Ban użytkownika *Champion*

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 18 gru 2013, 0:36

Witam
Proszę o odblokowanie konta na serwerze 4
mój nick *Champion*
Odwołanie:
Konto zostało zbanowanie za multikonto.Ta historia trochę inaczej wygląda niż się wydaje na 1 rzut oka.
Konto założyłem ładnych parę miesięcy temu nawet chyba ponad 6 miesięcy.Przestałem na nim grac ponieważ zająłem się swoją hodowlą.Na początku grudnia zacząłem grać od nowa.Miałem tylko pieniądze i rozbudowałem hodowlę.Grałem ze swoim bratem lecz on założył nowe konto , nawet nick był podobny. Pozwoliłem mu na to gdyż myślałem że nic się nie stanie , gdyż konto było tak dawno założone.Nie było tam zamiaru handlu między kontami ani innych rzeczy dzięki którym bym nawet polepszył hodowlę.
Wiem że mój przypadek wygląda jak pozostałe typu "mój brat , kolega" itp. lecz naprawdę tak nie jest. Można powiedzieć że to wszystko przez moją lekką głupotę , przyznaję się do błędu.
Prosił bym o odblokowanie konta *Champion* , o co do konta Champion wiem że nie da się żeby też było odblokowane więc co do tego konta nic więcej nie piszę.Dogadałem się z bratem i razem zaczniemy grać jeżeli moja prośba o odblokowanie zostanie rozstrzygnięta pozytywnie.
Lecz proszę o szybką odpowiedź na ten temat , gdyż forma gołębi spada i nie pracuję i pozytywne rozpatrzenie mojego postu.
Serdecznie pozdrawiam
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 19 gru 2013, 17:40

i jak z moją sprawą kiedy zostanie rozpatrzona?
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez JumP.Street » 23 gru 2013, 15:36

niekrote posty czekaja miesiąc na odpowiedz wiec chyba sobie troche poczekasz;]w zasadzie to tego tez nie rozumiem bo co chwile ktos zostaje zbanowany wiec admin jest obecny a problemów róznych i wszedzie nie ma kto wyjaśnić.....
JumP.Street
 
Posty: 244
Dołączył(a): 01 cze 2013, 18:11

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez Administrator » 23 gru 2013, 15:59

Teoretycznie ma jakiś sens to co Pan pisze, jednak kara musi być, proponuje skrócenie bana, do kolejnych 7 dni, po czym wróci Pan do gry i nie zostanie założone żadne nowe konto.

JumP.Street - tak, jestem przez 5 dni w tygodniu przynajmniej po 8 godzin, ale to przynajmniej o 8 za mało by wszystkim się zająć na bieżąco. Tylko dziś np poświęciłem ponad 2 godziny na wykluczenie 1 gracza, rekordzista (sewe z serwera 3) posiadał 55 kont, ja tego dosłownie nie pojmuje. Przez nieuczciwość graczy, często koloryzowanie i naciąganie faktów niektóre sprawy odkładane są w czasie, nie wspominając już o rozwijaniu gry. Zaraz ktoś napisze, że potrzebny jest drugi admin, owszem by się przydał, ale za darmo nikt pracował nie będę, a na zatrudnienie pracownika obecni mnie nie stać. Koło się zamyka.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 24 gru 2013, 9:26

dziękuje bardzo za skrócenie kary , dostosuje się do pana decyzji i nie założe już żadnego konta
pozdrawiam *Champion*
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 24 gru 2013, 9:32

Rozumiem Administratora , każdemu się wydaje że to prosta robota wejść zobaczyć cos sobie popisac , zablokować konto. Ale prawda nie jest tak kolorowa.
;)
serdecznie pozdrawiam :D
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 30 gru 2013, 17:10

dlaczego nie mam jeszcze konta odblokowanego? mi
neło 7 dni
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 06 sty 2014, 10:30

konto nadal jest nie odblokowane
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez Administrator » 06 sty 2014, 12:52

Konto zostało odblokowane, przepraszam za zwłokę, ale przez okres świąteczny i noworoczny nie nadążam ze wszystkimi sprawami.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban użytkownika *Champion*

Postprzez DRZEWSKO » 07 sty 2014, 7:54

dziękuję bardzo za odblokowanie konta
rozumiem nic się nie stało troszeczkę tylko sobie poczekalem
:D pozdrawiam
DRZEWSKO
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2012, 19:52

Następna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość