Ban dlaczego?

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 21:02

Administrator napisał(a):
Wabik napisał(a):Rozumiem, że to było do mnie. Do rozmowy włączył się jeszcze jeden gracz..
Jeżeli do mnie to..: Karę 50 tys euro + 7 dni blokady.
Tylko proszę mi wyjaśnić jaki jest czas spłaty kary?
jak to wogóle ma wyglądać taka spłata?


Wbije -50k na Pana konto, a jeśli tyle Pan nie posiada, to będzie Pan redukował euro np z pracy. Dorzucę karmę na cały sezon + 100 obrączek.


50k oczywiście nie posiadałem. Przed banem miałem raptem 5k..
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Administrator » 24 wrz 2014, 21:05

Nic straconego, zapewnię by przez pierwsze ciężkie dni było z czego wystartować.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban dlaczego?

Postprzez rafal02215 » 24 wrz 2014, 21:06

rafal02215 napisał(a):Ja kont nie zakladalem to byl pomysl najlepszy lotnik on muwil ze mi da glembi on se bral lepsze i kase a mi tMte zostawil to se wzielem muwil z to koledzy jego dajom kase i golembie a kasy to z 200000se przessla

Ej a jak ze mną prosze moze pan odebrac mi lotowe stare p
rafal02215
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 14:55

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 24 wrz 2014, 21:10

Administrator napisał(a):Nic straconego, zapewnię by przez pierwsze ciężkie dni było z czego wystartować.


Proszę rozpocząć więc odliczanie tygodnia..
Co ma być niech będzie.
Tak czy owak przyznam, że ochota gry spadła i tak. To zrozumiałe.
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Re: Ban dlaczego?

Postprzez rafal02215 » 24 wrz 2014, 21:11

Mi nie ale jak s3 nie bedzie koncxze na kazdym serferze
rafal02215
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 14:55

Re: Ban dlaczego?

Postprzez nieuchwytny » 25 wrz 2014, 8:31

Wabik napisał(a):Tak naprawdę nie wiem co mam odpisać. Nie wiem dlaczego sprzedawał innym za więcej a innym za mniej. Nie mam totalnego pojęcia. Nie wiem też ile osobą i dokładnie jakie ptaki sprzedawał. Nie wiem też dlaczego inni aż tyle płacili. Jest to dziwne i napewno nie mam z tym żadnego powiązania. Nabyłem tyle ile mi sprzedał. Może już nawet nie patrzył jakie potencjały sprzedaje, skoro rezygnuje z gry, tylko po prostu akceptował oferty. Nie wiem.
Konto hibernowane.. Jak mam rozumieć wszystko sie nie zmarnuje ?
Przed zakupem miałem już sporo ładnych lotników, nie będzie dla mnie zrozumiałe jeżeli faktycznie większość stracę.


Patrzył,patrzył jakie potencjały sprzedawał bo tak się składa że chciałem kupić u niego 2 pary 41x42 i jakoś mi nie zaproponował 50e za sztukę tylko 1100 e za sztukę

Wabik napisał(a):Tak czy owak przyznam, że ochota gry spadła i tak. To zrozumiałe.


szkoda że ochota do gry Ci nie spadła jak zacząłeś bawić się w machlojki a teraz udajesz nic niewiedzące niewiniątko ,po co robić z siebie błazna .więcej honoru i odwagi .
nieuchwytny
 
Posty: 65
Dołączył(a): 09 mar 2014, 9:02

Re: Ban dlaczego?

Postprzez NAMA » 25 wrz 2014, 8:37

Tez twierdze ze ptaki powinno się zabrać i 7 dni wystarczy. Co to za kara ?Nie ma euro a ma kare płacić z pieniędzy od admina. Gołębię zostają euro da admin czysty zysk.
NAMA
 
Posty: 8
Dołączył(a): 01 lip 2014, 12:11

Re: Ban dlaczego?

Postprzez rafal02215 » 25 wrz 2014, 8:57

Terz prawda ale co z moim banem
rafal02215
 
Posty: 95
Dołączył(a): 23 wrz 2014, 14:55

Re: Ban dlaczego?

Postprzez NAMA » 25 wrz 2014, 8:58

Pot 46 ma kilka szt i to pary od hensolta po 50e . Jak czuja się gracze co kupili po kilka tyś e takie potencjały na giełdzie ?
NAMA
 
Posty: 8
Dołączył(a): 01 lip 2014, 12:11

Re: Ban dlaczego?

Postprzez Wabik » 25 wrz 2014, 9:13

nieuchwytny napisał(a):
Wabik napisał(a):Tak naprawdę nie wiem co mam odpisać. Nie wiem dlaczego sprzedawał innym za więcej a innym za mniej. Nie mam totalnego pojęcia. Nie wiem też ile osobą i dokładnie jakie ptaki sprzedawał. Nie wiem też dlaczego inni aż tyle płacili. Jest to dziwne i napewno nie mam z tym żadnego powiązania. Nabyłem tyle ile mi sprzedał. Może już nawet nie patrzył jakie potencjały sprzedaje, skoro rezygnuje z gry, tylko po prostu akceptował oferty. Nie wiem.
Konto hibernowane.. Jak mam rozumieć wszystko sie nie zmarnuje ?
Przed zakupem miałem już sporo ładnych lotników, nie będzie dla mnie zrozumiałe jeżeli faktycznie większość stracę.


Patrzył,patrzył jakie potencjały sprzedawał bo tak się składa że chciałem kupić u niego 2 pary 41x42 i jakoś mi nie zaproponował 50e za sztukę tylko 1100 e za sztukę

Wabik napisał(a):Tak czy owak przyznam, że ochota gry spadła i tak. To zrozumiałe.


szkoda że ochota do gry Ci nie spadła jak zacząłeś bawić się w machlojki a teraz udajesz nic niewiedzące niewiniątko ,po co robić z siebie błazna .więcej honoru i odwagi .


Nawet nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem a zabierasz zbędny głos.
Napisałem wyraźnie, że nie wiem jak było z INNYMI i nie wypowiadam się za INNYCH.
Napisałem oficjalnie że też nabyłem ptaki i po ile zostały wtedy nabyte.
Koniec, kropka i to tyle w tym temacie z mojej strony.

Dodatkowo daruj sobie zbędną napinkę, porównania i oczerniania które i tak świadczą tylko o Twójej słabości.

Panowie! Efekt będzie przecież i tak taki, że to i tak zniknie z mojego konta. Także spokojnie. Wszystko wróci do normy i NIKT z Was nie będzie w plecy.

Mam propozycje Panie Adminie:

*Proszę o zabranie mi wszystkich gołębi które nabyłem.
*7 dni banu.
*zabranie kwoty która jest aktualnie na koncie. Około 5k.
*Dodam, że i tak straciłem już sporo euro przy zakupie tych gołębi, które już i tak nie wrócą.

Dodatkowe obciążenie finansowe doprowadza mnie do całkowitego bankructwa. Także jeżeli takie rozwiązanie ma wejść jeszcze w daną karę to można od razu nie zbanować ale skasować moje konto.
Wabik
 
Posty: 12
Dołączył(a): 17 mar 2014, 7:16

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości