Ciekawa aukcja

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez kotu1989 forum » 06 sty 2015, 17:52

seba2203 napisał(a):To co licytował wielki pasjonat to tak samo było moje i tak samo do mnie napisał(pisałem już o tym), wielu kupców mam, co piszą do mnie na priv, ostatnio miałem Paweł 008, który chciał coś kupić za 8500 e, to mu sprzedałem 46+ chyba do 50, takich przelewów, co 15 k dają za 44 to ja nie miałem i nie mam nic do zarzucenia, ja też podtrzymuję, że za te co GOJA licytowała kasa nie powinna być mi zabrana, a ona nie powinna zostać zbanowana wiele osób tak robi, że dogadują się na priv i wiele cen jest pozawyżanych, wogóle te ceny codziennie się zmieniają i podtrzymuję to, że 3200e chciałbym i zarazem proszę, żeby zostało mi zwrócone, bo to jest sporo kasy i tego nie da się tak o zarobić, trzeba na to zapracować niestety



To ty masz szczęscie do tych klijentów;)) ale mniejsza z tym.. Widać gołym okiem kiedy sa przekrety pojawia sie anonimowy nick, nikomu nie znany i kupuje ptaki pozniej znika...
Lecz Goja to jest kilkuletni gracz, z czysta historią... i ja w tych aukcjach nie widze przekrętów...


Uwaga!!! Uwaga!!!

Macie dzisiaj swięto ide do pracy , a wiec nie bede nic pisał bo z telefonu mi sie nie chce;) oczywiscie bede wszystko czytał i rano napewno skomentuje :mrgreen:


To juz seba wiadomo o co chodzi .Juz nie wazne odbanowanie Goji tylko aby admin kase oddal hehe.Tak jak piszesz na taka kase trzeba sobie zaprocowac a nie udupic innego gracza bo cos gdzies mu sie obiecalo.


na ten temat sie nie wypowiadam bo znam troche sebe i wiem ze lubi krótszymi drogami chodzić... nie piszczie z nim na priv bo was zamęczy;) :D
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez seba2203 » 06 sty 2015, 18:52

tylkoja, nie skomentuję tego, bo tak jak pisałem trochę ciebie nie rozumiem

kotu czasami ja dam ogłoszenie to napiszę ktoś, czasami ktoś da ogłoszenie to ja napiszę, przekrętów nie robię,a z tymi co handlowałem to grają na s4, oprócz GOJA która miała wrócić, bo po co miałbym dostać bana na zawsze bezsens za przekręty. To ja już wiem, czemu ty mi na żadną wiadomość nie chcesz odpowiedzieć od 3 msc heheheheh, myślałem, że ty czasu nie masz, a tobie się nie chce =D ale trudno hehehehe chciałem białasów trochę kupić, ale już teraz jak mi admin tyle euraków zabrał to jestem spłukany :) Jutro powystawiam i dziś może te pot 51,52 co dla GOJA miały być, to może coś zarobię :) Ale wiesz jakieś 2 lata temu co miałem konto Seba mistrz, które chyba na koniec jak się wkurzyłem to usunąłem, to tam pot miałem niezłe i trochę się podzieliłem, w sensie taniej sprzedałem dla ciebie i jeszcze jednej osoby :)
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez ---MARIANEK--- » 06 sty 2015, 19:37

kotu1989 forum napisał(a):Ja sie nie chce spinać... Oszusci sa i zawsze bedą to nie ma wątpliwości... Gugio podał linku do tego... Jezeli seba miał jakieś dziwne przelewy to rozumiem Administracje... Tylko ze te aukcje co lady podał nie kwalifikuja się na bana... a to dla tego ze tu sie przelewają setki tysięcy euro....Nie wiem czy admin ma statystyki obrotów dzienych z rynku a juz nie wspomne z dni co jest giełda... za ptaki o najwyzszym potencjale chodza po 15 tyś a tu róznica 200euro... Jedyne co widze w tych aukcjach to to ze kupuje od jednej osoby(ale jesli dogadali się na priv) naprawde te cenny sie róznią 200 euro i gdy sie przygladam codziennie aukcją to zaostali by tu gracze tylko i wyłacznie co nie sprzedaja i kupuja...


Kolejna dnia admin mówi ze cenny sa wysokie(za wysokie) ale te cenny sa dla wszystkich takie same...jest popyt, cenny ida w góre jednego dnia pot 48 za 1200 pojdzie(admin mówi ze za drogo) a drugiegi dnia za 200(wedle mnie za tanio) raz jestesmy stratni raz nie... to co Anna napisała to sa aukcje;)


POPIERAM
---MARIANEK---
 
Posty: 18
Dołączył(a): 19 maja 2013, 10:42

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 20:03

Ja się wyżej wypowiedziałem żeby admin zmniejszył karę, teraz to odwołuję i wręcz przeciwnie a nawet nalegam na głębszą analizę z strony admina bo nie tylko goja zasłużył na bana

No i wystarczy tej szopki Boże Narodzenie już było i szopka nie potrzebna
Goja to nie gracz tylko robotnik jest od początku i tylko pracuje po to by wymieniać kasę między serwerami, a goja to kolega szymczak16
Mam swoje inne podejrzenia ale to nie moja działka, na forum nikt nie będzie odstawiał szopek
wyżej admin się wypowiedział to przerzut kontrolowany i jak zwykle ma rację i nie daje sobie dmuchać w kaszę

80% graczy ma konto na każdym serwerze a grają tylko na jednym, pozostałe konta służą tylko do pracy, na okres świąteczny i sprzedażny obrączek, po kilku sezonach wymiana między kolegami i serwerami i jeszcze dochodzi sprzedasz za realną kasę czy takich nazywacie graczami.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 20:40

Moderator napisał(a):Ja się wyżej wypowiedziałem żeby admin zmniejszył karę, teraz to odwołuję i wręcz przeciwnie a nawet nalegam na głębszą analizę z strony admina bo nie tylko goja zasłużył na bana

No i wystarczy tej szopki Boże Narodzenie już było i szopka nie potrzebna
Goja to nie gracz tylko robotnik jest od początku sezonu i tylko pracuje po to by wymieniać kasę między serwerami, a goja to kolega szymczak16
Mam swoje inne podejrzenia ale to nie moja działka, na forum nikt nie będzie odstawiał szopek
wyżej admin się wypowiedział to przerzut kontrolowany i jak zwykle ma rację i nie daje sobie dmuchać w kaszę

80% graczy ma konto na każdym serwerze a grają tylko na jednym, pozostałe konta służą tylko do pracy, na okres świąteczny i sprzedażny obrączek, po kilku sezonach wymiana między kolegami i serwerami i jeszcze dochodzi sprzedasz za realną kasę czy takich nazywacie graczami.


Panie Moderatorze, a co ja znowu źle zrobiłem, że mnie się Pan czepia? Nawet za nikim tak nie obstaję:) Jak się im należy ban to spoko i koniec tematu. Tylko ciekawi mnie jak ustosunkujecie się do dzisiejszych aukcji?:)
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 06 sty 2015, 23:00

Dobra, krótko i na temat.
Po krótkim odpoczynku od tematu, uważam, że z koniem kopał się nie będę mimo tego, że mam 100% racji, sprawdzałem dziś logi i się okazuje , że podobnych sytuacji było przynajmniej kilka, z tą różnica, że wcześniej się udawało, a tym razem i nie i temu powstało poruszenie.

Dodam tylko, że Goje broni 3-4 graczy, w tym jeden jest dziwnie powiązany z kontem, z którego dziś zostało złożone odwołanie od bana, ale mniejsza. Natomiast co cieszy po zliczeniu wszystkich powiadomień doniosło na Goje 21 graczy i wmawiacie mi, że moje statystyki i te 21 osób jest w błędzie.

Kilka postanowień, konto Goja zostało odblokowane, przynajmniej na chwilę, bo jeśli dalej będziecie promować krętactwo, to sprawdzę logi nawet rok wstecz, może coś się znajdzie...
Nie wiem, że nie zastanawia Was to, że żadna strona nie opublikowała umowy, którą rzekomo mieli, umowa opiewała na 20-30 tys i 30-40 ptaków (wnioskuje to z wpisów obu stron) i skoro Goja oferowała grube tysiące za słabe ptaki, to za ile miała kupować 52? Również za 450e? Miała liczyć na to, że takie ptaki w ogóle nie zainteresują na giełdzie innych graczy? I co najciekawsze, dlaczego wybrała handel z co najwyżej przeciętnym graczem, a nie jednym z topowych graczy, którzy przy takiej kwocie mogli zaoferować dużo lepsze ptaki? Kolesiostwo odrzucam już na wstępie , bo jest zabronione regulaminem. Wszystko łączy się w jedną całość, ale będzie mnie kokietować mimo braków logicznych argumentów.

Kolejną kwestią jest konto o nicku henio.seba, na dobrą sprawę gdyby przeanalizować dogłębnie handel tego gracza, to w tym momencie powinien być na głębokim minusie, bo takich sytuacji jak z Goja ma kilka, rzekłbym, że to recydywa i powinien się cieszyć, że kare otrzymał tak niską, a bezczelnie próbuje mi wmówić, że został pokrzywdzony.

Co się tyczy aukcji, to tych wystawionych wczoraj i dzisiaj nawet nie oglądam, bo w większości są demonstracją siły, chociaż nie wszystkie, bo niektórzy faktycznie skorzystali z promocji. Historia aukcji sprzed 2 miesięcy do dnia dzisiejszego pokazuje jednak, że po odjęciu aukcji, które były przerzutami wcale nie ma wiele okazji, a początkujący nie są tak naiwni, że składają zaporowe oferty.

Pytanie co dalej? Moje ustępstwo w pewnym sensie obnażyło moją słabość, a tak pozostać nie może, bo sprawiedliwość musi wziąć górę. W tej całej sytuacji natchnieniem dla mnie stał się wpis użytkownika Amman i wklejenie definicji licytacji. Oby więcej takich graczy. Otóż skoro nie potraficie uszanować definicji licytacji, to jestem zmuszony wprowadzić kilka zmian. Poważnie zastanawiam się nad wprowadzeniem maksymalnego podbicia kwoty np o 5-10 euro, nie będzie też można podbijać swojej oferty, więc nikt z góry nie będzie mógł zalicytować za wysoką stawkę, a przerzuty będą bardziej widoczne. Skoro część graczy uważa, że ich ptaki są zdecydowanie droższe niż wskazuje na to średnia rynkowa, to może po prostu nie powinni ich sprzedawać, zagrywki nie fair i "kolesiostwo" trzeba ukrócić. Naturalnie zmiana będzie obejmować tylko giełdę rynkową, bo jakaś równowaga musi pozostać.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 23:29

Te zmiany jak najbardziej na miejscu, skoro gracze sami wymuszają to jak najszybciej to wdrożyć, zniknie wiele problemów ;)
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Administrator » 06 sty 2015, 23:34

Moderator napisał(a):Te zmiany jak najbardziej na miejscu, skoro gracze sami wymuszają to jak najszybciej to wdrożyć, zniknie wiele problemów ;)


Na miejscu i nie, bo zawsze powtarzam, że kij ma dwa końce, ta zmiana uderzy w pewna grupę graczy, licytacje będą zajmowały więcej czasu, ale skoro społeczność tego wymaga, to nie ma problemu. Póki gracze nie zrozumieją, że muszą szanować siebie wzajemnie, to zmiany muszą być przeprowadzane w takim kierunku, który uniemożliwia wykorzystanie luk w regulaminie czy też zwykłej przyzwoitości.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez szymczak16 » 06 sty 2015, 23:40

Zgadzam się z Panem adminem w 100%.
Aha i żeby było jasne ja nikogo nie broniłem.

Co do aukcji dzisiejszych jest to spowodowane właśnie promocją taką cena. Proszę sprawdzić jeszcze promocję przedświąteczną tam też były takie ceny:)
Tylko jeśli mają być zmiany to proszę zrobić zmiany też na wystawę. Czyli na wystawie też przebijajmy się o 10e:) Jak ktoś tam ustawia ceny to jest dobrze? Albo jak jeden gołąb z takim samym pot kosztuje 15 tys a drugi taki sam 8 tyse?
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Ciekawa aukcja

Postprzez Moderator » 06 sty 2015, 23:44

Wiem że nie na miejscu ale sytuacja tego wymaga, a zawsze jest tak że docenia się coś co się straci, bo teraz nikt nie docenia tego co ma.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość