WG- sezon 44

Re: WG- sezon 44

Postprzez sekretarz » 05 lut 2015, 19:08

moderator ja cytowalem i jak nie czytasz wszystkiego to lepiej nie pisz nic :D
sekretarz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 sty 2015, 15:37

Re: WG- sezon 44

Postprzez seba2203 » 05 lut 2015, 19:11

Dokładnie, Szpak pierwszy napisał :)
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: WG- sezon 44

Postprzez Administrator » 05 lut 2015, 19:16

sekretarz napisał(a):moderator ja cytowalem i jak nie czytasz wszystkiego to lepiej nie pisz nic :D


To zacytuj, a nie szerzysz farmazony, bo ja też bym się złapał na Twój post, nie kopiuje się wybranej część wiadomości bez cytatu.
Generalnie wypowiedz szpaka jest tak żenująca, ze nie będę jej komentował, albo i nie. To może wykluczymy wszystkich z poza top20? Przecież większość i tak poddaje się bez próby walki.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG- sezon 44

Postprzez sekretarz » 05 lut 2015, 19:17

wlasnie to napisalem zeby poznac wasze zdanie ale jak widac ja najgorszy bo nie cytowalem kogos bo jak sie czyta wszystko to sie jest w temacie a nie tylko wybrane wiadomosci
sekretarz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 sty 2015, 15:37

Re: WG- sezon 44

Postprzez Tyrionus » 05 lut 2015, 19:18

Administrator napisał(a):
sekretarz napisał(a):moderator ja cytowalem i jak nie czytasz wszystkiego to lepiej nie pisz nic :D


To zacytuj, a nie szerzysz farmazony, bo ja też bym się złapał na Twój post, nie kopiuje się wybranej część wiadomości bez cytatu.
Generalnie wypowiedz szpaka jest tak żenująca, ze nie będę jej komentował, albo i nie. To może wykluczymy wszystkich z poza top20? Przecież większość i tak poddaje się bez próby walki.



a ja mam jeszcze inna propozycje - zrobic tak: "odwrocic tabele i krzykacze beda na czele" :D
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG- sezon 44

Postprzez seba2203 » 05 lut 2015, 19:20

To ja w środku :D :D :D
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: WG- sezon 44

Postprzez Moderator » 05 lut 2015, 19:21

sekretarz jest różnica pomiędzy cytatem a napisanym własnym postem
[*]Co cię nie zabije to cię wzmocni
Avatar użytkownika
Moderator
 
Posty: 1230
Dołączył(a): 28 lip 2012, 21:03

Re: WG- sezon 44

Postprzez sekretarz » 05 lut 2015, 19:22

ok nast razem bede cytowal bo ktos nie czyta wszystkiego i ma pretensje do mnie wiec drugi raz sie to nie powtorzy:)
sekretarz
 
Posty: 35
Dołączył(a): 15 sty 2015, 15:37

Re: WG- sezon 44

Postprzez Aggro » 05 lut 2015, 19:24

Administrator napisał(a):
W mojej ocenie obecne wpisowe nie jest wygórowane, ale można je zmniejszyć np. do 1m i 500e, ale bądźmy szczerzy, wtedy wpływy spadną o połowę, czyli pokryją 10% nagród czyli idąc za zdrowym rozsądkiem nagrody będzie trzeba zmniejszyć o 70% byście dalej mogli zyskać biorąc udział w WG, ale żeby nie wypaczać rywalziacji. Kolejną propozycją, która raczej Wam nie przypadnie do gustu wiąże się z podniesieniem wpisowego np do 3m i 1500e za ptaka, w tym wariancie raczej nie trzeba by zmniejszać nagród przy takiej ilości ptaków jak obecnie. Mogę również przystać na wariant, że 100% wpisowego przeznaczone jest na nagrody, ale to spowoduje, że nagrody będą symboliczne, wtedy "krzykacze" stwierdzą, że skoro zarobek jest marny, to po co w ogóle tracić ptaki na wg i zacznie tworzyć się błędne koło.


Można też stworzyć inne ograniczenia, ilość ptaków, np 3 sztuki lub 10sztuk, kombinacji jest wiele, a ja jestem otwarty na propozycje tylko proszę o umiar, bo do zabawy potrzebne są dwie strony tzn usatysfakcjonowany admin i zadowoleni gracze.


Idealna opcja, która nie spodoba się oczywiście większości :
3sztuki, 3m i 1500e za sztukę. I tylko proszę nie płakać znowu, że nie macie m lub e.
Przy zapisie 3sztuk to szanse zdecydowanie się wyrównują. Nie ma mowy o 10sztukach, bo wtedy i tak dalej czołówka będzie najczęściej na podium.
Będzie wtedy zapewne mniej zapisanych ptaków. Pułap miejsc zdobywających nagrody też mniejszy (ale zapewne nagrody wysokie). Wszyscy wiemy, że punktować wtedy będą różne poty.
Nagrody są spore. Więc coś za coś.
Nie zainwestujesz, nie zaryzykujesz to i tak nie masz. Życie.
WG to jest zdecydowanie możliwość dla słabszych zawodników, to oni powinni być mega zadowoleni, że taka opcja powstała a jest wręcz przeciwnie - nie mogę tego zrozumieć.
Aggro
 
Posty: 26
Dołączył(a): 28 wrz 2014, 18:38

Re: WG- sezon 44

Postprzez Administrator » 05 lut 2015, 19:27

Nie będą, bo nie biorą udziału w rywalizacji ;)
Mnie to śmieszy, bo tyle lamentu, było stękanie, ze 50 przy 54 to może się schować, a wczoraj 4 na gołębniku 47, z dzisiejszego treningu 49 jest 10, wszystko jest możliwe, bo to sekcja i rywalizacja z grupy znajdujących się w moim gołębniku, a cała grupa jest sporo słabsza od ptaków z top serwera, więc szanse od samego początku miał każdy, wystarczyły chęci i trochę poświecenia. Teraz rozpocząłem debatę co robimy dalej, ale widzę to nie ma sensu, bo jest to samo co poprzednio, już wiedzą kto wygra i kto jest na straconej pozycji. Tu niepotrzebne są jakiekolwiek odskocznie, zabawy, eventy tylko po prostu dofinansowanie "słabszych" , bo są "słabsi" i "nie będą inwestować w grę, bo wolą inwestować w co innego" a osoby, które "wolą inwestować w grę" nie mają prawa być mocniejsze od nich.

Sorry za język rodem z szkoły podstawowej, ale prościej się tego napisać nie da by trafić w sedno sprawy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspólny gołębnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości