WG - sezon 44 - wyniki

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Mirmil » 20 mar 2015, 13:55

Andrew pisałem, że jestem początkujący ... to mój pierwszy sezon i nie jestem tu od jego początku.
Pozdrawiam
Mirmil
Mirmil
 
Posty: 28
Dołączył(a): 03 mar 2015, 12:09

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Tyrionus » 20 mar 2015, 14:03

Mirmil napisał(a):No właśnie, skoro masz to co masz i Tobie to wystarcza, to dlaczego bronisz innym mieć coś porównywalnego? Skoro Tobie nie zależy, żeby być mistrzem to nie zabraniaj tego początkującym. I ja nigdzie nie domagałem się posiadania ptaków porównywalnych z czołówką :P Chce mieć tylko szansę na dobry rozwój a nie na stagnacje, bo ptaki mi nie wracają na czas z lotów.


nie pasuje mi to ze ja wlozylem w ta gre troche wysilku (codzienne logowanie po to by kliknac "prace", itp) i nagle ktos zupelnie nowy przychodzi i ma bez wysilku dokladnie to samo co ja... zreszta jak jestes nowy i nie znasz mechaniki gry i nie masz jakiegos przemyslanego planu to chocby ci dac potencjal 70 na start to i tak za kilka sezonow cie reszta by dogonila....
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Andrew » 20 mar 2015, 14:04

To i tak masz dobrze na start. Średnia ptaków na serwerze w ubiegłym sezonie była na takim właśnie poziomie 49-50. Ja takimi ptakami walczyłem i jestem w setce. Przyznam jedynie, że mam już elektronika. Pograj trochę, odkrywaj grę bo to przecież najbardziej powinno cieszyć, bo nierealnym jest żebyś juz od samego początku był w czołówce.
Andrew
 
Posty: 182
Dołączył(a): 14 gru 2013, 21:53

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Mirmil » 20 mar 2015, 14:14

Ok rozumiem, że według Ciebie Tyrionusie powinienem dostać ptaki z potencjałem 1-20 ... tylko jaki to miałoby sens skoro one nie wróciłyby z pierwszego lotu? Przypominam co napisał Administrator, że im większa różnica w potencjale tym większy problem z powrotem ptaka.
Nie miej pretensji do początkujących a do systemu gry, bo ja tam mogę nawet z 0 potencjałem startować oby tylko to miało jakikolwiek sens. I zgodzę się z Tobą, że nie znając mechaniki gry nawet posiadając najlepsze ptaki to nie wiele z nimi osiągnąłbym, ale miałbym szansę którą albo bym wykorzystał albo zmarnował.
Pozdrawiam
Mirmil
Mirmil
 
Posty: 28
Dołączył(a): 03 mar 2015, 12:09

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Tyrionus » 20 mar 2015, 14:16

Mirmil napisał(a):Ok rozumiem, że według Ciebie Tyrionusie powinienem dostać ptaki z potencjałem 1-20 ... tylko jaki to miałoby sens skoro one nie wróciłyby z pierwszego lotu? Przypominam co napisał Administrator, że im większa różnica w potencjale tym większy problem z powrotem ptaka.
Nie miej pretensji do początkujących a do systemu gry, bo ja tam mogę nawet z 0 potencjałem startować oby tylko to miało jakikolwiek sens. I zgodzę się z Tobą, że nie znając mechaniki gry nawet posiadając najlepsze ptaki to nie wiele z nimi osiągnąłbym, ale miałbym szansę którą albo bym wykorzystał albo zmarnował.


a gdzie ja napisalem ze nowi powinni miec 1-20?? powiedzialem ze tak bylo na poczatku serwera - wydaje mi sie ze to co sie dostaje teraz (49-50) to bardzo uczciwa propozycja skierowana w strone nowych... problem z nowymi jest taki ze nie wytrzymuja proby "cierpliwosci" mozolnego zbieranaia na ESK - a bez tego to nie masz co marzyc o czolowej 50tce....
Niech wygra najlepszy :)
Tyrionus
 
Posty: 413
Dołączył(a): 03 lis 2011, 11:07

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez Mirmil » 20 mar 2015, 15:25

Tu nie chodzi o brak cierpliwości, bo to nie jest moja pierwsza gra hodowlana. A raczej o znikomy postęp rozwoju. I mi tam na rankingu nie zależy, a to całe ESK jest na końcu mojej listy zapotrzebowań. Najpierw chciałbym rozbudować infrastrukturę, dodatkowy gołębnik dla młodych ptaków i jeszcze jeden dla kolorowych. Chociaż z tym ostatnim to już nie widzę sensu, ponieważ kolorowe ptaki mają znacznie niższy potencjał o jakieś 70%, czyli ich lotowanie jest bardzo ryzykowne. Pozostaje trening (mam nadzieje, że tu nie jest brany maksymalny potencjał serwera i bezproblemowo wracają wszystkie ptaki), ale przy zarobkach 56 euro na dzień to nie ma sensu, czyli na razie mogę już zapomnieć o hodowli kolorowych gołębi. W tym pierwszym sezonie gry jedynie mogę się pochwalić kupnem 4 młodych ptaków (może pochwalicie się co osiągnęliście w swoim pierwszym sezonie?), a infrastruktura pozostała bez zmian :( W takim tempie moje podstawowe plany rozbudowy hodowli zajmą kilkanaście sezonów (a na pościg za czołówka to tu nie ma miejsca), co na tle innych gier hodowlanych szybkość rozwoju hodowli wypada tutaj bardzo mizernie.
Pozdrawiam
Mirmil
Mirmil
 
Posty: 28
Dołączył(a): 03 mar 2015, 12:09

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez nieuchwytny » 20 mar 2015, 18:34

kotu1989 forum napisał(a):
lady65 napisał(a):podniesienie potencjału raczej odstrasza słabszych, mocni zamiast do kupca wystawią takie na rynek i patrząc na zasób kasy w rankingu to stać na WG będzie ok 60 graczy.



Ja proponuje zmniejszyc do 52 :roll: Panowie na rynku pot 57 mozna kupić za 200 euro ptaka;)

Chętnie kupię pot 57 za 200 e jak masz to każdą ilość dla przykładu http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/91751/
nieuchwytny
 
Posty: 65
Dołączył(a): 09 mar 2014, 9:02

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez seba2203 » 21 mar 2015, 10:53

Tyrionus to powiem tobie, że jesteś słabym graczem i masz słabą taktykę, bo grasz od początku i jesteś tak daleko, współczuję, bo nie ma czego zazdrościć, znam ludzi z pierwszej 20, którzy nie włożyli ani 1 zł, a grają nie tak długo jak ty ;)
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez kotu1989 forum » 22 mar 2015, 0:02

http://s4.golebieonline.pl/rynek/aukcje/92301/ a dwa dnie temu były jeszcze tansze... ale tak to jest jak ktos wchodzi raz na dziejn i licytuje jak opentany;)
kotu1989 forum
 
Posty: 77
Dołączył(a): 05 sty 2015, 22:00

Re: WG - sezon 44 - wyniki

Postprzez seba2203 » 22 mar 2015, 14:15

Panie administratorze, czy można prosić regulamin na WG 45? Bo mamy już nowy sezon ;)
seba2203
 
Posty: 105
Dołączył(a): 11 kwi 2013, 18:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Wspólny gołębnik

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości