Witam

Porozmawiaj o żywych ptakach, swojej hodowli i wymień się doświadczeniami

Re: Reforma zegarowo - lotowa!

Postprzez Koza1991 » 22 cze 2013, 7:55

Wstyd Wstyd i jeszcze raz wstyd! jak mozna wgl tyakie propozycje dawac?! brak slow na takie wypowiedzi. ciekawe ile lapanych badz kupionych na "bazarku" siedzi u Ciebie w golebniku a ludzie czekaja na swoje ptaki.
Koza1991
 
Posty: 292
Dołączył(a): 27 wrz 2012, 7:57

Re: Reforma zegarowo - lotowa!

Postprzez Łukasz » 22 cze 2013, 8:22

panowie jest popyt jest biznes dla takiego łapacza to biznes weźmie sobie złapie tam ileś gołębi jedzie na targ i sprzedaje bez ogródek a możemy czekać na ptaki takim to tylko ręce przy dupie łamać bo aż szok co się dzieje gołębie wracają z powyrywanymi lotkami bez kontrolki lub tipesa wejdzie to nakarm napoj i w górę po co to trzymać nie wiem :x
Łukasz
 
Posty: 251
Dołączył(a): 30 gru 2011, 19:31

Re: Witam

Postprzez Żyła88 » 22 cze 2013, 11:52

Najpierw nauczcie się czytać ze zrozumieniem a potem swoje żale wylewajcie. Nie chodzi mi o to aby wprowadzić jakichś łapaczy czy hycli tylko z tej puli gołębi co zginą przez tydzień na lotach admin losowo wystawiał kilkanaście zagubionych ptaków na sprzedaż i po rozpoznaniu swego moglibyśmy go odkupić a wy od razu od łapaczy mnie wyzywacie.
Przed kompem to wszyscy święci uczciwi i w ogóle super hodowcy a jak przyjdzie co do czego to zwykłe buractwo. W realu pewnie nikt z was nie był na takim bazarku z myślą że może tam odnależć swoją zgubę a tu od razu najazd i wyzwiska od łapaczy dokładnie tak jak w życiu codziennym: pomóż gołąbkowi, daj mu jeść pić, pozwól aby doszedł do siebie aby bez problemów odleciał a potem wielce państwo oburzone, że ich gołębia się łapie a wystarczy jedno słowo. Pozdrawiam wszystkich napinaczy i nawet was buraczanych hodowców.
Ps. w przeciwieństwie do ciebie kozioł ja nie chodzę na takie bazarki aby skupować obce a z nadzieją, że odnajdę coś swojego bo mi zależy na każdym moim ptaku a nie co u niektórych po trupach do celu
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07

Re: Witam

Postprzez tylkoja » 23 cze 2013, 14:09

I wlasnie zyla przez takich jak Ty (po czesci) istnieja lapacze.
tylkoja
 
Posty: 597
Dołączył(a): 05 lis 2011, 11:32

Re: Witam

Postprzez arekmazur84 » 21 lip 2013, 17:23

tępić hycli gołębi
jak bym hycla złapał to nie wiem co bym zrobił
arekmazur84
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lip 2013, 9:13

Re: Witam

Postprzez Radoslaf » 21 lip 2013, 18:02

u takich ludzi są nasze ptaki...

może jeszcze opcja wyrwij pióra i ściągnij tipesa
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Witam

Postprzez Moderator » 24 lip 2013, 21:12

Z tymi tipesami to problem, bo ptak przyleci 2-3 godziny po konkursie i jest goły.
Cały ten cyrk się zakończy jak będą tipesy jednorazowego użytku albo w obrączkach tak jak to mają niektóre kraje.
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Witam

Postprzez Radoslaf » 25 lip 2013, 12:31

Moderator napisał(a):Z tymi tipesami to problem, bo ptak przyleci 2-3 godziny po konkursie i jest goły.
Cały ten cyrk się zakończy jak będą tipesy jednorazowego użytku albo w obrączkach tak jak to mają niektóre kraje.



HALO u Nas jest Polska ;D takie rzeczy za kilka.. naście lat ;p
"[...]dobra forma jest w zasięgu ręki[...]"
Radoslaf
 
Posty: 799
Dołączył(a): 25 gru 2011, 2:00

Re: Witam

Postprzez Żyła88 » 26 lip 2013, 10:09

Puknijcie się w te puste łby i nie udawajcie takich uczciwych. Znam masę takich jak wy świętoszków, którzy to się chwalą co by nie zrobili gdyby złapali jakiegoś łapacza a jak przyjdzie co do czego to pierwsi po obcego ptaka łapy wyciągacie. Ostatnio to normalnie padaczki dostałem: chłop ok. 50 lat, kasy full, osiągnięć masa, nadmiar swoich młódków rozdawał kolegom, sąsiadom młodym hodowcom ( osobiście dostałem kilka sztuk ) i co? 3 dni temu zachodzi do niego 3-letnia rumunka, nie dość, że na gumie to jeszcze z chipem w rodowej obrączce i co idzie? do woliery do rozpłodu.
Druga sprawa : nr. telefonów na obrączkach: 1/4 nie odbiera, 1/4 jak odbierze to zjeba, wyzwiska od łapaczy, złodziei itp, 1/4 obiecuje złote góry za wypuszczenie a potem w ogóle się nie odzywa i 1/4 hodowców, którzy potrafią się zachować i podziękować za opiekę nad ich ptakiem.
Ci co najwięcej krzyczą są najgorsi i tyle w temacie
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07

Re: Witam

Postprzez Moderator » 26 lip 2013, 10:33

Puknijcie się w te puste łby
nie porównuj kogoś do siebie samego
Żyła88
Ostrzeżenie za złamanie zasad
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Żywe ptaki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości