Moderator pojechal konkretnie... "JAKIES JAJA?"

Jeżeli zauważyłeś naruszenie regulaminu, możesz to tutaj zgłosić

Moderator pojechal konkretnie... "JAKIES JAJA?"

Postprzez asusek789 » 01 lip 2014, 22:37

Temat o zico zamknięty spoko ... ale gdzie wytłumaczenie? jakim cudem kasa mu sie zwiększyła jak ma bana?

doładować? wiem ty tylko na to liczycie ale troche tez uczciwości z obu stron... nie tylko z strony gracza ! jak sie pojawia problem to od wypowiedzi uciekacie a dlaczego?

TWOJA WYPOWIEDZ PANIE ADMINIE :

"zico dostał karę może nie słuszną bo robił sobie jaja z natarczywych graczy, ale taki żart jest nie na miejscu wiec kara musi być a jaka ona jest to od tego jest admin nie wy i nikomu nie ma obowiązku się tłumaczyć, nawet gdyby kara została już zniesiona to jest sezon w plecy więc nie wiem o co chodzi, gdyby to był inny gracz to nawet byście nie zwrócili uwagi, no ale to czołowy rywal :)"

TERAZ MOJA WYPOWIEDZ !!
- ROBIL SOBIE JAJA?( sam chyba nie wiesz co piszesz )
- nie słuszna? a moze brak znajomości regulaminu?
- GDY BY TO BYL INNY GRACZ TO BY MIAL BANA NA STALE ! I NIE MÓWCIE MI ZE NIE BO RACZEJ BYSCIE SIE NIE PRZEJĘLI GRACZEM Z POZA CZOŁÓWKI...
- MI NIE CHODZI O TO ZEBY "zico" jak to napisaleś w temacie wczesniejszym " udupić " ALE KAŻDEGO GRACZA TRAKTUJCIE RÓWNO !!


JEDNAK PROSIL BYM O WYTLUMACZENIE JAKIM CUDEM KONTO "zico" POWIEKSZYLO SIE O PONAD 20 000 e ? majac bana? moze czasami latwiej temat zamknąć ale mysle ze to nie jest trudne pytanie i pan ADMIN ODPOWIE
asusek789
 
Posty: 15
Dołączył(a): 17 cze 2014, 17:11

Re: Moderator pojechal konkretnie... "JAKIES JAJA?"

Postprzez Moderator » 02 lip 2014, 7:16

zanim napiszesz nowy temat zapoznaj się z tym
viewtopic.php?f=3&t=1915

a skąd kasa, ma kotne samice więc się wykociły, głupie pytanie głupia odpowiedz, z pewnością nie ma multi i nie przelewa kasy jak większość graczy, zbynio dostał od admin największy pot a zico kasę , ciekawe kto będzie następny.

Poczytaj też sobie tematy o banach a jak jest tam mało to powyciągam ci z kosza bo mam ich mnóstwo gdzie gracze dostali stałego bana a został zmieniony na tymczasowego, albo gdzie własnie był zmniejszony ban, tylko nikt z tego nie robił halo to to byli zwykli gracze nie z czołówki.
Każda kara jet analizowana i dokładnie wszystko sprawdzane i z tą czasami te zmiany, jako gracz twierdzę ze zico nawet to co ma teraz ma za wysoką karę za głupi zart bo czasami można jajo znieś przy niektórych graczach, mówię tu o pijawkach i sępach, pomijam oszustów i oferty jakie są dawane przez nachalnych graczy, bo nikt dzień wcześniej nie ładuje monet a później odaje konto za parę groszy.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03


Powrót do Skargi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości