ban za nic

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

ban za nic

Postprzez łukasz kucia » 01 kwi 2014, 15:11

jeszcze raz zwracam sie z prośba o wyjasnienie dlaczego moje konto zostało zablokowane nie rozumie tego wogole ponieważ posiadam jedno konto gram zgodnie z zasadami to ze na moim IP korzystaja inni gracze to chyba nic dziwnego ponieważ juz pisałem ze pracuje za granica i na moim hotelu mamy jeden router i korzysta z niego wiele osob a teraz jestem na urlopie w pl i korzystam z laptopa mojej żony ktora tez załozyła u panstwa konto ale to chyba jest zgodne z regulaminem zeby maż i żona posiadali osobne konta bardzo przepraszam za nieporozumienie i prosze o przywrucenie mojego konta w jak najszybszym terminie ponieważ rozpoczynaja sie loty z góry bardzo dziekuje i przepraszam za nieporozumienie
łukasz kucia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2014, 18:10

Re: prosze o odblokowanie mi konta

Postprzez łukasz kucia » 03 kwi 2014, 18:30

łukasz kucia napisał(a):jeszcze raz zwracam sie z prośba o wyjasnienie dlaczego moje konto zostało zablokowane nie rozumie tego wogole ponieważ posiadam jedno konto gram zgodnie z zasadami to ze na moim IP korzystaja inni gracze to chyba nic dziwnego ponieważ juz pisałem ze pracuje za granica i na moim hotelu mamy jeden router i korzysta z niego wiele osob a teraz jestem na urlopie w pl i korzystam z laptopa mojej żony ktora tez załozyła u panstwa konto ale to chyba jest zgodne z regulaminem zeby maż i żona posiadali osobne konta bardzo przepraszam za nieporozumienie i prosze o przywrucenie mojego konta w jak najszybszym terminie ponieważ rozpoczynaja sie loty z góry bardzo dziekuje i przepraszam za nieporozumienie
łukasz kucia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2014, 18:10

Re: ban za nic

Postprzez Moderator » 03 kwi 2014, 18:40

Zapoznaj się z regulaminem po to są 4 serwery by rodzina miała możliwość grania na IP 1 konto na jednym serwerze i nic tego nie zmieni
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: ban za nic

Postprzez łukasz kucia » 04 kwi 2014, 14:31

a to nie wiedziałem a czy jak by moja żona usuneła swoje konto czy można byłoby odblokować mi konto i juz by sie taka sytuacjia nie zdarzyła ponieważ wczesniej nie czytałem regulaminu aż tak dokładnie i naprawde nie wiedziałem ze to moze miec takie skutki prosze o jeszcze jedna szanse i przepraszam
łukasz kucia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2014, 18:10

Re: ban za nic

Postprzez łukasz kucia » 13 kwi 2014, 13:18

łukasz kucia napisał(a):a to nie wiedziałem a czy jak by moja żona usuneła swoje konto czy można byłoby odblokować mi konto i juz by sie taka sytuacjia nie zdarzyła ponieważ wczesniej nie czytałem regulaminu aż tak dokładnie i naprawde nie wiedziałem ze to moze miec takie skutki prosze o jeszcze jedna szanse i przepraszam
łukasz kucia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2014, 18:10

Re: ban za nic

Postprzez łukasz kucia » 19 kwi 2014, 16:41

łukasz kucia napisał(a):
łukasz kucia napisał(a):a to nie wiedziałem a czy jak by moja żona usuneła swoje konto czy można byłoby odblokować mi konto i juz by sie taka sytuacjia nie zdarzyła ponieważ wczesniej nie czytałem regulaminu aż tak dokładnie i naprawde nie wiedziałem ze to moze miec takie skutki prosze o jeszcze jedna szanse i przepraszam
łukasz kucia
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29 mar 2014, 18:10

Re: ban za nic

Postprzez Moderator » 19 kwi 2014, 21:32

Dostałeś bana na stałe i słusznie więc czego oczekujesz jeszcze i nie rozumiem dlaczego spamujesz na forum
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: ban za nic

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 13:02

vivero
 
Posty: 324841
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: ban za nic

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 15:58

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 324841
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości