Witam

Porozmawiaj o żywych ptakach, swojej hodowli i wymień się doświadczeniami

Re: Witam

Postprzez ThriLL » 26 lip 2013, 12:59

To że gościu sobie złapie gołębia wpuści na gołębnik i ciągnie po nim młode to jest nic w porównaniu do tego że ludzie potrafią do obcych gołębi z lotu strzelać z wiatrówki żeby go zabić i zjeść w rosole ... Albo łapią je pod słapiec i urywają głowę ...
ThriLL
 
Posty: 44
Dołączył(a): 26 cze 2012, 13:53

Re: Witam

Postprzez Radoslaf » 26 lip 2013, 13:46

ThriLL napisał(a):To że gościu sobie złapie gołębia wpuści na gołębnik i ciągnie po nim młode to jest nic w porównaniu do tego że ludzie potrafią do obcych gołębi z lotu strzelać z wiatrówki żeby go zabić i zjeść w rosole ... Albo łapią je pod słapiec i urywają głowę ...


albo jak siedzi na dachu z tipesem i nie chce wejść, to pach, mu co tam jego właściciel 4złote się liczy
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Witam

Postprzez Moderator » 26 lip 2013, 14:02

Znowu nie przesadzajcie bo to kryminał, a chyba nie wiecie jak wygląda ptak jak jeden dzień się błąka, przecieczesz można się nim golić i co tam jest do jedzenia
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Witam

Postprzez sadlak111 » 26 lip 2013, 14:20

Ja nie mogę pojąć jednego. Jak sie takiemu chce siedzieć, patrzeć czy gołąb już wszedł ''pod kratę'', złapać, wieść na targ i sprzedać za 2-5zł??? Ja hoduje gołębie ozdobne i często bywam na targach i normalnie aż mi sie nóż w kieszeni otwiera jak stoi taki z gołębiami które kiszą się w tej klatce, siedzą jeden na drugim, każdy ''z innej parafii''. Przecież to jest kradzież. Gdyby tak ktoś handlował kradzionymi psami czy kotami to zaraz by policja dowaliła mu mandat. A na gołębie mają za przeproszeniem wy*ebane. Jakby raz i drugi przeszli się i poprosili o karty własności gołębi to może ten proceder trochę by się zmniejszył bo łapaczom nie mogliby tak łatwo znaleźć kupców. A niestety głupi naród ( bez obrazy) podnieca się wielce jak zobaczy że gołąb ma obrączkę DV czy BELG...
sadlak111
 
Posty: 171
Dołączył(a): 18 lis 2012, 21:20

Re: Witam

Postprzez Radoslaf » 28 lip 2013, 21:36

sadlak111 napisał(a):Ja nie mogę pojąć jednego. Jak sie takiemu chce siedzieć, patrzeć czy gołąb już wszedł ''pod kratę'', złapać, wieść na targ i sprzedać za 2-5zł??? Ja hoduje gołębie ozdobne i często bywam na targach i normalnie aż mi sie nóż w kieszeni otwiera jak stoi taki z gołębiami które kiszą się w tej klatce, siedzą jeden na drugim, każdy ''z innej parafii''. Przecież to jest kradzież. Gdyby tak ktoś handlował kradzionymi psami czy kotami to zaraz by policja dowaliła mu mandat. A na gołębie mają za przeproszeniem wy*ebane. Jakby raz i drugi przeszli się i poprosili o karty własności gołębi to może ten proceder trochę by się zmniejszył bo łapaczom nie mogliby tak łatwo znaleźć kupców. A niestety głupi naród ( bez obrazy) podnieca się wielce jak zobaczy że gołąb ma obrączkę DV czy BELG...


Jak masz policję w rodzinie, to możesz pójść (do picu) z przebrą w służbowy strój osobą :)
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00


Re: Witam

Postprzez vivero » 02 paź 2023, 19:19

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
vivero
 
Posty: 325094
Dołączył(a): 30 maja 2023, 4:24


Poprzednia strona

Powrót do Żywe ptaki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron