Co to ma być

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Re: Co to ma być

Postprzez Żyła88 » 25 kwi 2013, 18:59

Administrator napisał(a):Żyła sobie odpocznie od forum, reszcie również proponuje opanować emocje.
Jeśli ktoś ma ochotę może poszukać sobie lepszej gry, polecam te o zagranicznym kapitale i niech sobie myśli, że tam wszystko jest za darmo i że gra się lepiej niż tu.. Nie mam nic przeciwko.
Nie wiem czy wy nie widzicie czy nie chcecie widzieć, ja jestem jeden, a serwery są 4, graczy tysiące i każdy coś chce. Sukcesywnie wycinam oszustów, a już na pewno na s4 łatwo mieć nie będą, bo weryfikacja pozwala mi na znacznie więcej. Piszecie o kasie, ale nie myślicie. Gdyby ta gra była tak dochodowa to nie byłbym jedynym administratorem, bo byłoby mnie stać na zatrudnienie całego sztabu, tak nie jest, więc głośno ryczycie i na tym się kończy. A myślenie nie boli, naprawdę.


Dziękuję za banika. Emocje opanowałem, swoją nieobecność na forum postaram się szybko nadrobić. Ps: jak poszedł egzamin gimnazjalny :?: :?: :?: :?:
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07


Re: Co to ma być

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 16:50

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
vivero
 
Posty: 324738
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Poprzednia strona

Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 3 gości