dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez DoMeL » 03 mar 2014, 15:31

czy dało by radę odbanować moje konto
bo nie doczytałem regulaminu i nie wiedziałem że nie można mieć 2 kont
DoMeL
 
Posty: 5
Dołączył(a): 03 mar 2014, 12:29

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez Rafal1903 » 03 mar 2014, 15:36

regulamin się czyta przed założeniem konta, ale decyzja należy do admina
Rafal1903
 
Posty: 180
Dołączył(a): 03 mar 2014, 15:08

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez DoMeL » 03 mar 2014, 15:40

aa są wogóle jakieś szanse że będę miał odblokowane konto ??
DoMeL
 
Posty: 5
Dołączył(a): 03 mar 2014, 12:29

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez Rafal1903 » 03 mar 2014, 15:43

nw zależy od admina, ale radziłbym założyć nowe JEDNO i grać już uczciwie od początku
Rafal1903
 
Posty: 180
Dołączył(a): 03 mar 2014, 15:08

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez DoMeL » 03 mar 2014, 15:50

no ale skąd ja miałem wiedzieć wiem że to moja wina że nie doczytałem regulaminu ale mogli by dać 2 szanse bo szkoda mi mojego byłego konta
DoMeL
 
Posty: 5
Dołączył(a): 03 mar 2014, 12:29

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez Rafal1903 » 03 mar 2014, 15:58

za błędy się płaci
Rafal1903
 
Posty: 180
Dołączył(a): 03 mar 2014, 15:08

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 12:56

vivero
 
Posty: 355697
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: dostałem słusznego bana przez niedoczytanie regulaminu

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 15:52

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 355697
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości