoś tam ustawia ceny to jest dobrze? Albo jak jeden gołąb z takim samym pot kosztuje 15 tys a drugi taki sam 8 tyse?



Tylko euro z wystawy nie trafia do drugiego gracza tylko znika z serwera, nie tworzy to patologii, nadchodząca zmiana sprawi, ze gracze, którzy nie dysponują duża ilością czasu nie kupią nic nigdzie, więc skazałbym ich na porażkę. Moim zdaniem obecny system jest dobry, ale cześć osób nie rozumie dlaczego został wprowadzony. Kupili jabłko, zjedli je i dalej chcą je posiadać. Z wiatrakami walczył nie będę. Wystawa przez najbliższy czas na pewno nie zostanie ruszona.

Cen minimalnych i kup teraz na pewno też nie wprowadzę, bo to będzie przyzwolenie na przerzuty, przecież wystawienie ptaka za 15 tys z potencjałem 1to nic złego, można też się pomylić, a to karane być nie może, wtedy to dopiero trzeba by kontrolować aukcje. To samo się tyczy minimalnej, można zalicytować na sekundy przed końcem i jest spore prawdopodobieństwo, że aukcja nie zostanie zaraportowana.

Poszerzenie ekipy administracyjnej by się przydało, ale w tej chwili nie jest możliwe, więc zmiany muszą ułatwiać mi prace, jeśli przestanę marnować czas na takie sprawy jak omawiana, to gra będzie w innym miejscu niż jest teraz, chociaż trzeba zaznaczyć, ze od ostatnich zmian na s4 ten serwer się rozwinął i rozwija, może tempo nie jest powalające, ale nie można zapomnieć, że to gra tematyczna i nigdy nie będzie miała milionów zwolenników niezależnie od tego co wprowadzę do rozgrywki.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 23:54

A poza tym, czy dużo osób jakoś na tą grę narzeka? Albo ciągle krytykuje? Mi się wydaje , że duża rzesza osób polubiła ta grę i w nią gra:)
Nie można porównać tego co było rok temu i wieczne błędy teraz błędy praktycznie już się nie pojawiają
Życzę Szczęśliwego Nowego Roku i więcej optymizmu:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 23:58

Nie wiem może i takie przebijanie o 10e może i będzie dobre albo i nie. zobaczymy czas pokaże. Może być tak, że graczom dobrym nie bd się opłacało sprzedawać dobrych gołębi bo mogą być za tanie. Mi się nie bd chciało o 10e przebijać kogoś bo czasami czasu mi brakuje. Wydaje mi się że teraz patologi nie ma ponieważ słabsi gracze kupują niższe gołębie dajmy na to z pot 50 za 2 tys-4tys e a na wystawie automatycznie rośnie cena gołębi z wystawy, więc e po wystawie i tak trafiają do Pana:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Andrew » 07 sty 2015, 10:06

Takie zasady nie będą ani miłe ani sprawiedliwe. Nie spędzam w tej grze aż tyle czasu, żeby co 10 euro licytować ptaka aż do 500 euro, jeżeli ptak jest tyle wart. Ale to jest tylko moje zdanie. Także swoje zdanie miałem w sytuacji GOJI, gdzie po przedstawionych aukcjach naprawdę nie było się czego czepić. To nie była obrona tego gracza tylko moje zdanie wyrażone na forum. Ciekawe czy ci sami gracze którzy donieśli na GOJE, następnego dnia nie licytowali gołębi po kosmicznych cenach, bo z tego co widać na aukcjach robią to początkujący gracze, (mówię o tych 21 graczach)...... Chyba że zgłoszenia dotyczyły innych sytuacji niż ta opisywana.
Obecne zasady panujące na aukcji są najlepsze jakie mogłyby być, prosiłbym więc aby niczego nie zmieniać. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. Nigdy nie chachmęciłem w tej grze i ukaranie wszystkich w ten sposób jest niesprawiedliwe. Winni (jeżeli są do tego podstawy), powinni zostać ukarani, a gra powinna zostać w takiej formie jakiej funkcjonuje, bo przyciąga najwięcej graczy na s4. Jeżeli jednak Administracja postanowiła cofnąć karę, to każdy powinien to uszanować.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Andrew » 07 sty 2015, 10:08

Dodam, że czas spędzony w tej grze wystarcza mi do tego by coś z niej rozumieć.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Anna » 07 sty 2015, 12:13

Szanowna Administracjo miało zostać kilka sezonów bez zmian wiec niech tak zostanie. To wszystko się unormuje. Potencjalni cwaniacy widzą że łatwo im nie będzie więc i gra się uspokoi. Pański pomysł dobry ale 10 e to trochę przesada mamy poza grą życie zawodowe i prywatne więc licytacja to będzie koszmar.Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika zostawmy jak jest bo jest dobrze. Doszło kilku graczy nowych poważnych wiem bo pisuje z kilkoma wiec dajmy szanse zapoznania się z grą.Kierunek proponowanej zmiany dobry ale nie na już no i należało by urealnić stawkę np.średnia cen giełdowych.
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez GUCIO » 07 sty 2015, 13:03

Anna napisał(a):Szanowna Administracjo miało zostać kilka sezonów bez zmian wiec niech tak zostanie. To wszystko się unormuje. Potencjalni cwaniacy widzą że łatwo im nie będzie więc i gra się uspokoi. Pański pomysł dobry ale 10 e to trochę przesada mamy poza grą życie zawodowe i prywatne więc licytacja to będzie koszmar.Zgadzam się z wypowiedzią poprzednika zostawmy jak jest bo jest dobrze. Doszło kilku graczy nowych poważnych wiem bo pisuje z kilkoma wiec dajmy szanse zapoznania się z grą.Kierunek proponowanej zmiany dobry ale nie na już no i należało by urealnić stawkę np.średnia cen giełdowych.


Nie to już Herezja, od kiedy ANNA ty coś kupujesz na rynku? Przecież ty tylko wystawiasz/sprzedajesz. :idea:
GUCIO
 
Posty: 36
Dołączył(a): 07 gru 2014, 16:25

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez lady65 » 07 sty 2015, 13:43

No to się ceny urealnią, (obniżą) chociaż to będzie dla mnie problem bo więcej sprzedaje ale do kantów potrzebnych będzie teraz 3 albo i więcej i kupujący będzie musiał posiedzieć, a do tej pory wywalił co chciał i tyle go widzieli.
wg. mnie najlepszy pomysł w historii tej gry.
Zmieniłbym tylko w takiej sytuacji to, że wprowadziłbym minimalną różnicę czasową po 1 min. gołębi z aukcji o godz. 15.00 bo będzie to nie do opanowania, przy 100 aukcjach kończących się o tej godzinie, oraz skrócił czas oczekiwania po zalicytowaniu na zakończenie aukcji z 90 sek. na 30-45.
Ale to tylko moje zdanie.
GOJA i SEBA: muszę zagrać w lotto bo mam coś z jasnowidza :D :D :D :D dotyczy to waszych ustaleń z privu, że znikły :D :D :D :D


Szymek 16: w tej chwili nie mogę tego znaleźć ale z tego co pamiętam Admin gdzieś napisał, że gra ma promować ludzi poświęcających jej najwięcej czasu.
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron