Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Andrew » 07 sty 2015, 21:18

Moderatorze to administrator nam nie udowodnił winy graczy GoJA i henioseba, a raczej lady podanymi linkami. Administrator podaje nam niejako jakieś argumenty których my niby nie potrafimy podważyć, tak tłumaczył w którymś z postów. Tylko fakt, że my nie mamy dostępu do wszystkiego (do ich przekrętów, sytuacji z kontami szymczak16 i GOJA). Jeszcze raz napiszę, że nie broniłem tych graczy, mnie wszystko jedno co z nimi będzie, nawet słowa z nimi nie zamieniłem tutaj na forum, ani w grze, podobnie kotu z tego co wnioskuje po wypowiedziach. Odniosłem się do linków umieszczonych przez lady, ot i tyle.
A i jeszcze jedna sprawa skoro szymczak podawał się za GOJe to co on jeszcze robi na tym forum. Są tu jakieś ostrzeżenia lub bany. Skoro tak wszystkiego sztywno się trzymamy i kablujemy co krok na innych.
W pełni popieram gracza kotu1989 w jego wypowiedziach, bo od początku widać o co mu chodzi i za czym przystaje, a administracja trochę nadwrażliwie zareagowała na całą sytuację i szykuje rewolucję, na którą najchętniej na tak, zareagowali ci co pomysłami rzucają na lewo i prawo i ciągle chcą coś zmieniać.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 07 sty 2015, 21:38

Dobra dajcie ludzie spokój, GOJA została odbanowana i lepiej nie drążcie tego tematu, ona się nie odzywa, ja też już nic nie chcę, wszystko jest ok.
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 07 sty 2015, 21:40

Teraz to już nie ważne, podnieśliście wrzawę, że aukcje są ok, bo jest 20 innych o takich samych parametrach, zapomnieliście dodać, ze jest 300 aukcji o przynajmniej połowę niższej cenie. Sprawdzanie całej giełdy jest niemożliwe, bo zajmowałoby to przynajmniej z 6 godzin dziennie, więc ułatwię sobie prace i już jutro zabieram się za modyfikacje giełdy tak by przekręty były bardziej widoczne. w sumie jeśli ktoś jest w 100% uczciwy, to nie będzie miał z zmianami problemów, a i w pewien sposób będzie się nakręcał popyta na solidne ptaki, bo skonczą się Wasze ceny wywoławcze, zasada prosta, chcesz sprzedać to wystawiasz za 0, boisz się że dostaniesz za mało? Nie sprzedawaj. Proste jak budowa cepa.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 07 sty 2015, 21:42

seba2203 napisał(a):Dobra dajcie ludzie spokój, GOJA została odbanowana i lepiej nie drążcie tego tematu, ona się nie odzywa, ja też już nic nie chcę, wszystko jest ok.


Tak nie do końca mogę dać spokój, bo faktycznie przyjmuje, że zostaliście z tego rozliczeni, ale co do samego Waszego zachowania ,zdania nie zmieniam, jeśli niczego w aukcjach nie zmienię, to za chwile usłyszę identyczną śpiewkę od innej parki, a na to już sobie nie pozwolę.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez GUCIO » 07 sty 2015, 21:53

Ja tu nikogo nie broniłem uważam, że kara powinna być chociaż minimalna. Bo żeby się nie okazało że jak teraz paru krzykaczy podniosło larum, to sytuacja będzie się powtarzać. Skoro Oni nie dostali kary my też po przekręcie pokrzyczymy i nie dostaniemy kary. :o
GUCIO
 
Posty: 36
Dołączył(a): 07 gru 2014, 16:25

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 07 sty 2015, 22:09

Czyli ja proponuje te same zasady na wystawie... 6 godzin!?? Ja takie aukcje widzę w kilka minut.... Bo ale ciąż każdy się czymś kieruje... Czekamy na zmiany pewnie bedą udane jak te poprzednie... A co z rosnącym potencjałem??
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 07 sty 2015, 22:16

kotu1989 forum napisał(a):Czyli ja proponuje te same zasady na wystawie... 6 godzin!?? Ja takie aukcje widzę w kilka minut.... Bo ale ciąż każdy się czymś kieruje... Czekamy na zmiany pewnie bedą udane jak te poprzednie... A co z rosnącym potencjałem??


Hmmmm rosnący potencjał. Ja problem widziałem w tym, że potencjał rósł w skutek wysokich widełek rozmnażania, co powodowało musowe zakupy co giełdę, teraz ptak zakupiony na giełdzie może być lotowany, więc potencjał mu wzrośnie i gracz nic na tym nie traci.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 07 sty 2015, 22:22

Aha chyba ze tak złe to zrozumiałem... Teraz jest oko w sumie ptaki po sezonie Są dalej wysokiej jakosci
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 07 sty 2015, 22:41

Andrew Trudno to nazwać kablowaniem, to raczej sprawiedliwość która jakaś tu musi być
Na forum są zasady tylko czekam na wytłumaczenie tego ale ani jeden ani drugi się nie odzywają w tej sprawie, może GOJA to żona szymczak16 i dlatego to samo IP na forum :)
Ale to nie oto teraz tu chodzi tylko konkretnie o krytykę wobec admina w tej sprawie.
W całej historii tego forum nie było takiej krytyki i w dodatku pokrzywdzony się nie odwołał tylko osoby trzecie i żądaliście dowodów łamiąc tym samym wszystkie zasady tego forum.
Ten temat nie powinien istnieć od tego postu, no chyba że pokrzywdzony się odwołuje bo od tego postu się zaczęło ;)





Postprzez szymczak16 » 05 sty 2015, 20:22
Śmiać mi się chce koledzy :D :D :D Nie to żebym się wtrącał ale to jest śmiech na sali:)
Przed świętami ludzie kupowali za pot 45 płacili po 2 tys e i było dobrze:) tutaj jest aukcja więc gracze mogli się dogadać między sobą i od siebie kupić gołębie tym bardziej że jak patrzę to faktycznie ta aukcja jest śmieszna: http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/61871/ i raczej bym tutaj nie dyskutował, ale tutaj : http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/61896/ można potraktować jako kolor i to z wolnymi legami więc czy ja wiem czy 800 e to tak dużo? http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/61900 albo za pot 46 za 500e? Nie wiem ja się nie wtrącam ale ta gra jest śmieszna.

Niby to gra ale jest tutaj tyle nienawiści i zazdrości:D

Co mam powiedzieć jak ja za kolor dałem jednego dnia 900e a dosłownie za 3 dni sprzedałem za 266e? Albo kupiłem pot 50 za 333e a sprzedałem za ok 2 tys e? Co przekręt? Takie sa prawa aukcji raz klient się trafi raz nie:) Dziwi mnie że Pan Admin tak szybko nakłada kary:) sam sie boje teraz coś sprzedawać hehe:)


kotu1989 odniosę się jeszcze do twojego postu



Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 05 sty 2015, 23:13
Witam

Specjalnie załozyłem konto i co widze tutaj to jakas paranoja... Goja gracz który gra od poczatku swiata dostaje bana(bana stalego) za aukcje których widze na rynku 100 dziennie... przeciez to jest jakas paranoja, taki aukcji jest pełno a gracze graja dalej... nie ma twardego regulaminu a admin daje bana jak sobie chce... Sam admin przyznał ze nie przeglada aukcji bo nie ma na to czasu... jeden z graczy wieczorem wstawił linki a admin rano wpadł i zbanował gracza;) :D pieknie zachecamy do gry.. jak tak patrze na te aukcje to sredno 15 graczy dzienie bym zbanował.. strach kupywac strtach sprzedawać, jedyba pewnośc ze wszystko jest zgodnie z regulaminem to kupywać monetki i stad czerpac euro.. Przeciez sa gołebniki pokazowe.. sam to czesto stosuje zawsze mam 80 ptaków w pokazowym jest kupiec na ptaka podaje cenne jaka chce i sprzedaje.. tak to wykonczymy kazdego... ja rozumiem gdy aukcja przekracza 10 krotność danej tranzakcji czyli.. ptak warty 300 euro a sprzedajesz za 3 tyś(i przed banem tak porozmawiał bym z danym graczem i sprawdził historie)... to nie jest tak trzeba sprawdzic całą historie... ale tak to jest jak ktos wpada na minute i słucha krzykaczy :mrgreen:


Syn i Ja


Konkretnie do tego

Sam admin przyznał ze nie przeglada aukcji bo nie ma na to czasu... jeden z graczy wieczorem wstawił linki a admin rano wpadł i zbanował gracza;) :D pieknie zachecamy do gry


To że admin nie ma czasu nie znaczy że nie może banować i nikogo nie banuje bo ktoś tak chce albo tylko na podstawie linków tylko ma zupełnie inne dojścia niżeli gracze.
Gdybyś częściej czytał forum to zobaczysz krytykę że po co dają te liki jak admin nie banuje

Ja nie szukam winnych ale ten temat jest identyczny jak był o wzroście potencjału, tam też kilu zgranych graczy zrobiło zadymę i jaki był tego efekt, po 2 sezonach płacz i tu będzie taki sam dla tego że macie admina za .... i jeżeli ktoś zniechęca graczy albo niszczy grę to tylko sami gracze.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 08 sty 2015, 6:27

Ale ja jak najbardziej chcę wprowadzenia zmian, będą wtedy uczciwe ceny
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości