Ban

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Ban

Postprzez JumP.Street » 01 cze 2013, 18:41

Ty Admiś a mnie czemu zbanowaliście jakis czas temu na s4? Dostałem na pw ze z mojego ip korzysta wiecej niz jedna osoba.Z racji ze zaczalem grac tutaj jak powstal s4 wiec nie wszystko sie wiedziało wiec dzien po otrzymaniu tej wiadomosci usunałem drógie konto.Po kilku dniach sie przypomnialem bo tam weryfikacja była potrzebna oczywiście z informacją dla was, ze jedno z kont zostało usunięte to mnie zbanowaliście :evil: .i to takie troche nie jasne dla mnie....?!
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Ban

Postprzez Administrator » 02 cze 2013, 11:30

Nick proszę podać, bo na razie to nie wygląda jak odwołanie, tylko jak lament.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban

Postprzez JumP.Street » 02 cze 2013, 12:14

Parawdopodobnie ™JumpStreet™ bądź ™JumPStreet™ nie pisałem tu wczesniej bo nie mogłem konta na forum załozyc dopiero teraz,pisałem juz wtedy ale na maila to nic nikt nie odpisał...
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Ban

Postprzez Administrator » 03 cze 2013, 10:15

Korzystał Pan z dwóch kont ™JumpStreet™ i JtrumP , więc oba zostały zablokowane.

Maile nie służą do pisania odwołań, od tego jest forum i tej formy proszę się trzymać.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban

Postprzez JumP.Street » 03 cze 2013, 16:45

To konto, które usunąlem to był nick Under_World Zadne inne, wogole nie wiem skad to wytrzasneliście na 100% nie było rejestrowane na moim komputerze.Ip jest zmienne ale id Dysku twardego nie wiec proponuje sprawdzić o ile macie takie możliwości bo to jakiś żart był chyba .Jak i również rozumiem to tak,że gdybym np pojechał gdzies do znajomego który w to gra i zalogował sie na jego komputerze uzupełnic np poidła to zostalibyśmy obaj zbanowani za 2 konta logowane na jednym kompie.....to jakas głupota.Cos mi sie wydaje ze id dysku łapane jest przy rejestracji wiec chyba lepiej na podstawie tego wyłapywać multikonta a nie na podstawie logowania.Przychodzi do mnie kolega i mowi"" słuchaj znalazłem fajna gierke o gołębiach, obaj lotujemy w realu to moze i tutaj porywalizujemy ja juz mam tam konto pokaze ci co i jak''.Zalogowal sie ,pokazał ,potem ja załozyłem konto ,zalogowalem sie i po kilku dniach zostalismy zbanowani za logowanie 2 kont z jednego komputera.I teraz moje pytanie; Co Wam takiego w tym nie pasuje ze az trzbea bylo banowac??
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Ban

Postprzez JumP.Street » 03 cze 2013, 16:49

Jak nie odbanujecie to itak przezyje ,nie mam zamiaru robic z tego zadnej afery bo sa inne światy ale zadnych powaznych podstaw na tego bana nie było,tyle w tym temacie
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Ban

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 12:24

vivero
 
Posty: 347787
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Ban

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 15:19

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 347787
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości