WG - sezon 44 - wyniki

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Tyrionus » 19 mar 2015, 23:42

lady65 napisał(a):
Tyrionus napisał(a):
lady65 napisał(a):podniesienie potencjału raczej odstrasza słabszych, mocni zamiast do kupca wystawią takie na rynek i patrząc na zasób kasy w rankingu to stać na WG będzie ok 60 graczy.


1 pytanie - brales lub bralas udzial w wg 43 lub 44? bo cie wszedzue pelno w temacie wg...
2 patrzac na ilosc uczestnikow wg44 to jeslibu w wg45 bralo udzial 60 graczy to bylby to duzy awans.


Odp. 1 - Ja w obydwu edycjach brałem udział, a Ty?
Odp. 2 - brak odpowiedzi - gdyż brak pytania
P.S. Przeszkadzają Ci moje wypowiedzi, bo mam inne zdanie niż Ty. Co to za WG z 20 graczami - śmiech na sali.


1 - w wg43 nie bralem udzialu bo za pozno sie dowiedzialem i juz zaczalem trenowac mlode wiec nie mialem co dac; wg 44 bralem udzial; to chyba na S4 masz inny nick w grze niz lady65 - ale w inny watku na forum cytujesz wiadomosc jaka dostales od jakiegos hejtera i tam jest napisane ze grasz pod nickiem lady65 - zatem masz na s4 wiecej niz jedno konto?
2 - a kto powiedzial ze to ma byc pytanie???

PS. przeszkadza mi wylacznie to ze znow sie zaczyna marudzenie - chociaz jak pewnie dobrze wiesz przy okazji wg44 zasady zostaly juz chyba doglebnie "przemarudzone" - srodowisko hodowcow uwielbia marudzic - jestem rachmistrzem i cos o tym wiem :/
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Mirmil » 20 mar 2015, 0:22

kotu1989 forum napisał(a):Ja proponuje zmniejszyc do 52 :roll: Panowie na rynku pot 57 mozna kupić za 200 euro ptaka;)


Pokaż mi ten rynek, bo z chęcią kupie takie ptaki :lol: Potencjał 54-55 schodzi za minimum 500 euro, więc nie wiem gdzie 57 schodzą taniej niż 54 :P

Jeśli chodzi o mnie to ja rezygnuje z WG, bo niestety ta zabawa nie jest dla początkujących graczy. I zgadzam się z Lady65, jeśli chcecie podnieść frekwencje to potencjał powinien być obniżany a nie podwyższany.
Pozdrawiam
Mirmil
Mirmil
 
Posty: 28
Dołączył(a): 03 mar 2015, 12:09

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez lady65 » 20 mar 2015, 6:54

Tyronius: to co znalazłeś to akurat nick na S3 na S4 mam inny i mam tylko 1 konto 8-)
Nie uważam siebie za marudę, tylko wyrażam swój pogląd. Co do marudzenia hodowców w realu też jestem rachmistrzem i ustaliłem sztywne zasady więc nie mam problemu z marudzeniem.
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Tyrionus » 20 mar 2015, 7:47

lady65 napisał(a):Tyronius: to co znalazłeś to akurat nick na S3 na S4 mam inny i mam tylko 1 konto 8-)
Nie uważam siebie za marudę, tylko wyrażam swój pogląd. Co do marudzenia hodowców w realu też jestem rachmistrzem i ustaliłem sztywne zasady więc nie mam problemu z marudzeniem.


ale post odnosnie skargi znajduje sie w dziale dotyczacym S4 - stad taki wniosek...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez tomekdg » 20 mar 2015, 8:32

tak sie to Panowie skończy że będzie g...... a nie WG.
Nie dajesz na WG to przestań sie negatywnie udzielać i nie zniechęcaj innych! Piszę to do tych osób co nie dają a mają nawięcej złego do powiedzenia !!!!
tomekdg
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 lis 2014, 22:21

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Administrator » 20 mar 2015, 10:40

Z mojej perspektywy potencjał może być i 40, ale są dwie kwestie, pierwsza to wpisowe, które pozostanie na dotychczasowym poziomie i wyjdzie na to, że wpisowe dużo przewyższa wartość gołębia, drugą kwestią jest to, że jak się ma potencjał 50 do 64, z którym będzie rywalizować? W tym sezonie obeszło się bez strat, natomiast przy takich różnicach może się okazać, że 20% ptaków ubędzie już po próbnych czy pierwszym locie, żeby nie było wielkiego rozczarowania, ale jeśli chcecie, to możemy nie podnosić potencjału. Idąc dalej, teraz zapisując 50 czy 54, to już nie będzie żadnej różnicy, bo strata do czołówki będzie bardzo duża.
Administrator
Administrator
 
Posty: 1588
Dołączył(a): 03 paź 2011, 12:03

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez lady65 » 20 mar 2015, 11:22

jak tak się wszystkim będą lęgły jak mnie to ciężko będzie uzbierać 8 szt. coś wyżej niż 54 :cry:
Nie wdaję się w polemikę z idiotą, bo sprowadzi mnie do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
lady65
 
Posty: 496
Dołączył(a): 22 wrz 2012, 22:12

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Andrew » 20 mar 2015, 12:31

Mirmil napisał(a):
kotu1989 forum napisał(a):Ja proponuje zmniejszyc do 52 :roll: Panowie na rynku pot 57 mozna kupić za 200 euro ptaka;)


Pokaż mi ten rynek, bo z chęcią kupie takie ptaki :lol: Potencjał 54-55 schodzi za minimum 500 euro, więc nie wiem gdzie 57 schodzą taniej niż 54 :P

Jeśli chodzi o mnie to ja rezygnuje z WG, bo niestety ta zabawa nie jest dla początkujących graczy. I zgadzam się z Lady65, jeśli chcecie podnieść frekwencje to potencjał powinien być obniżany a nie podwyższany.


Tutaj się nie zgodzę. I mogę poprzeć to na własnym przykładzie. Mimo, że nie jestem początkujący, to wyniki moje nie zachwycają. Na wg wystawiłem tylko 2 ptaki o potencjale 52. Wkład mój był więc znikomy, jak również moje szanse przy 8 ptakach i drużynach o średniej potencjału 53 w nich. Nie nastawiałem się na jakieś super wyniki. Ale ptaszka miałem na 3 miejscu wśród lotników. Tak więc przy minimalnym wkładzie coś udało mi się osiągnąć (nagrody są naprawdę wysokie). Dlatego zachęcam początkujących do wzięcia udziału w następnym wg, jeżeli nawet mieliby wystawić tylko 2 ptaki. Ja potraktowałem tą edycję jako swego rodzaju rozpoznanie i ciesze się że wziąłem w niej udział.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Tyrionus » 20 mar 2015, 12:55

Andrew napisał(a):
Mirmil napisał(a):
kotu1989 forum napisał(a):Ja proponuje zmniejszyc do 52 :roll: Panowie na rynku pot 57 mozna kupić za 200 euro ptaka;)


Pokaż mi ten rynek, bo z chęcią kupie takie ptaki :lol: Potencjał 54-55 schodzi za minimum 500 euro, więc nie wiem gdzie 57 schodzą taniej niż 54 :P

Jeśli chodzi o mnie to ja rezygnuje z WG, bo niestety ta zabawa nie jest dla początkujących graczy. I zgadzam się z Lady65, jeśli chcecie podnieść frekwencje to potencjał powinien być obniżany a nie podwyższany.


Tutaj się nie zgodzę. I mogę poprzeć to na własnym przykładzie. Mimo, że nie jestem początkujący, to wyniki moje nie zachwycają. Na wg wystawiłem tylko 2 ptaki o potencjale 52. Wkład mój był więc znikomy, jak również moje szanse przy 8 ptakach i drużynach o średniej potencjału 53 w nich. Nie nastawiałem się na jakieś super wyniki. Ale ptaszka miałem na 3 miejscu wśród lotników. Tak więc przy minimalnym wkładzie coś udało mi się osiągnąć (nagrody są naprawdę wysokie). Dlatego zachęcam początkujących do wzięcia udziału w następnym wg, jeżeli nawet mieliby wystawić tylko 2 ptaki. Ja potraktowałem tą edycję jako swego rodzaju rozpoznanie i ciesze się że wziąłem w niej udział.


ja rowniez wystawilem 2 sztuki i lacznie zgarnalem 7.000 euro - czyli inwestycja 5 monet i 500 euro mi sie oplacila :)
potencjaly jakie wystawilem to 51 i 52...
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Mirmil » 20 mar 2015, 13:16

Administrator napisał(a):Z mojej perspektywy potencjał może być i 40, ale są dwie kwestie, pierwsza to wpisowe, które pozostanie na dotychczasowym poziomie i wyjdzie na to, że wpisowe dużo przewyższa wartość gołębia, drugą kwestią jest to, że jak się ma potencjał 50 do 64, z którym będzie rywalizować? W tym sezonie obeszło się bez strat, natomiast przy takich różnicach może się okazać, że 20% ptaków ubędzie już po próbnych czy pierwszym locie, żeby nie było wielkiego rozczarowania, ale jeśli chcecie, to możemy nie podnosić potencjału. Idąc dalej, teraz zapisując 50 czy 54, to już nie będzie żadnej różnicy, bo strata do czołówki będzie bardzo duża.


To ja już w tym momencie zgłupiałem i nie rozumiem sensu WG :( Myślałem, że ptaki ścigają się miedzy sobą a nie z najlepszymi ptakami serwera. A druga sprawa to już mnie nie dziwi, że ptaki moje nie wracają na czasz lotów skoro jako początkujący już na starcie zostałem skazany na porażkę dostając ptaki pot 40-50 ... to dopiero jest zachęcanie gracza do grania :lol:

Andrew napisał(a):Tutaj się nie zgodzę. I mogę poprzeć to na własnym przykładzie. Mimo, że nie jestem początkujący, to wyniki moje nie zachwycają. Na wg wystawiłem tylko 2 ptaki o potencjale 52. Wkład mój był więc znikomy, jak również moje szanse przy 8 ptakach i drużynach o średniej potencjału 53 w nich. Nie nastawiałem się na jakieś super wyniki. Ale ptaszka miałem na 3 miejscu wśród lotników. Tak więc przy minimalnym wkładzie coś udało mi się osiągnąć (nagrody są naprawdę wysokie). Dlatego zachęcam początkujących do wzięcia udziału w następnym wg, jeżeli nawet mieliby wystawić tylko 2 ptaki. Ja potraktowałem tą edycję jako swego rodzaju rozpoznanie i ciesze się że wziąłem w niej udział.


Ja jako początkujący wystawiłem 47 i 50, były to moje pierwsze i najlepsze młode jak to się później okazało, a dodatkowo spłukałem się przy tym z całej kasy euro. Stwierdziłem, że w lotach związkowych i tak nic nie uzyskam, więc spróbuje na WG i przy okazji wesprę grę finansowo. Zdawałem sobie sprawę, że szanse mam marne ale po cichu liczyłem, że może przynajmniej zwrócą się poniesione koszta w euro. Ale jak widać dysproporcję są zbyt duże i nie ma sensu dawanie ptaków z większą różnicą niż 2 punkty w potencjale. W nowym sezonie wątpię czy udałoby mi się wystawić lepsze ptaki nawet przy zachowaniu obowiązującego obecnie potencjału. I dlatego uważam, że WG nie jest zabawą dla początkujących.
Pozdrawiam
Mirmil
Mirmil
 
Posty: 28
Dołączył(a): 03 mar 2015, 12:09

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspólny gołębnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości