banny

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

banny

Postprzez arturo309 » 04 kwi 2013, 15:24

Panie Adminie czy w tej grze jest grzech jezeli ma sie trzy kata? pierwsze jest moje , drugie mojej zonki a trzecie syna . nie bede sie tlumaczyl . tylko powiem jedno dlaczego tostalismy bana! Ja gram w ta gre juz dlugo, ale nie oto chodzi nadazyla sie okazja zeby kazdy grac mogl zagrac bez doladowania monet. przyznaje mamy trzy kata , to co ja mam zrobic kupic trzy kompy i kazdego z innym operatorem internetu? paranoja !!!!!!!!!!!!!!!! nic zlego nie zrobilem , zebym handlowal z innymi hodowcami nie fer to rozumie . czekam do jutra jezeli tak dalej bedzie to dziekuje za ta gre . Pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
arturo309
 
Posty: 36
Dołączył(a): 09 gru 2012, 17:55

Re: banny

Postprzez 9dawid8 » 04 kwi 2013, 15:29

To proszę zobaczyć na mój przypadek... Ja też mam 3 konta ale 1 należy do Brata, 2 do Taty a 3 do mnie i czy ja mam za to mieć bana?! Paranoja nie zna granic.
I teraz kolejny argument utwierdzający mnie w tym ze to paranoja banować za nic: Gram od 2 sezonu serwera 1 (S1) i nigdy nie oszukałem wiec niech ktoś mi powie do cho**ry ja mam mieć bana za uczciwość, paranoja ludzie!! Jeżeli tak ma wyglądać moja gra to ja też dziękuję... Kubus dostał bana za multikonto i zostanie odbanowany za 3 dni... Za co?! Za kupione monety!!
Pozdrawiam 9dawid8.
9dawid8
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 paź 2011, 18:18

Re: banny

Postprzez matirag » 04 kwi 2013, 15:36

administratorzy jak by ze wszystkich kot wysładz po 1sms min 30zł to by nie było banow :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
matirag
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lut 2012, 19:03

Re: banny

Postprzez DynamoPL » 04 kwi 2013, 17:43

ALe jaja jak tak można ludzi oszukiwać
DynamoPL
 
Posty: 34
Dołączył(a): 04 kwi 2013, 11:59

Re: banny

Postprzez 9dawid8 » 04 kwi 2013, 18:57

Ja pozwole sobie zacytować wypowiedź kolegi ate10:
Moim zdaniem to jest dyskriminacja rodzin wielodzietnych.

Ja się z tym cytatem zgadzam!!
Pozdrawiam 9dawid8.
9dawid8
 
Posty: 38
Dołączył(a): 24 paź 2011, 18:18

Re: banny

Postprzez Administrator » 10 kwi 2013, 10:21

Bany nie są za nic. Wiele osób gra z swoimi rodzinami, ale po pierwsze, osoby te nie logują się na konta, brata, taty czy żonki. Druga sprawa, że logowania wiele mi mówią, jeśli kilka osób gra na jednym komputerze, to czasy logowań powinny się różnić od siebie, a w większości przypadków logowanie następuje jedno po drugim. Jeśli to jest ban za nic, to ja się pytam co kwalifikuje się na bana? Na serwerze 4 zostało ograniczone premium, więc posiadanie wielu kont znacznie ułatwia grę i temu weryfikacja jest dość szczegółowa.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: banny

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 12:15

vivero
 
Posty: 353681
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: banny

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 15:10

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 353681
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości