WG - sezon 43

Re: WG - sezon 43

Postprzez Daniel Pierzga » 23 sty 2015, 20:58

fajny pomys bedzie ciekawie
Daniel Pierzga
 
Posty: 2
Dołączył(a): 01 paź 2014, 17:46

Re: WG - sezon 43

Postprzez Administrator » 23 sty 2015, 21:30

Muszę się ustosunkować do pewnych kwestii.

Kantor w drugą stronę? Absolutnie nigdy na to nie przystanę, bo to będzie jeszcze bardziej napędzać część graczy do oszukiwania i handlu między serwerami.

Ograniczenie potencjału? No wybaczcie, ale do rozpoczęcia lotów 54 nie zmieści się nawet w top 500, jeżeli ktoś sądzi, że powinien mieć możliwość wygrania wielkiej sumy gołębiem o potencjale 40 to ja się tylko uśmiechnę. Gołębie z potencjałem 52-53 można było nabyć za stosunkowo niewielką cenę, na sztukę wystarczyłoby oszczędności z jednego sezonu, więc może warto lepiej oglądać każdy eurasek? Reasumując prawie każdy mógł zdobyć ptaka, który w WG nie jest skreślony, a myślę, że będzie też kilka niespodzianek i ptaki z potencjałem w granicy 47 siądą wysoko w pojedynczych lotach.

Czemu wpisowe jest przedstawione w takiej formie jakiej jest? A no bo po to byście nie zapisywali mi poluchów z potencjałem 20, jeżeli ktoś posiada gołębie o 200% słabsze od tych z górnego limitu WG, to nie wyda 5 monet by zgłosić taką drużynę i to mnie cieszy, bo im równiejsze stado w gołębnikach tym ciekawsza będzie rywalizacja.

Co się tyczy sprzedaży ptaków na licytacjach, to nie uda się tego przeprowadzić bezboleśnie, bo jeśli będę wystawiał po 10 gołębi dziennie, to nie sprzedam wszystkich, jeśli wystawie po 30 dziennie to obniżę wartość Waszych aukcji, a jeszcze dochodzi sprawdzanie i notowanie każdego ptaka i zwracanie połowy ceny, myślę, że po prostu to co zaproponowaliście jest zbyt czasochłonne. Myślę, że wystawie ileś tam ptaków z top, ale pieniądze trafią na nagrody w kolejnym WG.

No i na koniec muszę dodać pewną refleksje. Tyle było stękania o WG, długo się opierałem i szukałem rozwiązania, które da Wszystkim równe szanse, nie będzie wzbudzać kontrowersji a nagrody zawsze zostaną rozdane w uczciwy sposób, kiedy mi się to udało po raz kolejny dostaje kubeł zimnej wody na głowę. Wychodzi na to, ze czas który poświęciłem na wdrożenie tej zabawy jest czasem straconym, bo jak zwykle przeważają stęki niezadowolenia. Generalnie wychodzi na to, że powinienem sprawić by gracze bez predyspozycji byli mistrzami, wtedy otrzymam jakieś tam owacje, postawa części graczy to po prostu żenada. Piszecie o realu, ale tam jest jeszcze gorzej, bez inwestycji nawet nie przystąpisz do rywalizacji, a o wygraniu czegokolwiek nie ma mowy, ba powiem więcej, jest masa osób, które inwestują dziesiątki tysięcy i nic nie wygrywają, a tu byście chcieli żebym opłacał działalność i grę z własnych środków, z uśmiechem na twarzy wysłuchiwał tego co mówicie na mój temat i ogólnie był szczęśliwy z tego, że mnie uraczyliście swoją obecnością. Zejdzie na ziemie...
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG - sezon 43

Postprzez Tyrionus » 23 sty 2015, 21:50

w "Karierze Nikosia Dyzmy" byla taka scena kiedy Hrabia Ponimirski prosił Dyzme o pomoc w odzyskaniu majątku - i wkoncu wypala do Dyzmy: "Pewnie chcesz Pan wiedziec co z tego Pan będziesz miec. Otoz Drogi Panie wiedz Pan, ze za to obdarze Pana swoja przyjaznia!" hahaha - wypisz wymaluj zadania co po niektorych graczy :)
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG - sezon 43

Postprzez Anna » 23 sty 2015, 21:57

Muszę wyjąc z misek bo inne już lotowane mam. Zapisuje jutro w nocy.
Czytając posty to wychodzi szydło z worka.
Anna
 
Posty: 282
Dołączył(a): 16 wrz 2012, 14:33

Re: WG - sezon 43

Postprzez szymczak16 » 23 sty 2015, 22:08

Ok w sumie racja z tą sprzedażą:) Gdyby ceny wpisowego były niskie tez dużo osób zapisywało by koki:)
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale drużyna składa się z 3 sztuk, tak?
szymczak16
 
Posty: 165
Dołączył(a): 31 lip 2012, 20:21

Re: WG - sezon 43

Postprzez Administrator » 23 sty 2015, 22:29

Drużyna może się składać nawet z 5 sztuk, ale wynik tylko 3 najlepszych będzie sklasyfikowany w klasyfikacji drużynowej. Więcej ptaków, większa szansa na zwycięstwo, ale faktycznie 3 mogą wystarczyć.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG - sezon 43

Postprzez Andrew » 23 sty 2015, 23:33

Dziękujemy administratorowi za wpis wyjaśniający. Nagle wszyscy zaczęli się nawracać, popierając WG. Chłopaki na to czekaliśmy, nowość w grze :D . Mnie ten pomysł cieszy. Posiadam Poty max 49, ale postaram się zapisać przynajmniej 3 sztuki.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: WG - sezon 43

Postprzez VANHEE » 24 sty 2015, 0:18

Trudno jeżeli nie można zrobić zamiany euro na monety :)
A jeszcze jedno czy nie mógł by Pan zrobić takiego licznika zgłoszonych gołębi i ilość uczestników :D
VANHEE
 
Posty: 99
Dołączył(a): 04 paź 2014, 15:38

Re: WG - sezon 43

Postprzez lady65 » 24 sty 2015, 2:57

fajna sprawa tylko nie wiem czy to przeoczyłem, czy też tego niema a chodzi mi o termin zgłaszania ptaków
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: WG - sezon 43

Postprzez kotu1989 forum » 24 sty 2015, 6:21

kolejna sprawa niby wszyscy narzekaja ze drogo... ale zobaczcie jakie sa nagrody... siada ci jeden ptaszek i pieniadze sie zwracaja... a na aukcji pot 52 za 500 euro nieraz da sie kupić(dzisiaj jeden mi poszedł za 411euro)... niespodzianki beda i ptaki 50,51,52 beda robic konkursy;)

Lady ja gdzies widziałem ze do 30 ale teraz sam juz nie wiem
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspólny gołębnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości