ban za riposte

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

ban za riposte

Postprzez zico » 27 sie 2013, 11:44

Szanowny panie Administrarorze ,jako powód zbanowania mojej hodowli podał Pan ze ja obraziłem kogoś w wiadomosci.Oswiadczam ze to były reakcje a zaczepki i obrazanie mnie przez danego gracza,Ja nigdy pierwsz złego słowa nianapisalem do nikogo a tylko pisałem riposty.Mam 50 lat i mysl Pan że niemam co robić tylko obrazac graczy ?Prosze sprawdzić i jesli ja pierwszy napisałem obrazliwą wiadomośc do jakiegoś gracza to moze Pan całkowicie usunąć moje konto.Zablokowalem gracza Cygan jeśli sie niemyle po wymianie zdań a po kilku dniach otrzymałem wiadomosć o nieznanego gracza podejrzewałem że to nowe konto tamtego gracza z trescią obrazliwą więc odpisałem i zablokowalem jego również.Ja usunołem wszystkie te wiadomości i niemoge ich przedstawić ale mysle że Pan ma taka możliwośc.Nieczuje się winny chociaż moje riposty były ostre dlatego moge przeprosic tego urażonego gracza na forum dodatkowo jako rekompensata moge podarować młodego golebia po dobrych rodzicach !prosze o odbanowanie mojego konta na s4 bo ta kara jest nieadekwatna do mojej winy i moze zniszczyc moja hodowle .zico
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: ban za riposte

Postprzez Piotrek2000 » 27 sie 2013, 12:51

Znam dobrze kolege zico, to jest bardzo miły i uczciwy hodowca w grze. Wiem, że on by pierwszy tak nie napisał, a nawet jeśli to niech pan zwróci uwage na graczy, którzy go obrażają. Ja bym postąpił tak jak on, choć mnie nikt nie obraża. A myślę, że jego obrażają dlatego, że ma bardzo dobre gołębie i oni myślą, że takie gołębie są tanie i dostaną je prawie za free, a tak wcale nie jest.
Wiem, że można kogoś obrazić w złości tylko dlatego, że nie sprzeda jakiegoś dobrego gołębia tanio, wiem, bo sam tak postąpiłem i zostałem za to ukarany.
Pozdrawiam, i proszę o odbanowanie kolegi zico.
Piotrek2000
 
Posty: 116
Dołączył(a): 05 lis 2012, 17:51

Re: ban za riposte

Postprzez ate10 » 27 sie 2013, 15:36

NIerozumniem pana panie administratorze on został zbanowany za to że ktoś go wyzywał a on mu tylko ostro odpowiedził na jego wiadomość znam zico i jest to swietny gracz więc nie rozumniem czemu został zbanowany żle pan postąpił proszę o odbanowanie zico
ate10
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 gru 2012, 12:10

Re: ban za riposte

Postprzez Moderator » 27 sie 2013, 20:30

Regulamin i zasady są określone jasno jak w grze tak i na forum, nad emocjami trzeba panować. Czasami można znieś jajo jak ktoś jest upierdliwy, ale jest blokada więc można zablokować i jest święty spokój a co niektórzy to tylko prowokują i tylko czekają że ktoś nie wytrzyma nerwowo.

Kara jakaś powinna być ale od tego jest admin ;)
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: ban za riposte

Postprzez Anna » 28 sie 2013, 10:02

Zico sam sobie jesteś winien i nie płacz teraz. Jest przycisk BLOKUJ i należy go używać. Są gracze wyspecjalizowani w prowokowaniu i będąc w wieku dojrzałym powinieneś to wiedzieć. Przyjmij na klatę i tyle ptaki nie zdechną .
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: ban za riposte

Postprzez eryk124 » 29 sie 2013, 15:41

gracz zico to bardzo dobry i miły gracz i on napewno tego nie wywołał proszę o odbanowanie go
eryk124
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15 sie 2012, 15:14

Re: ban za riposte

Postprzez Kazimierz Krzycki » 14 wrz 2013, 15:04

Weźcie go odbanujcie, nic nie stracicie, nic nie zyskacie.
Dobry Lot
Kazimierz Krzycki
 
Posty: 51
Dołączył(a): 11 mar 2012, 15:23

Re: ban za riposte

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 12:28

vivero
 
Posty: 348301
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: ban za riposte

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 15:23

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 348301
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości