Ban

Dostałeś niesłusznego bana? Napisz o tym.

Re: Ban

Postprzez Moderator » 07 lis 2014, 14:31

[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ban

Postprzez lukas88 » 15 gru 2014, 20:16

Ja gracz lukas88, chciałbym się dowiedzieć od administratora dlaczego dostałem bana na 4 serwerze, niby naruszyłem 8 punkt regulaminu, ale nie wiem o co chodzi...
lukas88
 
Posty: 16
Dołączył(a): 03 sty 2012, 20:16

Re: Ban

Postprzez Administrator » 19 gru 2014, 10:09

Punkt 8 regulaminu mówi o posiadaniu więcej niż 1 konta na danym serwerze.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban

Postprzez lukas88 » 19 gru 2014, 19:49

Kiedyś konto miał brat, ale nawet na nie, nie wchodzi... Najpierw się godzicie na drugie konto, które posiadał brat i było założone na tym samym komputerze, a poza tym przecież przy weryfikacji konta było wszystko wyjaśnione, bo jeśli się dobrze orientuje inaczej by nie przeszło weryfikacji, dlatego nie rozumie czym się administrator sugerował wystawiając mi bana?
lukas88
 
Posty: 16
Dołączył(a): 03 sty 2012, 20:16

Re: Ban

Postprzez Moderator » 19 gru 2014, 21:49

Najpierw się godzicie na drugie konto, które posiadał brat


Wymyśl lepsze usprawiedliwienie :) nikt się nigdy nie zgadza na drugie konto, można mieć drugie ale na innym serwerze, ban jak najbardziej zasłużony
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Ban

Postprzez lukas88 » 20 gru 2014, 17:39

Nie pisz, że nikt na drugie konto się nie zgadza, bo zaprzeczasz sam sobie, a po drugie jak by tak było to nie było by teraz problemu... Wytłumacz mi jeszcze dlaczego zostały pomyślnie zweryfikowane 2 konta( zaznaczam jedno moje, drugie brata i nie musicie mi wierzyć, bo mi na tym nie zależy) z tego samego komputera i to praktycznie na samym początku stworzenia 4 serwera i wtedy to jakoś wam nie przeszkadzało, a teraz ban... Ja rozumię to że regulamin nie przewiduje dwóch kont na tym serwerze ale przy weryfikacji, jak już pisałem było wszystko wyjaśnione dlatego były dopuszczone do gry 2 konta z jednego komputera i wtedy było ok, a teraz??? i o to właśnie mi chodzi, a wy mi odpisujecie jakieś formułki. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, a na bana na pewno nie zasłużyłem, żegnam i proszę o usunięcie moich kont na innych serwerach... lukas88
lukas88
 
Posty: 16
Dołączył(a): 03 sty 2012, 20:16

Re: Ban

Postprzez Administrator » 22 gru 2014, 9:57

Jest jedno ale,gdyby chodziło tylko o to stare konto, to ban byłby podczas weryfikacji, a tymczasem Pańskie główne zostało powiązane z nowym (już po zakończeniu weryfikacji) i to kilkoma czynnikami. I taki system mi bardzo pasuje, bo rzecz jasna wszystkich rozmów nie pamiętam, ale jeśli ktoś przejdzie weryfikacje to wcale nie jest bezpieczny zakładając kolejne konta.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Ban

Postprzez vivero » 31 maja 2023, 13:29

vivero
 
Posty: 324953
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24

Re: Ban

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 16:25

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
vivero
 
Posty: 324953
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24



Powrót do Odwołania od banów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość