Za co ban

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Za co ban

Postprzez januszekb » 04 kwi 2013, 12:15

Witam i mam pytanie do Pana admina za co dostałem bana bo nie bardzo rozumiem ,nie dość że nie mogłem się zarejstrować ,dopiero za którymś razem mi się udało to teraz dostałem bana. Mam konto na s1 prawie od początku i gram uczciwie i tu ani nie kantowałem ani nie zamierzałem tego robić więc tym bardziej moje zdziwienie ,i jeśli można proszę o odbanowanie jeśli nie trudno skamlać nie będę.Pozdrawiam
januszekb
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 paź 2012, 20:14

Re: Za co ban

Postprzez DynamoPL » 04 kwi 2013, 12:40

Ja też miałem taki problem jak januszekb były błedy przy zrobieniu konta że jak zrobiłeś to nie chodziło i trzebyło robic drugie ??
DynamoPL
 
Posty: 34
Dołączył(a): 04 kwi 2013, 11:59

Re: Za co ban

Postprzez januszekb » 04 kwi 2013, 14:59

januszekb napisał(a):Witam i mam pytanie do Pana admina za co dostałem bana bo nie bardzo rozumiem ,nie dość że nie mogłem się zarejstrować ,dopiero za którymś razem mi się udało to teraz dostałem bana. Mam konto na s1 prawie od początku i gram uczciwie i tu ani nie kantowałem ani nie zamierzałem tego robić więc tym bardziej moje zdziwienie ,i jeśli można proszę o odbanowanie jeśli nie trudno skamlać nie będę.Pozdrawiam


mój nick abcd
januszekb
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 paź 2012, 20:14

Re: Za co ban

Postprzez Administrator » 10 kwi 2013, 10:25

Wyjaśnienie podane jest na mailu.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban

Postprzez januszekb » 10 kwi 2013, 12:31

Dziwne ,ale żadnego meila nie otrzymałem,ale już mniejsza z tym skutecznie mnie Pan zniechęcił do gry na 4 serwerze,chciałem swoich sił spróbować startując razem ze wszystkimi ale nie dane mi to było .Po starcie serwera nie mogłem pomimo kilku prób skutecznie założyć konta mimo porad o usuwaniu ciasteczek i zmian przeglądarek i być może w ten sposób powstały jakieś multikonta na które i tak się nie logowałem bo nie było to możliwe ,a gdy w końcu udało się mi założyć skutecznie konto i zalogować się na nie i chociaż już byłem z tyłu czołówki bo niektórzy byli już po 1 lęgu to Pan mi pomógł mi w tym szczęściu i mnie zbanował ,a myślę że jeśli chodzi o jakieś multikonta bo nadal nie wiem o co chodzi to chyba ma Pan taką możliwość by sprawdzić na jakie konta było logowane z mego IP ,bo ja jestem 100% pewny że logowałem się tylko i wyłącznie na 1 konto o nicku " abcd " .No ale mówi się trudno mleko się rozlało i tak jak pisałem nie mam zamiaru skamlać o odbanowanie ,myślę że to nie moja strata tylko Pana bo nie jestem fanatykiem co chodzi o kupno monet ale od czasu do czasu jakąś monetkę by się kupiło ,a tak będę miał więcej czasu na działeczkę i realną chodowlę,idzie wiosna .Pozdrawiam.
januszekb
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 paź 2012, 20:14

Re: Za co ban

Postprzez Administrator » 10 kwi 2013, 16:53

Wie Pan co...faktycznie dwa pozostałe konta przypięte do Pana multi są nieaktywne, a nawet gracz nie wybrał loginu, więc Pana wyjaśnienie, że to konta założone przez pomyłkę ma sens. W takiej sytuacji mogę konto odbanować. Zapewne ptaki będą martwe, więc jeśli zdecyduje się Pan na powrót proponuje reset konta i jakieś zadośćuczynienie z mojej strony.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban

Postprzez januszekb » 11 kwi 2013, 8:24

Ok mogę jeszcze spróbować ,proszę o odblokowanie i oczywiście zadośćuczynienie z Pana strony,dzięki i pozdro.
januszekb
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 paź 2012, 20:14

Re: Za co ban

Postprzez januszekb » 16 kwi 2013, 15:50

Oj Panie adminie ,trochę długo to schodzi a ja cały czas tracę ,nie wiem czy to jeszcze ma sens.
januszekb
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 paź 2012, 20:14

Re: Za co ban

Postprzez Administrator » 17 kwi 2013, 9:46

Przepraszam, narzędzie do zdejmowania banów uległo awarii i temu tyle czasu zeszło. Proszę zresetować konto i dodam bonifikatę za stracony czas. Na pewno jest sens dalszej gry.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Za co ban

Postprzez januszekb » 17 kwi 2013, 20:05

Ok konto zresetowane ,czekam na bonifikatę .Pozdrawiam.
januszekb
 
Posty: 96
Dołączył(a): 23 paź 2012, 20:14

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości