Viva La Me!

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Viva La Me!

Postprzez Mistrz » 13 maja 2013, 9:46

Panie Administratorze pytam się dlaczego dawniej za przerzut ptaków był stały ban a teraz jest 7 dniowy :?:
Mistrz
 
Posty: 94
Dołączył(a): 14 sty 2012, 17:04

Re: Viva La Me!

Postprzez szymczak16 » 13 maja 2013, 10:21

Administrator napisał(a):T.M odpocznie sobie od forum...

A co do Viva - był ban za obrazę, a teraz jest za przerzut ptaków, ban miał być 7 dniowy i będzie, tydzień jeszcze nie minął, w czasie blokady zostaną usunięte z konta przerzucone gołębie.

I jak czytam te wasze komentarze odnośnie sytuacji gracza Zbinia to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Oszukał? Tak, ale odbył taką samą karę jak inni gracze, a pretensje o to, że ma czerwone gołębie są bezpodstawne, opublikowałem gdzieś nawet statystyki kolorowych gołębi na serwerze.


Kurcze no to chłopak ma niesamowite szczęście. Proszę mi wytłumaczyć czemu Ci co mają pary 20x20 nie mają nawet po 2szt młodych z pot 21 a u zbynia po parze 21x21 od razu 2 wyszły czerwone i to z pot 22. Od razu czymś tutaj śmierdzi... OK jednego gołębia mógł mieć czerwonego losowo mu się trafił. Ale niewierze w tą że kupił drugiego czerwonego i to też z tak dobrym pot... od razu sprawa śmierdzi...
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Viva La Me!

Postprzez Łukasz » 13 maja 2013, 10:45

zaraz administracja bana zdejmie i chłopczyk będzie grał jak nigdy :lol:
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Viva La Me!

Postprzez Moderator » 13 maja 2013, 11:08

Administrator napisał(a):T.M odpocznie sobie od forum...

A co do Viva - był ban za obrazę, a teraz jest za przerzut ptaków, ban miał być 7 dniowy i będzie, tydzień jeszcze nie minął, w czasie blokady zostaną usunięte z konta przerzucone gołębie.

I jak czytam te wasze komentarze odnośnie sytuacji gracza Zbinia to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera. Oszukał? Tak, ale odbył taką samą karę jak inni gracze, a pretensje o to, że ma czerwone gołębie są bezpodstawne, opublikowałem gdzieś nawet statystyki kolorowych gołębi na serwerze.


Nie wiem nad czym się pan dziwi, przecież ta gra miała przypominać real, a jak jest w realu jak ktoś ma coś lepszego albo jest jeden stopień wyżej :D coraz bardziej mi się ta gra podoba :lol:
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Viva La Me!

Postprzez Trezeguet1986 » 13 maja 2013, 12:40

Nie wiem czy ta cała sytuacja z "szczególnym szczęściem" Zbinia to rzeczywiście aż taki jego fuks czy jakiś kant ale prawdę też jórek napisał niestety. Niektórych zaczyna już zżerać zazdrość i zawiść a bo ma lepsze a bo ma ładniejsze. Nie powiem duży to zbieg okoliczności że na tak mało kolorowych ptaków akurat on ma 2 czerwone, akurat z najwyższym potencjałem i akurat od razu też puściły młode z potencjałem na maxa ale ja nikogo za rękę nie złapałem i nie złapię więc pozostaje mi wierzyć w slowność Administratora że to rzeczywiście przypadek. A nachalnymi oskarżeniami prędzej sobie zarobicie na bana niz cos wskuracie bo niby co? Jeśli miał fuksa to mu nic nie ma prawa Admin zrobić a nawet jeśli...to też ujadanie nic tu nie da. W pierwszym przypadku za to na miejscu Admina bym sie po prostu wpienił - wiecznie źle. Przecież to było wiadome że z czasem stosunek między siłami graczy itp zacznie sie rozjeżdżać - niektórzy będą wychodzić na prowadzenie więc skoro sa mocniejsze ptaki to może ktoś też mieć ładniejsze. O ile jestem w stanie zrozumiec pretensje o podejrzanie szybko rosnący potencjał kolegi Zbynia to już ujadanie na to że ma dwa czerwone? No proszę. Proponuuję jednak popracowac w takim razie nad golebieozdobneonline.pl skoro wygląd ważniejszy albo przenieść się na 1/2 serwer - tam jest ich o wiele więcej.
Trezeguet1986
 
Posty: 180
Dołączył(a): 08 gru 2012, 18:49

Re: Viva La Me!

Postprzez Moderator » 13 maja 2013, 13:26

Trezeguet1986

dokładnie na innych świtach jet tyle kolorowych że hej i jak ktoś gra dłużnej to się przekonał że te kolorowe nie są takie dobre w lotach, tak jak jest w realu bo 90% najlepszych lotników to są szare i jak ktoś za historię gołębia pocztowego to wie dlaczego. Zawsze najwięcej krzyczą ci co nie potrafią nic zrobić jak i w tej grze tak i w realu, jak ktoś tu kiedyś napisał,,w tej grze nie trzeba myśleć bo jest prosta,,
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Viva La Me!

Postprzez szymczak16 » 13 maja 2013, 13:56

Panowie dla jasności mnie zazdrość nie zjada...
A co do koloru też mnie nie interesuje.... Ale już co do pot to się też tym zaciekawiłem. Znacie kogoś na S4 oprócz zbynia co ma kolorowe i z wysokim pot?
Rozumiem przy rejestracji dostał 1 czerwonego z pot 20, ok. Ale z skąd ma drugiego też takiego dobrego i zaraz po tej parze wyszły mu młode z pot 22... Kurde chłopak ma wiecznego fuksa..


A co do reala to ja się nie wtrącam bo nie mam hodowli gołębi pocztowych. A gra jest tylko grą i nie ma nic wspólnego z realem.
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: Viva La Me!

Postprzez lady65 » 13 maja 2013, 16:11

Najciekawsze jest to co mnie się nigdy nie zdarzyło nawet na S3 gdzie co sezon mam po 80 młodych. Ze po parze wychodzą w jednym lęgu dwa młode z max. potencjałem
Zobaczcie w jednym lęgu Zbiniu dostaje dwa młode z wyższym Pot. niż rodzice bo 21 no przypuśćmy że fart, ale te dwa z pot. 21 w jednym lęgu dają znów identyczne dwa młode i znów z wyższym pot. bo już 22
1 BELG-21-019-32 Zbiniu Stobnica 22
2 BELG-21-019-31 Zbiniu Stobnica 22

12 DV-21-09-45 Zbiniu Stobnica 21
14 DV-21-09-44 Zbiniu Stobnica 21
Sądze to po nr. obrączek.
Farciarz powinien w lotto ciupać :-)
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Viva La Me!

Postprzez Administrator » 13 maja 2013, 17:51

No to trochę wyjaśnień, bo więcej tu gdybania niż faktów.
Kolega Zbiniu miał jednego czerwonego ptaka z potencjałem 20, w parze był z jakimś szarakiem, a genotyp rozmnażania w takiej parze jest 50/50%. Trafiły się dwa młódki czerwone i od tego momentu jestem pewien, że hodowla tej barwy będzie kwitła, bo jedynym mankamentem parowania w grze jest to, że można parować rodzeństwo.

Chciałbym też podkreślić, że na s4 skala rozmnażania jest zdecydowanie wyższa tzn 80-105% potencjału rodziców, więc o lepsze potomstwo wcale nie jest tak trudno.


Dlaczego jeżeli ktoś napisze odwołanie, to skracam bana do 7 dni? A no dlatego, że zabieram ptaki przerzucone lub pierwsze z brzegu jeśli przerzuconych nie ma już na koncie, tym sposobem gracz zostaje praktycznie z pustym kontem i niech się martwi jak tu wrócić do rywalizacji. Pewnie, ze mogę nie odblokować, ale wtedy zazwyczaj zakłada nowe konto i ma pozycje startową lepszą niż po usunięciu ptaków z konta.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Viva La Me!

Postprzez Piotrek2000 » 14 maja 2013, 20:19

Może mi Pan podać dokładną date i godzinę odbanowania??? Viva
Piotrek2000
 
Posty: 116
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron