nie wrócił

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy

Re: nie wrócił

Postprzez Moderator » 01 lut 2015, 1:33

kolumb zajmij się grą wtedy będziesz mógł coś napisać, bo jak na razie to piszesz a nie masz pojęcia co do WG to adminowi nalezą się ukłony bo z tą 1m to mało kto by wpadł na taki pomysł, a ty najbardziej powinieneś się ukłonić i być wdzięczny i wszyscy ci co biadolą o monetach


JAN AARDEN to nie takie proste jak ci się wydaje, gdyby to było proste to było by to możliwe a nie mów że nie masz krewnych i znajomych w Polsce, więc jak będziesz chciał się doładować to się doładujesz.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: nie wrócił

Postprzez kotu1989 forum » 01 lut 2015, 3:43

Moderator napisał(a):kolumb zajmij się grą wtedy będziesz mógł coś napisać, bo jak na razie to piszesz a nie masz pojęcia co do WG to adminowi nalezą się ukłony bo z tą 1m to mało kto by wpadł na taki pomysł, a ty najbardziej powinieneś się ukłonić i być wdzięczny i wszyscy ci co biadolą o monetach


JAN AARDEN to nie takie proste jak ci się wydaje, gdyby to było proste to było by to możliwe a nie mów że nie masz krewnych i znajomych w Polsce, więc jak będziesz chciał się doładować to się doładujesz.



Jak sam admin pisał dla chcacego nic trudnego... sam jestem za granicą a jak admin mówił pay pal to jest super metoda ja za wszysztko tym płace... jedna moneta no coż x 5 to jest 10zł miałbym juz 5 piw :roll: ogólnie j jestem pełen podziwu bo mysle ze admina budowa wszystkiego troszke czasu zajeła szkoda ze takie małe zainteresowanie
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: nie wrócił

Postprzez kolumb » 03 lut 2015, 15:21

Moderator napisał(a):kolumb zajmij się grą wtedy będziesz mógł coś napisać, bo jak na razie to piszesz a nie masz pojęcia co do WG to adminowi nalezą się ukłony bo z tą 1m to mało kto by wpadł na taki pomysł, a ty najbardziej powinieneś się ukłonić i być wdzięczny i wszyscy ci co biadolą o monetach .


o ile mi wiadomo to pomysł WG był pomysłem graczy i to im należą się podziękowania ale mniejsza o to, a co do kwestii monet rozwiązanie jest banalnie proste możliwość wymiany oczywiście po droższym kursie euro na monety np. za 150e dostajemy jedną monetę. Pamiętajmy że w te grę grają również dzieciaki one przecież nie kupią monet a ja wolę zamiast dać 10żł za kilka monet to za te kwotę mam paczkę witamin dla realnych ptaków. Każdy ma wolny wybór .
kolumb
 
Posty: 20
Dołączył(a): 03 sty 2014, 19:39

Re: nie wrócił

Postprzez Tyrionus » 05 lut 2015, 9:12

kolumb napisał(a):
Moderator napisał(a):kolumb zajmij się grą wtedy będziesz mógł coś napisać, bo jak na razie to piszesz a nie masz pojęcia co do WG to adminowi nalezą się ukłony bo z tą 1m to mało kto by wpadł na taki pomysł, a ty najbardziej powinieneś się ukłonić i być wdzięczny i wszyscy ci co biadolą o monetach .


o ile mi wiadomo to pomysł WG był pomysłem graczy i to im należą się podziękowania ale mniejsza o to, a co do kwestii monet rozwiązanie jest banalnie proste możliwość wymiany oczywiście po droższym kursie euro na monety np. za 150e dostajemy jedną monetę. Pamiętajmy że w te grę grają również dzieciaki one przecież nie kupią monet a ja wolę zamiast dać 10żł za kilka monet to za te kwotę mam paczkę witamin dla realnych ptaków. Każdy ma wolny wybór .



dokladnie tak jak mowisz kazdy ma wolny wybor - wiec ciebie przeciez nikt nie zmusza do grania w GO :)
co do monet za WG - to jak ty sobie to wyobrazasz? ze admin za prace nie dostanie wynagrodzenia? chcialbys pracowac bez pensji?? - chyba nie bardzo...

jesli kiedykolwiek mialaby istniec zamiana euro na monety to raczej po kursie 1000e za monete... ale o wiele lepiej jest tak jak teraz - juz widze te tysiace multikont zeby skompletowac kase na monety :)


wracajac do glownego tematu:

kolumb napisał(a):nie wrócił mi z lotu Kleszczewko pot 54 to był najlepszy pot mojej hodowli wydałem na niego na giełdzie ponad 5000e rozumiem że ptaki czasami przepadają ale taki pot? prosił bym o wyjaśnienie


w realu tez czesto sie zdarza ze golab lecac po 13-14 konkurs w jednym sezonie (zatem as z gornej pulki) ginie bezpowrotnie; skoro tak duzo dales za niego to trzeba bylo najpierw wyciagnac z niego w sezonie 3 legi - i nie lotowac, w nastepnym sezonie 3 legi i dopiero wtedy zaczac go lotowac... ja tak wlasnie robie bo szkoda by mi bylo tak cennego ptaka odrazu stracic....
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: nie wrócił

Postprzez kolumb » 05 lut 2015, 18:03

pyta pan jak sobie wyobrażam wymianę euro na monety dosyć prosto każdy gracz miałby w sezonie możliwość zakupu tylko 5 monet by wystartować w WG.
kolumb
 
Posty: 20
Dołączył(a): 03 sty 2014, 19:39

Re: nie wrócił

Postprzez Tyrionus » 05 lut 2015, 18:08

kolumb napisał(a):pyta pan jak sobie wyobrażam wymianę euro na monety dosyć prosto każdy gracz miałby w sezonie możliwość zakupu tylko 5 monet by wystartować w WG.


i wychodzi na to ze admin mialby pracowac za darmo?? a powiedz czy ty kiedykolwiek w zyciu pracowales?? jesli tak to czy kiedykolwiek pracowales za darmo??
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: nie wrócił

Postprzez kolumb » 05 lut 2015, 18:27

Tyrionus napisał(a):wychodzi na to ze admin mialby pracowac za darmo?? a powiedz czy ty kiedykolwiek w zyciu pracowales?? jesli tak to czy kiedykolwiek pracowales za darmo??
Niestety nie zrozumiał pan tego co napisałem proponuje wymianę maksymalnie 5 monet i to po wysokim kursie a nie całkowite odebranie pensji adminowi
kolumb
 
Posty: 20
Dołączył(a): 03 sty 2014, 19:39

Re: nie wrócił

Postprzez Tyrionus » 05 lut 2015, 18:33

admina pensja to kupione monety - zatem majac mozliwosc wymiany nic nie znaczacych euro na monety pozbawiasz go czesci zarobku, czyli czesc pracy wykonuje za darmo....
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: nie wrócił

Postprzez kolumb » 05 lut 2015, 18:47

Tyrionus napisał(a):admina pensja to kupione monety - zatem majac mozliwosc wymiany nic nie znaczacych euro na monety pozbawiasz go czesci zarobku, czyli czesc pracy wykonuje za darmo....

Owszem ale tylko jej nie wielkiej części. akurat o jego zarobki bym się nie martwił praca przy grze jest pracą pozwalającą na prace na etacie po za grą
kolumb
 
Posty: 20
Dołączył(a): 03 sty 2014, 19:39

Re: nie wrócił

Postprzez Tyrionus » 05 lut 2015, 19:14

kolumb napisał(a):
Tyrionus napisał(a):admina pensja to kupione monety - zatem majac mozliwosc wymiany nic nie znaczacych euro na monety pozbawiasz go czesci zarobku, czyli czesc pracy wykonuje za darmo....

Owszem ale tylko jej nie wielkiej części. akurat o jego zarobki bym się nie martwił praca przy grze jest pracą pozwalającą na prace na etacie po za grą


no to tymbardziej - praca po pracy etatowej musi byc traktowana jako nadgodziny - zatem uczciwa placa za tak prace to 2x stawka godzinowa z normalnej pracy...

ale widze ze holdujesz zasadzie ze zamoznym za prace sie nie placi bo oni i tak maja...

niehonorowo...... oj niehonorowo....
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości