skarga

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

skarga

Postprzez zico » 21 mar 2014, 18:46

Panie moderatorze napisałem skarge a nie prywatna wojenke,Zostałem pomowiony i oszkalowany przeco trace dobre imie i traci moja hodowla .Pan nadużywa swojego stanowiska moderatora ,tak działala cenzura .Jak sie wam niepodoba moje stanowisko to mnie zbanujcie i zlikwidujcie konta w grze bo co to dla was ,napiszecie ze zgodnie z prawem.
zico
 
Posty: 253
Dołączył(a): 16 paź 2011, 9:06

Re: skarga

Postprzez Moderator » 21 mar 2014, 22:56

zico napisał(a):Panie moderatorze napisałem skarge a nie prywatna wojenke,Zostałem pomowiony i oszkalowany przeco trace dobre imie i traci moja hodowla .Pan nadużywa swojego stanowiska moderatora ,tak działala cenzura .Jak sie wam niepodoba moje stanowisko to mnie zbanujcie i zlikwidujcie konta w grze bo co to dla was ,napiszecie ze zgodnie z prawem.

Po pierwsze sam zacząłeś pisać jakieś głupoty i trochę się dziwię, bo można zrozumieć jak pisze jakiś dzieciak co nie ma pojęcia jak funkcjonuje gra
Po drugie moje stanowisko jest takie jak twoje jestem zwykłym graczem jak wszyscy w grze a na forum pilnuję tylko porządku i piszę już to setny raz ale do nikogo to nie dociera
Po trzecie w grze każdy ma inne i własne metody i tak powinno być, bo nie wszystkie się sprawdzają i nie wszystkie są prawdziwe tak jak to

Nie kombinuje dając na trening 1szt z gniazda jak okaże się wysoki pot to wiadomo ze drugi jest słabszy

Każdy kto potrafi grac wie że to bzdura bo młode wychodzą 2 słabe albo 2 dobre albo jeden dobry a drugi słaby jak mówimy o ptakach do ozdoby bo jeżeli ktoś chce lotnika to na szczęście te ozdobne nie są takie dobre w lotach

Czy można zabronić pisać o metodach a zresztą tak piszą tylko początkowi gracze bo starzy to już potencjał odróżniają w jajku ale by do tego dojść to trzeba zając się grą nie sąsiadem.

Nie widzę tu żadnej obrazy i dociekania prawdy jak nic nie pisałeś z Anna to pisze o sobie, takie kłótnie zamykam to to też jest sposób na przeciwnika w grze , jak nie mogę ci dorównać w lotach to szukam innego sposobu. Przypomnij sobie tematy o zbyniu i o innych najlepszych graczach nie tylko na s4 monopol s1 itp.

Widocznie teraz kolej na ciebie bo się właśnie zaczyna więc nie wmawiaj mi że wykorzystuję swoje stanowisko bo takich sytuacji już nie będzie na forum i nie ma tematu.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03


Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron