Konkurs na temat karmienia

Promocje, konkursy, nagrody do zdobycia.

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Administrator » 20 sie 2013, 8:56

lady65 napisał(a):Jórek, masz problemy z wydawcą? Nie chce Ci opublikować prawidłowych odpowiedzi? :D
Terminy administracyjne wynoszą 14 dni, tu mija 16 doba i cisza jak w grobowcu faraona :(


A czy ktoś napisał do mnie na pw o nagrodę jak mieliście to czynić w przypadku konkursów? Nie, więc po co ten lament, najpierw płacz potem myślenie.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez lady65 » 20 sie 2013, 9:49

Administrator napisał(a):
lady65 napisał(a):Jórek, masz problemy z wydawcą? Nie chce Ci opublikować prawidłowych odpowiedzi? :D
Terminy administracyjne wynoszą 14 dni, tu mija 16 doba i cisza jak w grobowcu faraona :(


A czy ktoś napisał do mnie na pw o nagrodę jak mieliście to czynić w przypadku konkursów? Nie, więc po co ten lament, najpierw płacz potem myślenie.

Co do nagrody napisałem, i ją dostałem.
A prawidłowych odpowiedzi jak nie było tak nie ma.

P.S. Co mają nagrody do rozwiązania konkursu?
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Moderator » 20 sie 2013, 16:37

lady65
jakoś sobie nie przypominam byś brał udział w tym konkursie, ci co brali udział są zadowoleni a ty jakoś nie, czyżbyś pragnął wiedzy lekkim kunsztem.
Obecnie nie mam nastroju by cokolwiek robić, więc na wiedzę musisz poczekać
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Żyła88 » 21 sie 2013, 8:17

Moderator napisał(a):lady65
jakoś sobie nie przypominam byś brał udział w tym konkursie, ci co brali udział są zadowoleni a ty jakoś nie, czyżbyś pragnął wiedzy lekkim kunsztem.
Obecnie nie mam nastroju by cokolwiek robić, więc na wiedzę musisz poczekać


Jak nie masz nastroju by cokolwiek robić to po jakiego ch... jesteś moderatorem?????
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez lady65 » 21 sie 2013, 14:15

Jóruś wiedzy mi wystarczy, tylko chciałem poznać Twoją. Nie brałem udziału bo byłem w pracy, Pracuję od 18-6 lub od 6do 18. Wtedy wypadło że od 18 więc nie miałem możliwości.
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Moderator » 21 sie 2013, 16:50

Żyła88 napisał(a):
Jak nie masz nastroju by cokolwiek robić to po jakiego ch... jesteś moderatorem?????


By takich jak ty wysyłać na wakacje
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Żyła88 » 22 sie 2013, 10:44

O jak się boję :? :? :? :?

Admin dał ci trochę władzy i się panoszysz jak kogut na podwórku. Chcesz być moderatorem to najpierw zapoznaj się z pojęciem tego słowa bo mam wrażenie, ze u ciebie moderator = rozdawanie banów
Żyła88
 
Posty: 128
Dołączył(a): 19 lis 2011, 20:07

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Kazimierz Krzycki » 26 sie 2013, 18:33

Żyła88 napisał(a):O jak się boję :? :? :? :?

Admin dał ci trochę władzy i się panoszysz jak kogut na podwórku. Chcesz być moderatorem to najpierw zapoznaj się z pojęciem tego słowa bo mam wrażenie, ze u ciebie moderator = rozdawanie banów

Jedynie bana ci pieprzną na IP i będziesz miał
O jak się boję :? :? :? :?
Dobry Lot
Kazimierz Krzycki
 
Posty: 51
Dołączył(a): 11 mar 2012, 15:23

Re: Konkurs na temat karmienia

Postprzez Moderator » 26 sie 2013, 21:23

Żyła88 napisał(a): Chcesz być moderatorem to najpierw zapoznaj się z pojęciem tego słowa bo mam wrażenie, ze u ciebie moderator = rozdawanie banów

Piszesz coś o czym nie masz bladego pojęcia.
Dlaczego miałeś bana kilka miesięcy temu danego przez Administratora , z pewnością nie za wygląd :lol: to moderator jet po to by administrator nie brudził sobie palców i nie zajmował się bzdurami
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Poprzednia strona

Powrót do Eventy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość